Vzťah ,, na diaľku,,

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Vzťah ,, na diaľku,,

Odoslaťod eviatkoo » St 02.Nov. 2016 9:32

To je smutné že sa toto ľuďom stáva lebo podľa mňa keby ťa ľúbil by si neodvykol, by sa nevedel dočkať kedy príde za tebou a dá ti pusu. Ale samozrejme že iné je keď je to otec rodiny a býva s manželkou a iné ako ty hovoríš v mladosti keď spolu dvaja nežijú a nemajú potom toľko času ktorý môžu tráviť spolu
eviatkoo

Založený: Ut 25.Okt. 2016 13:34

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod leni.flower » Št 03.Nov. 2016 9:50

eviatkoo píše:To je smutné že sa toto ľuďom stáva lebo podľa mňa keby ťa ľúbil by si neodvykol, by sa nevedel dočkať kedy príde za tebou a dá ti pusu. Ale samozrejme že iné je keď je to otec rodiny a býva s manželkou a iné ako ty hovoríš v mladosti keď spolu dvaja nežijú a nemajú potom toľko času ktorý môžu tráviť spolu

Neviem velmi ci je v tom rozdiel podla mna zalezi velmi od povahy cloveka hlavne od toho ze ako sa sprava v zahranici ci uz si tam zvyka ze tam ide zit alebo ci si len odrobi svoje a ide na ubytovnu lebo ak tam ma kamosov a uz tam viac menej zije lebo to je velky rozdiel potom v jeho spravani lebo tak dava najavo ze ako to berie
leni.flower

Mood: Tired
Založený: St 02.Nov. 2016 15:57

Odoslaťod klarkapretty » Št 03.Nov. 2016 11:05

Tak vidim baby ze sa tu debata nejako rozbehla :-) A paradoxne ked sme sa o tom bavili ze aby sa cela rodina prestahovala a tak tak mi kamoska oznamila asi o tri dni ze sa stahuje do rakuska za priatelom tak mi je smutno :-( lebo to budeme mat zasa my dve vztah na dialku :-D ale snad ma bude chodit kukat...tiez nemala ine vychodisko
klarkapretty

Mood: Cool
Založený: St 26.Okt. 2016 14:33

Odoslaťod katalinaa » Pi 04.Nov. 2016 9:23

klarkapretty píše:Tak vidim baby ze sa tu debata nejako rozbehla :-) A paradoxne ked sme sa o tom bavili ze aby sa cela rodina prestahovala a tak tak mi kamoska oznamila asi o tri dni ze sa stahuje do rakuska za priatelom tak mi je smutno :-( lebo to budeme mat zasa my dve vztah na dialku :-D ale snad ma bude chodit kukat...tiez nemala ine vychodisko

Nebuď smutná, aspoň si budete vzácnejšie :-) a bol dôvod to že nezvládali odlúčenie alebo sa za ním presťahovala hneď? lebo niekedy je to dokonca ešte lepšie keď sa nestihnú odlúčiť a hneĎ SI ZVYKNú NA SPOLOčNý žIVOT V ZAHRANIčí :-
Obrázok používateľa
katalinaa

Založený: Št 27.Okt. 2016 12:46

Odoslaťod julca214 » Po 07.Nov. 2016 10:11

Celkom pekné čítanie, dlho som tu nebola a baby ani ma to neteší ak mám pravdu povedať že toľko z vás má skúsenosť so vzťahom na diaľku a väčšinou negatívnu :-( Ale každej želám aby takých smutných chvíľ bolo čo najmenej :-) Idú Vianoce tak všetci týždňovkári budú chvíľu doma konečne :-)
julca214

Založený: Št 28.Júl. 2016 17:36

Odoslaťod selenica » Št 10.Nov. 2016 7:38

Hej presne :-) ja sosobnú skúsenosť nemám ale určite každej želám aby ste mali tých vašich mužíčkov pri sebe čo najviac :-) lebo niekto povie že vzdialenosť zbližuje ale nie je to tak ale vačšinou si to uvedomia tí dvaja až neskôr :-)
Na lásku je vždy čas!
Obrázok používateľa
selenica

Mood: Cool
Založený: Pi 04.Nov. 2016 14:12

Odoslaťod robertara » Št 10.Nov. 2016 9:41

Niekedy to je pravda ze vzdialenost zblizuje ale neplati to pri kazdom vztahu. Jednoducho niektore zeny a myslim aj chlapi neznesu ze su tie ich polovicky daleko od nich
robertara

Založený: Ut 09.Aug. 2016 8:06

Odoslaťod nnikisteinn » St 23.Nov. 2016 12:46

podla mna su vztahy na dialku komplikovane a takychto vztahov vydrzi fakt malo..malo ludi to dokaze..ja osobne obdivujem takych ludi ktory su v takom vztahu ze sa s priatelom vidia iba raz za mesiac a niekedy aj menej
nnikisteinn

Založený: St 03.Aug. 2016 15:31

Odoslaťod Stejsy » St 26.Apr. 2017 10:26

Musí to byť veľká láska aby takýto vzťah vydržal. Ako pokiaľ tak fungujú stále tak je dosť možné že to vydrží ale akonáhle potom že chlap príde domov a bude len doma robiť a budú častejšie spolu tak tam niekedy nastáva to, že nevedia spolu tí dvaja vydržať
Stejsy

Založený: Pi 27.Jan. 2017 13:45

Odoslaťod klarissa » Ut 22.Aug. 2017 6:21

Vztah na dialku som prezivala ale nastastie iba chvilku, kedze moj manzel musel ist pracovne na polroka prec. Bolo to tazke, velmi mi chybal. Uz to nechcem nikdy zazit
Obrázok používateľa
klarissa

Založený: Št 16.Mar. 2017 23:05

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.