mám ho plné zuby

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: mám ho plné zuby

Odoslaťod burki »

Mam ho plne zuby veru aj ja.A urcite na dost dlhu dobu. :yes: :yes: :yes:
burki

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod slagy »

Moj najdrahsi mi tento rok urobil tie najuzasnejsie Vianoce... Tak od rana kmitam, umyvam, varim, ... nech je vsetko tip top. Jedine, o co som ho poziadala je, aby este raz preletel podlahu vysavacom... ziadna spatna vazba - nic. Isiel s malou do izby... tak som si aj tu po-sr-atu podlahu nakoniec povysavala sama.
Pred chvilku dal malej gumovych medvedikov medvedikov, ja mu na to... nech sa kukne aky je tam datum spotreby...on ze su uz posle- po zaruke. Tak teda nech jej ich nedava, nie? A on ze teda ked su po zaruke, preco su este v polici.
Do kelu, tak nech ich zoberie a vyhodi. Tak ako ja to moze vsetko - tie datumy kontrolovat aj on.
A on mi na to povedal: ZE NIC NEVIEM UROBIT PORIADNE... Tak som mu krasne povedala, co si myslim, tiez ze sa na neho mozem vy...s ... rat, buchla som dverami a odvtedy sedim tu.
Kurnik, tak colovek kolo neho lieta od rana... aj kolo neho teda, aj kolo decka...a on mi vecer povie hento??? :ham: :ham: :ham:

Nohy ma bolia, chrbat ... maly ma tlaci... nemam sa cas ani normalne natiahnut...ani pitiu som moc nedala..... :?!?:

Najradsej by som niekam vypadla, hned... ale ved musim tu byt aspon pre malu...ved Vianoce su tu hlavne pre nu.
Strasne ma vytocil, sorac - ale musela som pustit ventil... aspon ze uz nerevem ako nepricetna. Doposial som robila len to...

Pekne sviatky, babule... urcite ich budete mat krajsie ako ja...
slagy

spokojna mamina

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod keziah »

Slagy, holt, chlapom obcas niektore veci nedojdu. Mozno on sa tesil na pohodovy oddychovy sviatocny den a tvoje kmitanie ho skor drazdilo akoby ho mal ocenit, kto vie...(aspon moj je taky, ze ked chce odpocivat a ja zacnem kmitat, tak miesto toho aby bol rad ho to rusi a drazdi) V kazdom vztahu to obcas zaskripe, to nevadi, coskoro bude lepsie, uvidis.
keziah
expert

Odoslaťod corky »

Slagy, dufam, že to už (aspon trošku) odčinil ... a prajem krásne vianoce.
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod slniecko »

Slagy, pri niecom tak plnom ocakavani, ako su vianoce je dost tazke sa nepohadat...
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod Effka »

slagy píše:... Tak od rana kmitam, umyvam, varim, ... nech je vsetko tip top. ... tak som si aj tu po-sr-atu podlahu nakoniec povysavala sama ... Kurnik, tak colovek kolo neho lieta od rana... aj kolo neho teda, aj kolo decka...a on mi vecer povie hento??? Nohy ma bolia, chrbat ... maly ma tlaci... nemam sa cas ani normalne natiahnut...ani pitiu som moc nedala..... :?!?: Najradsej by som niekam vypadla, hned... ale ved musim tu byt aspon pre malu...ved Vianoce su tu hlavne pre nu.... urcite ich budete mat krajsie ako ja...

A naco je toto dobre? Mam pocit ze Vianoce si si pokazila sama. Fakt nevidim dovod aby sa zena isla zblaznit od roboty lebo co? tak by nebolo povysavane, alebo umyte? Vianoce su v tom ako sa citime niev akom vylestenom byte sme.
To co popisujes som pravidelne zazivala ako decko u mamy, o 7 nas zobudila a nutila nas ro roboty podla jej predstav. a o 6 sme ledva´stihli veceru :guns:
Takze u nas: , peciem vopred a nie 100 druhov aj tak to nikto neje, stromcek staviame na mikulasa lebo sa nam topaci, 23 povysavam a upracem ako kazdy tyzden ( normalne popraci) , spracem veci co na vianoce nechcem vidiet ( tasky a pod ), 24. spime do 10, dam varit kapustnicu a zemiaky a pripravim rybu, o 13,00 vsetko pripravene aj s kolacom, pozerame rozpravky, citame si kto co chce, mala sa hra mi mame veget. o 4 dam rybu smazit nech je tepla, zavtedy slavnostne prestriem. o 5 veceriame.

Vianoce su sviatky radosti a pokoja nie stresu z nevyglancenych okien, uff som rada ze to uz nemusim zazivat. Mimochodom ked som sa na to mojej mamy uz ako dospela pytala len na mna vytrestila oci , ze vobec nevnimala ze nam kazi stedry den.
Effka
expert

Odoslaťod slagy »

Nemyslela som to urcite zle, len som chcela... aby to co robim... niekto ocenil... to bolo vsetko. A namiesto ocenenia som sa dozila opacneho efetku.
Co uz...
slagy

spokojna mamina

expert

Mood: Happy

Odoslaťod corky »

slagy píše:Nemyslela som to urcite zle, len som chcela... aby to co robim... niekto ocenil... to bolo vsetko. A namiesto ocenenia som sa dozila opacneho efetku.
Co uz...

to už je tak ... ono im to docvakne, až ked by si to robiť prestala

ja som tento rok bola v robote do 22.12. a to sme mali v tom týždni ešte kapustnicu v robote, potom som ešte potrebovala porobiť nejaké nakupy ... takže upratal manžel :fl: navyše ma seklo v krížoch a liezla na mna akasi chrípka, takže som fungovala tak 2 hodiny po tabletke a potom zasa sedela/ležala ... nemame dokonale vianoce, všeličo som nestihla a ani nečakám nejaké špeciálne ocenenia toho, čo som stihla. Ale manžel sa tento rok veru prekonal, kedže videl, že fakt nestíham a nezvládam ... Ale radosť z rozbalovania darčekov bola obrovská a aj na mna Ježiško tento rok nezabudol (minuly rok som zostala bez darčeka od manžela).
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod maca p »

mna napr. ten moj tieto vianoce prekvapil velmi pozitivne a zapisujem si to na cca 5 rokov do predu :lool: . kupil a spracoval kapra (prvy x v zivote), pravidelne okyslicoval vodu vo vani, uz som sa zlakla, ze ich bude aj resuscitovat, v pripade, ze by sa chceli vykotit skor ako mal on v plane. v case zabijania som musela opustit na 2 hodiny byt, lebo by som z toho dostala hisak, ze aky je babros, lebo to nerobi tak ako moj tata :lool: ... ked som sa vratila, dokonca mal aj dlazku vyglancovanu, ziadne supiny na stene, ziadne krvave striekance, no proste faaajn. no a ked som dosla domov, tak mi v kompe ukazal instruktazne videjka jednotlivych ukonov :)b .

vcera pokial som navarila, tak mal maleho, v case popoludnajsieho spanku zotieral podlahy, proste faajn. potom sa nam to dost skomplikovalo, maleho sme museli odviezt do nemocky no a ten nas tata tam s nim zostal ako doprovod. takze tieto vianoce vianocujeme osve hlavne, ze mame navarene - nema kto jest, upratane - nema kto rozhadzovat... darceky rozhadzane po izbe, nema sa s nimi kto hrat. ufff. uz aby boli doma ti moji chlapi
maca p

pokročilý

Odoslaťod Kalea »

Maca - tak ja dúfam, že tých Tvojich dvoch čo najskôr pustia a nahradíte si Vianoce.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.