mám ho plné zuby

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: mám ho plné zuby

Odoslaťod para »

vitam sa v klube :)
on - v pondelok nadcha - urob mi pls coldrex acajik idem si lahnut je mi zlééééééééé

Ja v sobotu antibiotika, pluca mi ide roztrhat - samozrejme varim vyvar, plnene kura - kmitam cele doobeda v kuchyni

slak ma ide z toho trafit - inak je OK ale co sa choroby tyka niekedy je zadubeny az-az. Nabuduce ho oplujem ked bude chory. Fakt vypadnem s kamoskami von a basta :ZZ:
para

spomienky na detstvo

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod mravcek »

anjelicek24 píše:
neznama píše:mám plne zuby môjho partnera, otca našich detí. Niekedy je to fajn, ale niekedy sa to nedá vydržať. Tak ma vie nazúriť.

Juj taky exemplar mame doma viacere myslim :)) Predychavat, predychavat, predychavat a bude zasa dobre :)) Ak ta potesim - iny nie su o nic moc lepsi :lool: Nieco sa da zmenit, ine treba zmenit u seba. Vsetko je to o kompromisoch. A plne zuby mame raz za cas asi kazda :X

Našťastie sú aj lepší, jedného mám našťastie doma. Ale nepožičiavam .... Chcela som dať toho smajlíka s vyplazeným jazykom, ale budem slušná a nebudem sa posmievať....
mravcek

pokročilý

Obrázky: 0

Odoslaťod keziah »

para píše: Nabuduce ho oplujem ked bude chory. Fakt vypadnem s kamoskami von a basta :ZZ:

Rozosmiala si ma, ale je to take smiesno-smutne. Vies co? Ked uz pojdes s tymi kamoskami, nezabudni ho poziadat, aby zatial pre teba pripravil veceru.
Niektorym muzom fakt obcas nieco nedochadza (ale aj my mame svoje muchy).
keziah
expert

Odoslaťod Dimka »

para píše:vitam sa v klube :)
on - v pondelok nadcha - urob mi pls coldrex acajik idem si lahnut je mi zlééééééééé

Ja v sobotu antibiotika, pluca mi ide roztrhat - samozrejme varim vyvar, plnene kura - kmitam cele doobeda v kuchyni

slak ma ide z toho trafit - inak je OK ale co sa choroby tyka niekedy je zadubeny az-az. Nabuduce ho oplujem ked bude chory. Fakt vypadnem s kamoskami von a basta :ZZ:

Ze oplujes :lool:

A co keby si tak zalahla a objednala pizzu? Alebo raz za cas aj maslovy chlieb moze byt na obed.
Ja som sa tak plasila, zvyknuta z domu ze mama hoc sa od horucky plazila tak navarene, napecene... a otec zjedol schovany za novinami, vstal od stola a isiel si polezat lebo "nanho nieco lezie". Moj muz si len na celo poklepal ked som s ATB vstavala ze idem varit. Varit sice nevie ale naucil ma ze netreba zo seba robit hrdinu za kazdu cenu. Mna zahnal do postele s cajom, detom rozdal rozky s jogurtom, urobil sackovu polievku a objednal pizzu alebo skocil niekam po obed "do krabicky" a bolo, svet nespadol.
A pomaly som sa naucila ze ked som napr. chora + chore deti + manzel na opacnom konci sveta, pomocna ruka akurat tak moja tak proste ideme tak ako sa da, na setriaci rezim. Spravim jedno velke letisko v obyvacke pred telkou, povolim DVD kludne nonstop aj pocitac s netom do postele (aj tak pri tom vacsinou zaspia a ja s nimi) a nevari sa, max. caj.
Dimka
pokročilý

Odoslaťod neznama »

tak ten môj je totál hypochonder, stále mu niečo je a mám niekedy pocit, že sa to prenáša aj na deti (bodaj by nie keď každý ich soplík ocino okomentuje ako straaašnú chorobu)
neznama
začiatočník

