Podvadza ma

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Podvadza ma

Odoslaťod burki »

No toto sa nestalo prvy raz.Ale vzdy tvrdil ze zo ziadnou nespal a nevie mi vysvetlit preco to robil.
On mi tvrdi ze s nou uz nic nema,vraj prisiel na to aka je a ze klame.Ale neviem ci mam tomu verit.
Mam pocit ze ak mu zas zavola pobezi za nou ako taky pes a ja ho nemienim kontrolovat 24 hodin denne.
Vraj mi chcel urobit zle.Takymto sposobom???? :no:
A za co???Ze ma doma vsetko pod nosom ako na tacke.Jasne nemali sme sex kazdy den,ale aj ja chodim unavena z roboty.
A len co vyskocil z nasej postele uz jej pisal a volal.Je toto normalne???? :( :( :(
burki

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod burki »

No a este som zabudla napisat,ze ked som mu povedala ze teda budem aj ja robit to co on,skoro ho slo rozrdapit. :yes:
A vraj by sa mu to teda nepacilo. :no: A mne sa to ma pacit???Dokedy???? :uh:
burki

Odoslaťod burki »

:no: :no: :no:
Naposledy upravil burki dňa , celkovo upravené 1 krát.
burki

Odoslaťod burki »

Jooooj a teraz je mily az mi je z toho zle. :yes: :yes: :yes:
Ale do kedy?Kym sa to nezacne znova s touto,alebo z nejakou inou???Ja viem ze zaruku nemam ziadnu. :rolll:
Fakt neviem momentalne ako dalej. :no: :no:
burki

Odoslaťod slniecko »

Burki, vobec sa ti to nema co pacit. Vobec.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod burki »

No a povedal este ze on neodide odo mna nikdy,len ak by som to ja chcela.Momentalne mam pocit ze by som to chcela. :yes:
burki

Odoslaťod Zora19 »

Zora19
pokročilý

Odoslaťod keziah »

Burki, pises, ze to nebolo prvy krat, ocividne, ked sa mu to uz prepieklo, tak preco by s tym prestaval? Podla mna tvoj partner je ako take decko, skusa, ci ta moze trapit a zrejme mu robi dobre, ked vidi, ze ano.
Podla mna vo vasom vztahu je nerovnovaha, ty s nim zostavas napriek tomu, ze ti ublizuje, on ma pocit moci. Je na tebe, ci sa pokusis dostat vztah do rovnovahy- teda skusis mu to vratit (samozrejme nie, ako ocividnu pomstu, ale odovodnis to tak, aby to rovnako bolelo> napr. ze iny ti lepsie rozumie, paci sa ti, vazis si ho, lebo na neho mozes vzhliadat, lebo on je skutocny muz, ako ma byt, na rozdiel od tvojho partnera, ktory je zbytocne ziarlivy atd...), alebo zostanes chladna a das mu najavo, ze ti je jedno, co robi, lebo ta to nezranuje. Jedno aj druhe je tazka cesta.
Druha moznost- zbavit sa ho. Mne tak trosku pripada ako nasilnik, aj ked ti neublizuje fyzicky- vies, to su ti "chlapici" co zenu zbiju, potom odprosuju, sekaju dobrotu a tak dookola. S tym rozdielom, ze tento ta umyselne trapi inak.
keziah
expert

Odoslaťod slniecko »

burki píše:No a povedal este ze on neodide odo mna nikdy,len ak by som to ja chcela.Momentalne mam pocit ze by som to chcela. :yes:

a co ti brani V:) ?
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod Zora19 »

Zora19
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.