vek partnerov

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: vek partnerov

Odoslaťod aanka »

corky píše: ... napr. nechce dalšie dieťa, mam pocit, že sa bojí, že by ho už nevychoval :(
pritom je vela mužov, ktorí sa v jeho veku (33) ešte len ženia a chystajú na prvé

Corky, chcela by si ešte tretie? Môj muž najskôr nechcel ani druhé. Niže by sa na to necítil, ale sme s malým dieťaťom bývali u našich a to bolo peklo na zemi. Takže sa potom bál. Ale presťahovali sme sa do svojho a potom sa to všetko skľudnilo a ja mám teraz dve detičky a konečne cítim, že sme kompletná rodinka. Ale na tie dva roky, čo sme bývali s malou u našich, nikdy nezabudnem. :?
Môj muž je odo mňa starší o 3,5 roka. Je to úplne v pohode, fakt to nie je dané vekom, ale skôr výchovou a z akého prostredia partneri pochádzajú. Ja som si nikdy nevedela predstaviť, že by som mala mladšieho partnera, ale kamoška má o dva roky mladšieho muža a on vôbec tak nepôsobí, keď sme s nimi, ani ma nenapadne, že je mladší. Takže to je len taký môj vnútorný pocit... ale keby sa nejaký dobrý vyskytol, možnože... :lol:
aanka
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Leni »

BarCha píše:
Obrovsku vyhodu som videla ked sme sa brali, ja 28 on 36, ze mal uz uplne jasno v tom co chce, co planuje, kde je jeho miesto v zivote. V tom veku vela mojich rovesnikov boli este taki starsi pubertaci...
A este je super, ze naveky budem jeho mladou zienkou

Presne tak :yes: Medzi mnou a manzelom je takmer 8 rocny rozdiel a zatial z toho nevyplynuli ziadne komplikacie :lol:
Ked sme este spolu chodili a zistovali, co sa nam paci, tak boli obcas aj vtipne chvilky. Napr. jeeej, vecer ide v telke MiamiVice, ja to chcem pozerat, som to este nevidela. A moj muz: Jak nevidela, sak ja som to videl milionkrat. A ja na to: Ale ved ja som mala 10 rokov len a chodila som o osmej vecer spat :lool: A pod.
A naucil ma pocuvat (a mat rada) staru cesku "klasiku" Kaju, Marii, Helenku :) Ale len po ceste autom zvladam 8)b

:lool: cha cha , toto mame aj my, Rambo a podobne "vykopavky",,, mame 15 rocny rozdiel, ja mam 28 on 43 :fl:
S detickami problem nema, niekedy ma viac energie ako ja, ani vyzorovo mu ten vek nikto netipuje 8) ,

Jezis a teke, ze starsi ochorie,,,co potom? to je ake krute, choroby si nevyberaju podla veku, ani nehody sa nestavaju len starsim, netreba sa pri takychto nazoroch raz cudovat, ked vas "mladik" vymeni za "mladsiu". :wink:
Leni
pokročilý

Odoslaťod aanka »

Leni píše: :lool: cha cha , toto mame aj my, Rambo a podobne "vykopavky",,, mame 15 rocny rozdiel, ja mam 28 on 43 :fl:
S detickami problem nema, niekedy ma viac energie ako ja, ani vyzorovo mu ten vek nikto netipuje 8) ,

Jezis a teke, ze starsi ochorie,,,co potom? to je ake krute, choroby si nevyberaju podla veku, ani nehody sa nestavaju len starsim, netreba sa pri takychto nazoroch raz cudovat, ked vas "mladik" vymeni za "mladsiu". :wink:

...názor nespochybňujem, ale dodatok dosť trápny...
aanka
pokročilý

Odoslaťod Leni »

Nikoho som nemenovala, tak netreba brat vsetko hned osobne.
Leni
pokročilý

Odoslaťod aanka »

Leni píše:Nikoho som nemenovala, tak netreba brat vsetko hned osobne.

osobne som to nevzala, len by som si takéto uštipačné poznámky nedovolila... čisto zo slušnosti.
Vieš, Leni, ani ty nikdy nevieš, za akou sa tvoj muž obzrie, sú aj iné prednosti, ako byť o pár rokov mladšia od muža :wink:
aanka
pokročilý

Odoslaťod Leni »

aanka píše:

osobne som to nevzala, len by som si takéto uštipačné poznámky nedovolila... čisto zo slušnosti.
Vieš, Leni, ani ty nikdy nevieš, za akou sa tvoj muž obzrie, sú aj iné prednosti, ako byť o pár rokov mladšia od muža :wink:

Tak to sme sa vobec nepochopili, bolo to myslene ironicky. Chcela som si tych starsich panov trosku zastat, a chcela som poukazat, ze su dolezitejsie veci ako vek ... ze ci mlady. starsi, vsetko je otazka charakteru... a nie pozerat na to ci mi ten strasi ochorie, zostarne...
Leni
pokročilý

Odoslaťod aanka »

Leni píše:
aanka píše:

Tak to sme sa vobec nepochopili, bolo to myslene ironicky. Chcela som si tych starsich panov trosku zastat, a chcela som poukazat, ze su dolezitejsie veci ako vek ... ze ci mlady. starsi, vsetko je otazka charakteru... a nie pozerat na to ci mi ten strasi ochorie, zostarne...

ok, tak to beriem. Mne sa tá poznámka nezdala (asi mám stanovené iné hranice). Inak všetko ok ;--)
aanka
pokročilý

Odoslaťod Leni »

,,to je tazke takto cez pc popisat, ak je nieco myslene dvojzmyselne, ironicky,,,,
tak nech si kazdy hlada podla gusta, zaruku nema nikto 8)b
Naposledy upravil Leni dňa , celkovo upravené 1 krát.
Leni
pokročilý

Odoslaťod corky »

Leni píše:Jezis a teke, ze starsi ochorie,,,co potom? to je ake krute, choroby si nevyberaju podla veku, ani nehody sa nestavaju len starsim, netreba sa pri takychto nazoroch raz cudovat, ked vas "mladik" vymeni za "mladsiu". :wink:

tak isto može aj 50-nik zrazu chytiť druhý dych a nájsť si ešte mladšiu ... proste to vôbec nie je o tom, starší-mladší, takto skutočne zalúbený človek vôbec nekalkuluje ... je to hlavne o porozumení
my ked sme spolu s mužom začali chodiť, tak vek bolo to posledné, čo som riešila
skor som u partnerov vždy riešila to, aký je, akú ma povahu, či si rozumieme a či sa mi páči aspon trochu fyzicky ( a na starších prešedivených pánov som ja nikdy nebola :lol: Richard Gere ma vynimku :lol: :lol: :lol: )

on vek riešil na uplnom začiatku, lebo sa bal, že nebudem chcieť chodiť s mladším chalanom ... no odkedy sme si to vysvetlili ( to sme sa poznali pár týždnov), tak sme túto temu už nikdy neotvorili
corky

I choose to be happy...

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.