Podvadza ma

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Podvadza ma

Odoslaťod linaa »

burki je to dbl :yes: a ak by ta dotycna nebola podla neho klamarka nakoniec, siel by za nou? a ak by aj potreboval ine zeny ku stastiu ako teba, naco ti to rozprava? a este sa neboji povedat ti, ze ti chcel ubliziT?? bud zacni chodit na box a potom mu rozbi ksicht, alebo sa na neho vyksli. ale tak naozaj, v srdci. zavri vsetky city a supsup do noveho zivota bez neho....nenechaj sa trapit, nie je dovod. dieta vychovas aj bez neho. bude to tazke, ale takto si privodis nejaku chorobu, booooze, to je na porazenie :(
linaa
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Maira »

Burki, a aký bol váš vzťah predtým? Rozumiete si vo väčšine prípadov, myslím v tých ostatných životných záležitostiach? To by si mala zvážiť. A tiež, aký má vzťah k dieťati a či je dobrý otec. Lebo ak ostatné veci nefungovali a ani nefunguje, neviem, či je na čom stavať. Ale ak ste si vo všetkom alebo takmer všetkom rozumeli a toto sa prihodilo, tak neviem, treba si to určite ešte prejsť hlavou. Každý muž je totiž podľa mňa určitým spôsobom "šibnutý"... :mrgreen:

Ja sa ale čudujem dosť tomu postoju ostatných, že za všetko môže on. Faktom však je, že dnes sú žený také "výbojne" a tak idú po chlapoch, že si myslím, že väčšina nemá genetický fond na to, aby takýmto "útokom" odolala. To akože ona išla aj ku vám domov? Toto predsa normálna žena nerobí. Myslím ženy, že by sme nemali byť tak tolerantné k takýmto ženám, ktoré idú aj cez mrtvoly a je im jedno, či nejaké dieťa a iná žena pri tom trpí alebo nie. Nie je to ospravedlnenie muža, ale tiež sa mi nevidí zľahčovať len tak zámerné zvádzanie zadaného muža. Keby bola celospoločenská morálka k takýmto prehreškom prísnejšia, ja verím, že by takýchto prípadov bolo menej. Žiaľ, dnes už bude pomaly raritou nájsť rodinu, ktorá neprešla podobnou skúsenosťou resp. raritou, že muž si aj váži slova, ktoré dal. Rozvody sú skrátka v móde... :(
Maira
expert

Odoslaťod Mischa: »

Maira píše:Ja sa ale čudujem dosť tomu postoju ostatných, že za všetko môže on. Faktom však je, že dnes sú žený také "výbojne" a tak idú po chlapoch, že si myslím, že väčšina nemá genetický fond na to, aby takýmto "útokom" odolala. To akože ona išla aj ku vám domov? Toto predsa normálna žena nerobí. Myslím ženy, že by sme nemali byť tak tolerantné k takýmto ženám, ktoré idú aj cez mrtvoly a je im jedno, či nejaké dieťa a iná žena pri tom trpí alebo nie. Nie je to ospravedlnenie muža, ale tiež sa mi nevidí zľahčovať len tak zámerné zvádzanie zadaného muža. Keby bola celospoločenská morálka k takýmto prehreškom prísnejšia, ja verím, že by takýchto prípadov bolo menej. Žiaľ, dnes už bude pomaly raritou nájsť rodinu, ktorá neprešla podobnou skúsenosťou resp. raritou, že muž si aj váži slova, ktoré dal. Rozvody sú skrátka v móde... :(

Akoze, podla mna by sme taketo nie ze nemali tolerovat, ale rovno na hranicu s nimi! To je strasne, ze dnes si taketo zeny kludne kracaju po uliciach a zvadzaju nasich chlapov!

P.S. A co sa situacie tyka, tak podla toho, co si napisala (Burki), tak s nou urcite spal, myslim, ze o tom tu nikto nepochybuje.
Mischa:
expert

Odoslaťod burki »

No myslela som si ze je so mnou stastny.Otec je velmi dobry.Aj financne robi pre rodinu to co moze.
Sem tam sme sa pohadali..tak ako vsade.Co sa tyka sexu sme si tiez rozumeli,ale on chcel niekdedy viac ako ja.Bola som skratka fakt unavena.Ale potom ako som zacala neco citit ze sa deje,nemala som chut na sex s nim vobec. :no: :no: :no:
Ale ako som mohla,ked som vedela ze ma hlavu niekde uplne inde???? :no: :no: :no:
Stale tvrdi ze s nou nespal.Ale mna bolia aj tie telefonaty,sms,kavickovanie.Vsak ja som nikde nechodila zo ziadnym chlapom ,aby som si vylievala srdce na blbeho muza. :no: :no: :no:
burki

