vek partnerov

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: vek partnerov

Odoslaťod zlaticko »

nuz podla mna velky vekovy rozdiel nie je idealny.. mozno zo zaciatku ale neskor sa to prejavi...

zena 50 rokov muz 62 rokov a rozvod neni len kvoli silnemu presvedceniu zeny, ale ako a kolko to este zvladne je otazne

boli sme aj na svadbe kde bol rozdiel 19 rokov.. nevesta mala do 25 rokov a po roku sa rozisli...

ono predsa len vo vyssom veku pridu skor choroby, nervozita clovek chce uz aj ten svoj klud a pokoj.. a nie skakat okolo batolata a pod. ten mladsi ma este ine predstavy o zivote a fungovani... druhy je uz na dochodku ...

predsa len su to rozdiely generacie...
zlaticko
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod zuzka_00 »

Mam znamu, ktora ma manzela starsieho o 25 rokov. Brali sa ked ona mala 25 rokov, su spolu uz skoro 20 rokov, deti maju vo veku maturantov. Mysim, ze im to normalne fungovalo, tak ako standardnemu manzelskemu paru. On "starsi pan" zamestnany v nejakej institucii kde mohol o 16 hod ist pre deti do skoly a domov, ona mlada "karieristka" ktora zivila rodinu. Mozno nie klasicky model slovenskej rodiny, ale rodina fungovala v pohode, kazdy tam mal svoju ulohu a ako celok to bolo ok. Potom neskor bol on na dochodku a ona nadalej robila karieru. Takze "kolko ludi, tolko chuti".
zuzka_00
začiatočník

Odoslaťod Dot »

Jeden z najkrajsich vztahov, ktore poznam, je manzelstvo maminej kolegyne, ktora je o 10 rokov starsia ako jej manzel.
Dot

Ešte nikdy mi stabilita a istoty nezneli tak vulgárne (P. Hardoš)

expert

Odoslaťod zue »

Nas kamarat BB (citaj Bibi) a jeho manzelka Lony sa brali ked on mal 50! a ona 19! . Dnes ma BB 99!!!! a ona 68.
Je to jeho tretia manzelka ;) a tie predchadzajuce manzelstva mu vsetky nevysli preto, lebo mu zeny nestihali!
Extremne sportovy, exoticky, a vystredny clovek (velmi atraktivny) este ani dnes s nim nie je nuda.
Samozrejme uplne iny zivotny styl je v Kalifornii,na FLoride a Hawai ako na SVK... nejde tu o to nieco porovnavat, ale ide o tu pikosku.
Pozerat jeho fotoalbumy, to je tak na cely dobrodruzny serial. Milujem sediet unho na terase (dom priamo nad oceanskym utesom a interier vyzera ako na jachte) a pocuvat jeho pribehy. Clovek sa ma co ucit. RESPECT! ;)
zue
expert

Odoslaťod Dot »

zue píše:Nas kamarat BB (citaj Bibi) a jeho manzelka Lony sa brali ked on mal 50! a ona 19! . Dnes ma BB 99!!!! a ona 68.
Je to jeho tretia manzelka ;) a tie predchadzajuce manzelstva mu vsetky nevysli preto, lebo mu zeny nestihali!
Extremne sportovy, exoticky, a vystredny clovek (velmi atraktivny) este ani dnes s nim nie je nuda.
Samozrejme uplne iny zivotny styl je v Kalifornii,na FLoride a Hawai ako na SVK... nejde tu o to nieco porovnavat, ale ide o tu pikosku.
Pozerat jeho fotoalbumy, to je tak na cely dobrodruzny serial. Milujem sediet unho na terase (dom priamo nad oceanskym utesom a interier vyzera ako na jachte) a pocuvat jeho pribehy. Clovek sa ma co ucit. RESPECT! ;)

Takyto pocit som mala z Kaplickeho. (a Elisky) - vekovy rozdiel viac ako 40 rokov.
Akurat narodenie svojho dietata prezil len o par hodin...velka skoda (jedna z teorii je, ze ho ustvali tahanice okolo nim navrhnutej prazskej kniznice - "chobotnicky"...)
Dot

Ešte nikdy mi stabilita a istoty nezneli tak vulgárne (P. Hardoš)

expert

Odoslaťod anjelicek24 »

No neviem, podla mna toto nie je o veku, ale o ludoch. Drahy je o 23 rokov starsi, pre niekoho extrem, pre mna v pohode, nejako to neriesim, ani nemusim :lool: Sme spolu uz sedem rokov a mame krasny vztah... a poznam tooolko parov, co sa za tu dobu rozislo, ze ani nepocitam p:
anjelicek24

10300g/81cm

expert

Mood: Angry

Odoslaťod corky »

moj manžel je odo mna presne o rok mladší (narodky mame v jednom týždni) a na začiatku vzťahu sa mi to bal povedať, že ho nechám, ked zistím, že je mladší
funguje nam to už 15 rokov (z toho 10 sme manželia)

inak, aj s tými chorobami je to relatívne ... moj manžel prekonal važnu chorobu tesne po 30-ke ... a odvtedy mi niekedy pripadá ako dochodca :rolll: ... napr. nechce dalšie dieťa, mam pocit, že sa bojí, že by ho už nevychoval :(
pritom je vela mužov, ktorí sa v jeho veku (33) ešte len ženia a chystajú na prvé
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod zue »

corky píše:....pritom je vela mužov, ktorí sa v jeho veku (33) ešte len ženia a chystajú na prvé

Corky, kludne ho povzbud, ked sme sa brali s mojim, on mal 36. Prveho syna ako 38-rocny a teraz tretie ako 44-rocny.
Naposledy upravil zue dňa , celkovo upravené 1 krát.
zue
expert

Odoslaťod Džusa »

mna nejak pritahovali skor mladsi muzi/chlapci, ale nie nejak extremne 2-3 roky. manzel je mladsi len o rok... inak vek vobec neriesim, nemam pocit, ze by rozumny vekovy rozdiel mal vplyv na vztah, skor fyzicky mam radsej mladistvejsi vzhlad muza a kedze ja tiez asi nevyzeram na svoj vek, tak som sa vacsinou zoznamovala s mladsimi chlapcami (v tom case este o muzoch nemozem hovorit).
Džusa
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.