Podvadza ma

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Podvadza ma

Odoslaťod burki »

...a povedal ze sa do nej zamiloval,medzitym aj odmiloval...ale ze vraj s nou nespal.Neveriiiiiiiiiiiiim.
Denne to boli sms,vyvolavacky telefonom,kavy. :no:
Co mam robit???? :no:
burki

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Podvadza ma

Odoslaťod monika19 »

no v prvom rade sa nadychni a pripadne si poplac a potom zacjni rozmyslat,ci by si bola ochotna mu to odpustit za predpokladu,ze by s nou prerusil vsetky kontakty...priprav sa vsak na to,ze ta caka nelahka buducnost,lebo uz mu nebudes moct doverovat,co je v manzelstve velmi dolezita vec.
ci s nou spal,alebo nie,vobec nieje podstatne...podstatne je ,ci chce ostat s tebou a ci ty si ochotna skusit mu znova doverovat.nevera ako taka vraj nieje dovod na rozvod,jedine ze by to chlap robieval castejsie...neviem ci mate deti,ci si na md,ci niesi prilis unavena na to,aby si sa mu/vam venovala,ci sa necitil opusteny(co ho neomluva samozrejme)

jedna moja znama raz povedala...'je to chrapun,ale o lepsom neviem'

velmi ti drzim palce a prajem vela sil,budes ich potrebovat :4:
monika19
expert

Odoslaťod slniecko »

Neviem, co mas robit. To asi najviac zavisi od teba, ako o citis.

Ja som len chcela podotknut, ze podla mna nie je jedno, ci s nou spal, alebo nie. Lebo co clovek citi, nemoze vzdy uplne ovplyvnit, ale ako kona, to ano.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod monika19 »

slniecko,pre mna je to rovnako bolestive,ked chlap miesto toho,aby bol doma s rodinou si kavickuje niekde s kamaratkou a zveruje sa jaj s problemami,casto intymnymi,ako keby sa s nejakou vyspal
vacsinou to praskne preto,ze take veci sa nedaju utajit,nie preto,ze chlap hrdinsky pride ze vies,co zamiloval som sa,ale odolal som...
a keby to neprasklo,tak by sa s nou vyspal...co je pre mna to iste,ako keby sa s nou uz vyspal
monika19
expert

Odoslaťod slniecko »

Jasne, ze je to bolestive...aj kavy, telefonat a sms-ky by mi sakra vadili, ale tie su stale este za urcitou hranicou toho, ked sa chlap rozhodne zenu podviest, alebo nepodviest. Lebo manzelska laska je mnohokrat viac vecou rozhodnutia ako cohokolvek ineho.

Inak Burki nechapem, preco ti to vlastne vykladal.
slniecko

expert

Odoslaťod burki »

No vcera sa mi nedalo napisat vsetko,lebo bol doma.
Mame jedno dieta,nezijeme na Slovensku.Ona s nami robila v rovnakej firme a vedela som od zaciatku ze po nom ide.
On ju mal vzdy len sa chuderu z nejakej dediny na vychode.
Ale na jar som bola ja na Slovensku a ona ku nam zacala chodit ked mala volno akoze na kavicky.Hned ako som sa to dozvedela,povedala som mu jasne ze si to neprajem a ta osoba mi vadi ako taka.Ma 24 rokov a ked sa dievca dostane z nejakych lazov do cudzieho sveta,viete si to predstavit.V nasej firme mala povest lahkej slecny,ktora nema problem vyspat sa s hocikym.Ved rano sa zoznamila cez internet s nejakym a vecer uz isla k nemu domov a stravila tam noc. :no:
Dala som si urobi vypisy hovorov,to boli denne sms,telefonovanie.Len co odisiel z domu uz jej volal,pokial nesiel spat.Ked som videla hovor o polnoci 30 minut...skoro som odpadla. :eeek:
Ona sa ho vraj spytala ci odide odo mna,on jej povedal ze nie.Hovoril jej o vsetkom o com sa len dalo a samozrejme ako som furia ziarliva. :no:
Pozvala som ju na kavu,ked som sa vratila z tej dovolenky,lebo som sa s nou chcela porozpravat,ale jemu povedala ze som jej napisla aby mu dala pokoj a nech si hlada frajera medzi nezadanymi muzmi.Ale ja som take nic nepisala.A on vlastne celu dou veril jej a nie mne.Pri tom ona mala este dalsieho "staleho"frajera,s ktorym vraj chodila.Ale mne to pride len akoze na zakrytie oci.A mala kamaratku ktorej telefonoval a sms skoro tiez denne a okrem toho ze sa stazoval na mna pytal informacie o tom,ako ona stoji s tym frajerom.Ked som zistila jej cislo,zavolala som jej a spytala sa kto ona je.A ked mi povedala ze jej kamaratka mala som tiez dost.A este mi mila slecna napise sms,ze co je na tom ak ma on kamaratky a ze sa mam ist dat liecit na psychiatriu,aj ked mi to uz nepomoze.Chapete to???Ja som ju v zivote nevidela. :no:
neviem co mam este napisat,lebo je toho tolko ze... :no:
Boli ma to strasne,chce sa mi zvracat len co otvorim oci a namiesto zaludku mam traslavu hrcu. :no: :no: :no:
Vraj som k nemu nebola mila a aka som mala byt ked som mu to povedala,ze viem ze sa nieco medzi nimi deje a on povedal ze mi sibe???? :no: :no: :no: Ze s nou??????????? :no: :no: :no: :no:
A nakoniec mi povedal ze ked som o tom vedela preco som s tym nic nerobila hned na zaciatku.Vraj preco som si aj tie vypisy dala urobit len teraz. :no: :no: :no:
Momentalne k nemu nic necitim,len odpor a nenavist a neviem ci sa to este zmeni.Uvazujem aj o tom,ze po skonceni skolskeho roku odidem nazad domov.Bez neho.Aj ked neviem sama co mam teraz robit.lebo tu mame zazemie,pracu.
A uz mu neverim. :no: :no:
burki

Odoslaťod burki »

Este som zabudla napisat,ze nie sme manzelia,len velmi dlho spolu zijeme a ona povedala ze on je vraj slobodny a moze si robit co chce.
Moja mama mi zas povedala ze chyba je len on.Vraj ona je slobodna a moze si robit co chce.No ja si to nemyslim.Ved aj slobodna by mala mat urcite hrnice a tak isto ako je chyba on je chyba aj ona.Alebo nie???
burki

Odoslaťod keziah »

Burki, podla toho co citam, tvoj drahy ocividne este nedorastol na dospele partnerstvo a rodicovstvo. Neviem, ja byt na tvojom mieste, tak sa ho zbavim cim skor, urcite skor, nez ti spravi dalsie dieta. Pokial by casom dospel, mohli by ste sa este porozpravat, co s tym dalej, ale dovtedy :no:
keziah
expert

Odoslaťod slniecko »

Burki, ale ona voci tebe nema ziaden vztah, ci zodpovednost, ju nema zmysel riesit. Verim, ze si na nu nastvana, ale ona nie je dolezita. Skor je dolezite, co urobil tvoj chlap a ci mu to vies/chces odpustit, alebo nie.
slniecko

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.