Podvadza ma

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Podvadza ma

Odoslaťod kravka »

No a ked zistis odpoved na otazku, ci snou spal, co sa zmeni? Podla mna toto je naozaj nepodstatne a darmo budeš nožičkami dupať, on ti pravdu nepovie a ona už vôbec nie - to stretnutie by som zrušila naozaj, načo ideš riešiť ju? myslíš si, že ked jej vstúpiš do svedomia, nenajde sa dalsia, do ktorej sa tvoj muž slepo zamiluje? tiez ju budes pozyvat na kavu? a vies ty, kolko slobodnych zien je na svete?
vies, najlepsie to vystihla linaa - ad1 ze ti to vobec vyklopil ad2 ako dovod uviedol, ze sa ti chcel pomstiť :scared: ad3 rozišiel sa s nou LEN preto, že mu klamala - čiže nie preto, že mu zaplo, že doma už jednu ženu a dieťa má?
A že to už v minulosti urobil? Tak potom ja naozaj neviem, čo ešte riešiš, prepáč. Čakáš na ďalšiu Anču/Katku/Betku? Tvoj chlap nie je monogamný typ - vieš sa s tým zmieriť a akceptovať to? Ak áno, zostaň s ním. Ak nie, koleduješ si o ďalšie romániky. On neprestane, nemá dôvod prestať.
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Kalea »

burki píše:Mozno som hlupa,ale je to pre mna dost dolezite.Lebo on tvrdi ze nie.A ak sa dohodli aj ona moze tvrdit ze nie.Neviete nejaky chytak ako by som ju nejakou otazkou chytila?Len preto ma to zaujima,ci aspon teraz povedal pravdu,alebo klame stale dokola.

A čo ak ona povie, že áno? Komu budeš veriť? Veď ona môže klamať. Ako zistíš, kto vlastne klame, ak sa jej verzia nebude zhodovať s verziou Tvojho manžela? A ak bude tvrdiť to isté, čo tvoj manžel, aj tak jej nebudeš veriť. Pravdu sa asi už nedozvieš. A aj to čo vieš doteraz je dosť závažné, ja si naozaj myslím, že to, čo sa tak veľmi chceš dozvedieť, je práve to najmenej podstatné. Ja chápem, že ťa to všetko bolí, len zváž, či po tom stretnutí nebude tvoja bolesť ešte väčšia.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod JANAG »

Neviem či sa mám smiať, alebo plakať, ale ako keby ste rozprávali o mne. Môj manžel si našiel kolegyňu-kamarátku :no: ktorá má 22. Ja sedím doma s dvoma malými deťmi a idem sa zblázniť žiarlivosťou. On tvrdí že som zbytočne paranoidná, že je predsa normálne mať kolegyňu za kamarátku, a kedže robia na smeny a nie je s ňou každý deň, tak jej vtedy telefonuje a smskuje (aj 3x do dňa) je úplne v poriadku. Aj to že keď sú mimo mesta na služobke a majú čas tak že idú spolu do kina :( . Tak isto tvrdí, že s ňou nespáva a ani netuší prečo by sa mal s ňou prestať stretávať a čo mi to vadí. Prosím poradte, fakt som ja tá "vadná" a je to v poriadku, alebo sa mám naozaj začať báť ?
JANAG

Odoslaťod kravka »

Nie, Janag, nie je to v poriadku - si úplne normálna, myslím, že toto by vadilo každej žene. Kolegyňu - kamarátku môže mať, ale telefonovať/smskovať trikrát denne keď s ňou nie je v práci OK nie je. A tiež si myslím ako Trenčanka, že hrá blbého keď tvrdí, že nechápe, prečo ti to vadí. Vie to veľmi dobre.
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Odoslaťod JANAG »

ďakujem vám za odpovede aj za podporu. Kedže sviatky sme mali veľmi "veselé" a ja som to celkom nezvládla a napriek svojmu presvedčeniu som mu prezrela mobil :oops: :oops: a našla nejaké sms a urobila scénu :ashamed: Tak môj manžel povedal, že ma milujem a neurobí nič čo by ohrozilo našu rodinu a tak sa s ňou prestane stretávať . Ja sa teraz veľmi snažím veriť mu a nevyskakovať pri každom zazvonení telefónu. Dúfam, že to vydrží.
JANAG

Odoslaťod medolenka »

Burki, mám pocit , že za roky čo tu chodím je toto už tretia Tvoja téma čo Ťa podvádza manžel.... furt s inou
takže čo ešte riešiš?
medolenka
expert

Mood: Happy

Odoslaťod medolenka »

Jani a tebe držím palce...ja by som si našla kamaráta...aby vedel ako sa cítiš...
medolenka
expert

Mood: Happy

Odoslaťod JANAG »

Čaute baby. Musím povedať, že situácia sa zjavne vylepšila (teda aspoň to tak vyzerá, tak dúfam, že môj manžel nie je v klamaní kúzelník :) :) ), postupne ustali telefonáty aj smsky. Manžel tvrdí, že nás miluje a snaží sa to dávať aj najavo a vyžehliť si to (aj keď hovorí, že nič nebolo). Ja som sa rozhodla, že ho v tom podporím a preto som ho už párkrát nechala doma z deťmi a vyrazila si von, začala cvičiť, kúpila niečo sexy na seba a tak si liečim si ego. Zatiaľ to stále nie je čo bývalo, ale snáď to už spolu ustojíme.
JANAG

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.