Odoslaťod keziah »

Rozmyslam, co je horsie: hypochonder alebo taky ten, co mlcky celym telom dava najavo, ze je chory, ale sa tvari ako statocny partizan a tvrdi, ze mu nic nie je.
keziah
expert

Odoslaťod para »

No on navari- a deti jedne nevdacne este aj poznamenaju ze take dobre kura ani mamina nerobi :G , porozvaza deti, aj ozelie vianocnu firemnu veceru - ale to musim sory za vyraz "skapinat" proste akonahle mi zaberu lieky, vidi ze je domacnost v dobrych rukach a zvolni temto domacich prac. Jemu staci kychnut a vtedy radsej trojicky s kiahnami ako jedneho nachdanueho :lol:
ale pre upresnenie ja by som seba za manzelku niekedy nechcela :lool:
para

spomienky na detstvo

expert

Odoslaťod Elena. »

Ked som bola kedysi pred rokmi chora, ani uz neviem, co to bolo, tusim gastroenteritida, tak navaril a aj upratal, aj sa o deti postaral, ale to s takym tym vycitavym pohladom, ze "preco si ochorela?, teraz je vsetko na mne" :guns:
Pre istotu mi uz dlho nic nebolo, vdakabohu, lebo mm je v praci sice tak 9-10 hodin dokopy, ale aj poobede aj vecer, takze by som nemala sancu zalahnut a liecit sa.
Jeho zasa dokaze skolit obycajna nadcha, to az umiera a je zly ako vred, lebo nemoze ani fajcit :mrgreen: , zavrie sa do izby a spi a spi a spi......... p:
Chlapi mizerni :?!?:
Elena.
expert

Odoslaťod neznama »

mňa zvykol vytáčať, keď som prišla vyšťavená z práce a bola som rada, že sa venujem deťom, slovami:"je tu bordel", ale teraz mu s kľudom Angličana odpoviem: "Keď Ti to vadí, tak to uprac" :adore:
neznama
začiatočník

Odoslaťod Monika »

Dimka píše:

Ze oplujes :lool:

A co keby si tak zalahla a objednala pizzu? Alebo raz za cas aj maslovy chlieb moze byt na obed.
Ja som sa tak plasila, zvyknuta z domu ze mama hoc sa od horucky plazila tak navarene, napecene... a otec zjedol schovany za novinami, vstal od stola a isiel si polezat lebo "nanho nieco lezie". Moj muz si len na celo poklepal ked som s ATB vstavala ze idem varit. Varit sice nevie ale naucil ma ze netreba zo seba robit hrdinu za kazdu cenu. Mna zahnal do postele s cajom, detom rozdal rozky s jogurtom, urobil sackovu polievku a objednal pizzu alebo skocil niekam po obed "do krabicky" a bolo, svet nespadol.
A pomaly som sa naucila ze ked som napr. chora + chore deti + manzel na opacnom konci sveta, pomocna ruka akurat tak moja tak proste ideme tak ako sa da, na setriaci rezim. Spravim jedno velke letisko v obyvacke pred telkou, povolim DVD kludne nonstop aj pocitac s netom do postele (aj tak pri tom vacsinou zaspia a ja s nimi) a nevari sa, max. caj.

Dimka asi mame rovnaky typ manzelika ... bo ten moj ma naucil presne to iste co tvoj... :yes: :yes: :yes: :yes: a to ,ze ked je jednoducho mamina chora ( ako ja :yes: ) ,ze nemusi byt vsetko dokonale ... i ked s rozdielom ze moj manzelik sa naucil uz medzi tym co to navarit... ,ale i tak skoncime ako vy : v obyvacke vsetci ,ja s cajom a v posteli ,deti pred tv ,alebo pred PC a na jedenie pizza ,ci ine super jedlo :yes:
Bo zdravie mame len jedno,a aj to si treba setrit :)b
Monika

snad sa vsetko zlepsiiiiiiiiiii..

expert

Mood: Scream

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.