vek partnerov

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

vek partnerov

Odoslaťod sonja »

ahojte zienky,
trosku by som rada nazbierala viac nazorov, pripadne pribehov zo zivota, o ktorych viete a tykali by sa rozdielneho, rovnakeho veku partnerov, pripadne extremov, s ktorymi ste sa stretli...ako to tam fungovalo?

vdaka
sonja
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: vek partnerov

Odoslaťod Effka »

odomna mladsi ee zo zatatymi zubami by som mozno psychicky zniesla -2r, odomna starsi do 10r

No a prax:
ja 33 muz 34 ( vsetko ok podla mojich predstav :) )
kolegyna 35 frajer 26 ( matka a syn), namiesto decka sa stara o neho
kolegyna 43, muz 40 - nejak vazny zadrhel nevidim
sestra: 26 , frajer 35, najprv sa o nu staral potom ho rozumovo prerastla a poslala ho do prec , ze je este decko :)
Sestra: 26 novy frajer 22, sestra degeneruje do puberty
Effka
expert

Odoslaťod sonja »

vdaka za nazory, ono to je asi naozaj dost individualne, zavisi od povahy a skusenosti :wink:

mam totiz niekedy pocit, ze ci 22 ci 42, niektori chlapi maju spolocne crty stale, naopak vynimky vedia prekvapit...
sonja
expert

Odoslaťod inka2 »

Čím som staršia, skúsenejšia, tým viac si uvedomujem, že nie je rozhodujúci vek partnerov, vekový rozdiel, ale skôr rodinné prostredie, z ktorého pochádzajú. /vzdelanie rodičov, vek rodičov v čase narodenia ich detí, svetonázor, životný štýl, hospodárenie s financiami, vzťahy a komunikácia v rodine/ Keď napríklad niekto pochádza z neúplnej rodiny a Ty z úplnej, tak sa ten rozdiel po čase prejaví aj keď bude starší od Teba, aj keď bude od Teba mladší.
inka2
expert

Odoslaťod jojaii »

Kamoska 28 jej partner 64 :) Najlepsie fungujuci vztah aky poznam. Bohuzial ten vekovy rozdiel je prilis velky :) Ale fandim im su strasne krasni ludia :)
jojaii
pokročilý

Odoslaťod Effka »

jojaii píše:Kamoska 28 jej partner 64 :) Najlepsie fungujuci vztah aky poznam. Bohuzial ten vekovy rozdiel je prilis velky :) Ale fandim im su strasne krasni ludia :)

Nuz pravdu povediac neverim, uz len preto ze 28rocna kocka a 64r chlap su uplne niekde inde v telesnych potrebach, v planovani rodiny ( jeden vsetko za sebou, druhy pred sebou), v zdravotnom stave, traveni volneho casu, znamych
To ako dlho moze takyto vztah vydrzat? Este pochopim ked si stary chren narazi mladu pipku , bezny jav, vymenit stary model za mladsiu ale oni oz neriesia ( deti,hypoteky) ale mlada zena s tak starym chlapom dlhodobo? Aj ako ulet mi to pride strasne vela nieto 36r rozdiel na "vztah". Ja naozaj ine dovody ako zistne, alebo psychologicke ( pre zenu) nevidim.
A ty im fandis? comu? To myslim vazne.
Effka
expert

Odoslaťod inka2 »

jojaii píše:Kamoska 28 jej partner 64 :) Najlepsie fungujuci vztah aky poznam. Bohuzial ten vekovy rozdiel je prilis velky :) Ale fandim im su strasne krasni ludia :)

Neexistuje najlepšie fungujúci vzťah.
V každom zdravom vzťahu sa občas vyskytne nejaký problém.
Poznám ľudí, ktorí žili vo fantasticky fungujúcich vzťahoch a už sú rozvedení. Spočiatku sme boli všetci z ich rozvodov prekvapení. Až po čase nám to došlo. Hrali divadielko, že všetko je O.K. a pritom mali vážne problémy, o ktorých sa hanbili rozprávať.
A tí, ktorí stále riešili nejaké problémy, ženy plakali, ako sa zle vydali, muži hromžili, aké majú nemožné manželky - tak tí žijú spolu šťastne až dodnes.Samozrejme, že aj dnes sa občas pohádajú, ale to ich manželstvo trvá dodnes v dobrom i v zlom, spoločne si všetko vyriešia. Toto sú fungujúce vzťahy a nie nejaké divadielka ako sa oni strašne ľúbia pre obecenstvo naokolo.
inka2
expert

Odoslaťod zue »

Ja 35, manzo 43. Sme uplne v pohode. S prvym dietatom sme zacali ked ja som mala cez tridsat a on cez tridsatsest.
Obrovsku vyhodu som videla ked sme sa brali, ja 28 on 36, ze mal uz uplne jasno v tom co chce, co planuje, kde je jeho miesto v zivote. V tom veku vela mojich rovesnikov boli este taki starsi pubertaci...
A este je super, ze naveky budem jeho mladou zienkou :)
zue
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.