Chory manzel

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Chory manzel

Odoslaťod parafinka »

corky,
ja neviem, ci ma ma rad, je mi to jedno - je velky egoista, vzdy mysli len na seba, pravdepodobne mas pravdu, ze sa boji ostat sam s chorobou. problem je to, ze ja nechcem byt ta, ktora ho bude musiet pochovat - kvoli tomu, ze som sa s nim rozisla. vzdy som bola taka, najprv ti ostatni.. az potom ja.
co sa tyka kontrol so srdcom - zanedbaval ich, na moje otazky, preco nechodi, mi vzdy povedal, ze je vsetko ok, ze ma ist, len ked bude citit problemy. kamarat nam zomrel na to iste, co ma muz, a vtedy sa rozhybal a siel na kontrolu po 5 rokoch.
ja nedufam v to, ze ma ma rad, ja dufam v to, ze sa ´odmiluje´ tym istym sposobom ako sa do mna ´zamiloval´.
a dakujem ti, corky, pridala si dalsiu kvapku do suda.
parafinka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Effka »

Nechapem ze sa nechavas tak vydierat, zbalila by som sebe / jemu tasku (neviem kto ma narok na byt) na mobil nalepila "112" a dovi/dopo. Cisty hysterik, ma srcdovu vadu a nelieci sa, tyranizuje a TY sa trapis aby si chudacik neublizil. Hmm aj ty potrebujes terapeuta, ale kvoli ZDRAVEMU sebavedomiu a uvedomeni si samej seba. Mal 18? mal, tak je za seba zodpovedny len on sam.
Effka
expert

Odoslaťod Mysenka »

parafinka píše:slniecko,
uz som u psychologa bola, pred par rokmi a kvoli psych. tyraniu..
nemozem/nechcem (?) tomu uverit, ze cele toto divadlo so zachrankou by mohol byt len dalsi jeho tah..
on nikdy nemal doktorov rad, ani kvoli srdcu nechodieval pravidelne na kontroly.. preto som sa ani ´necudovala´, ze odmietol ist so zachranarmi do nemocnice.. nic nove u neho.
? no co ak ostal na reverz doma, lebo vedel, ze mu v nemocnici aj tak nic nenajdu? - tato moznost ma napadla az dnes, teda vlastne ma napadla hned na druhy den, ako sa to stalo, ale az dnes som si pripustila, ze by to tak mohlo byt.
a dakujem za podporu a nazory, velmi si to cenim.

Parafinka, ved to je v poriadku, nemusel hrat divadlo, skutocne mu mohlo prist zle, ale to neznamena, ze je to tvojou zasluhou a ani to neznamena, ze jeho stav ho opravnuje k tomu, aby sa spraval k tebe urazlivo a s despektom. Ty celkom isto porob nieco so svojou hrdostou a sebavedomim. Nie si povinna znasat jeho naladove vypady len preto, ze ma na papieri potvrdenu diagnozu. Pokial Ti slusne nevysvetli preco sa tak sprava ci spraval, co ho k tomu viedlo, ci je snad frustrovany sam zo seba, zo svojej choroby a takto nestastne si to ventiluje, tak niet o com dalej. A to si bola prave kvoli tomuto manzelovi u psychologa? Ak ano, no tak je to este horsie. Potom skutocne necakaj zvrat v jeho povahe. Zivot je velmi kratky na sebaobetovanie, si myslis, ze Ti raz niekto podakuje? :no:
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod slniecko »

Hm, ako by som ti to parafinka.
Mam astmu. Ak sa nebudem liecit, mozem dostavat zachvaty. Astmaticky zachvat sa da dostat aj z rozrusenia. Uz som bola v situacii, ked inhalator nezabral a hrozilo mi udusenie.
Takze, ak si nebudem liecit astmu a dostanem zachvat, ktory mi bude osudny, bude na vine niekto, kto ma rozculil tym, ze nechcel zit svoj zivot podla mojich predstav?
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod parafinka »

Effka - netrapim sa, pretoze je chory. len ho nechcem mat na svedomi. stale je predsa len otcom nasich deti. To, ze nemam zdrave sebavedomie... asi mas pravdu. Ked do teba niekto roky hudie, aka si neschopna, zacnes tomu verit aj ked nechces.

Mysenka - nevie mi vysvetlit, preco sa tak spraval. teraz je ako baranok. to je dalsi extrem, neviem, co je horsie!

slniecko - vzdy pises a poradis velmi dobre - ja ti rozumiem, ako to myslis...

Dnes siel na kontrolu - po 5. dnoch od skolabovania - aj to nechcel ist, skusal hladat vyhovorky, preco by nemusel ist.
Ale stazovat sa tu uz nebudem.

P.S.: Verite na karmicke spojenie?
parafinka

Odoslaťod slniecko »

Dakujem, uprimne sa snazim V:) .

Nie, neverim na karmicke spojenie.

A kludne sa stazuj :flo: . Na to sme tu.

A drzim palce, nech sa rozhodnes akokolvek :4: .
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod monika19 »

parafinka,tiez neverim na karmicke spojenie

a k tomu psychologovi uz isiel?

len sa vyventiluj,lepsie nez by to malo v tebe tliet a neskor by si to odnieslo tvoje zdravie ;)
monika19
expert

Odoslaťod parafinka »

slniecko dakujem za drzanie palcov :)

monika, zajtra ma termin.... podvecer.. a dakujem ti!

na margo karmickeho spojenia.. jedna vestkyna mi povedala, ze sme karmicky spojeni... ale ze moja ´uloha´ s nim je uz ukoncena.
parafinka

Odoslaťod monika19 »

velmi dobre ze ma termin...inak,ak by mal pocit ze mu tento psycholog nepomaha,treba skusit ineho,kludne aj 3-4.urcite to za to stoji,ci uz by sa zmenil a zili by ste stastne,alebo by sa sam postavil na vlastne nohy a mohli by ste sa v klude rozist,hlavne nech na tebe nevisi,obzvlast,ak zanho citis zodpovednost.
velmi ti drzim palce
monika19
expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.