Odoslaťod slniecko »

Burki a co takto odist k rodicom si oddychnut a precistit hlavu - a pripadne nechat jeho, nech ma moznost sa snazit? A ked sa snazit nebude, tak aspon vies...
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod burki »

Slniecko,nie neda sa mi nikam odist.Nezijem na Slovensku a ja nemozem z roboty odist len tak.
Na buduci tyzden sa mam s nou stretnut,ale ona nevie ze ma stretnutie so mnou.Mam vela veci co jej chcem povedat,ale neviem ako z nej dostanem ci s nim spala alebo nie.Mozno som hlupa,ale je to pre mna dost dolezite.Lebo on tvrdi ze nie.A ak sa dohodli aj ona moze tvrdit ze nie.Neviete nejaky chytak ako by som ju nejakou otazkou chytila?Len preto ma to zaujima,ci aspon teraz povedal pravdu,alebo klame stale dokola.
burki

Odoslaťod Mischa: »

burki píše:Slniecko,nie neda sa mi nikam odist.Nezijem na Slovensku a ja nemozem z roboty odist len tak.
Na buduci tyzden sa mam s nou stretnut,ale ona nevie ze ma stretnutie so mnou.Mam vela veci co jej chcem povedat,ale neviem ako z nej dostanem ci s nim spala alebo nie.Mozno som hlupa,ale je to pre mna dost dolezite.Lebo on tvrdi ze nie.A ak sa dohodli aj ona moze tvrdit ze nie.Neviete nejaky chytak ako by som ju nejakou otazkou chytila?Len preto ma to zaujima,ci aspon teraz povedal pravdu,alebo klame stale dokola.

Nehnevaj sa, ale "komu tim prospejete"? Aky ma zmysel sa takto ponizovat a stretavat sa s niekym, o kom si presvedcena, ze aj tak klame. Okrem toho podla vsetkeho ona akurat vyuzije to stretnutie aby ta zosmiesnila pred manzelom a este si povymysla a prekruti a uz ani my tu nebudeme vediet co sa deje.
Urcite ju nijako nechytis, jedine, ako si to mozes na sto percent odsledovat je, ze budu obaja spolu a ich fyzicka blizkost/kontakt bude neprirodzena pre nesexualny vztah.
Je mi luto, ale ja som presvedcena (a to o tvojej situacii neviem nic, len to, co si napisala), ze s nou spal. Totizto chlapi neudrzuju taketo smskovo kavickove vztahy so zenami, s ktorymi sa spoznali po tom ako uz boli o vztahu. Dokonca ani s byvalymi a spoluziackami - ked si ja smskujem s byvalym spoluziakom napriklad - tak to bude tak dvakrat za rok (ak sme boli/sme v blizsom kontakte) a smsky su vecne typu: ides na pivo, som v BA alebo daj mi cislo na xy
Mamk kopu kamaratov z cias puberty, byvalych frajerov, kolegov atd. ale zeby som denodenne udrziavala kontakt? A ako o com sa budeme bavit?
Mischa:
expert

Odoslaťod keziah »

Burki a co muslis, ze ti ta mrcha povie? Keby som bola ja hnusna mrcha, chcela by som ti este viac ublizit a naschval by som povedala, ze som s tvojim chlapom spavala (najma ak ju ten tvoj naozaj nechal) a nezabudla by som dodat, ze so mnou sa mu to ovela viac pacilo. Podla mna, vobec s nou nestracaj cas, preco sa mas nechat zranovat od baby, co ma moralku tulavej macky? Okrem toho ked uz o nej aj tak vies, ze je klamarka.
keziah
expert

Odoslaťod slniecko »

Burki, suhlasim s babami, to stretnutie nema zmysel, len sa zbytocne ponizis.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod Maira »

Tiež si myslím, že je to zbytočné sa s ňou stretávať. Nikdy si nemôžeš byť istá, že ti povie pravdu. Skôr si myslím, že povie, že nič s ním nemala, t.j. podrží stranu mužovi a on jej za to bude ešte vďačný... :mrgreen: A ukážeš hlavne svoju slabosť. Vôbec si ju nevšímaj, nie je to totiž nikto, kto za povšimnutie stojí. Akú morálku má totiž žena, ktorej nevadí nabaliť si ženatého chlapa a začínať vzťah na takých hnilých základoch? Čo by si mala s takouto osobu preberať? :ble:
Maira
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.