kde kupit dobrý kavovar

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: kde kupit dobrý kavovar

Odoslaťod veronickavejuska »

Čiže teba toto ešte len čaká? Tak to sa máš na čo tešiť :-D :-D
veronickavejuska
začiatočník
 
Príspevky: 145
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kde kupit dobrý kavovar

Odoslaťod Belusa »

Prečo ju strašíš? Vôbec to nie je také hrozné, myslím, že je to super, keď je možnosť vybrať si niečo a kúpiť podľa svojich predstáv, čo by si chcela, aký kávovar by si chcela, nemusíš sa báť toho, že by si to nezvládla, zvládneš a myslím si, že ľavou zadnou, len dala by som ti jednu radu radšej nakupuj na kamenných predajniach ;-)
Belusa
 
Príspevky: 54

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kde kupit dobrý kavovar

Odoslaťod veronickavejuska »

Robila som si srandu, nemala som ani len v úmysle ju strašiť, ja jej prajem, aby dobre a výhodne nakúpila, lebo to vnímam ako dôležitú vec, ak chceme byť aj poo rokoch šťastné gazdinky :-D
veronickavejuska
začiatočník
 
Príspevky: 145
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kde kupit dobrý kavovar

Odoslaťod zitka3 »

každú z nás niečo podobné v živote bude čakať, niektorá toto zvládame lepšie, iná horšie, ale ten výsledok je dôležitý a to, že proste sa nám to podarí vybaviť aby sme boli šťastné, aby ten výber nám vyhovoval ;-)
fajn je v Planeu sa pozrieť, aspoň podľa mojich skúseností ;-) výber široký, či už sa to týka kávovarov alebo čohokoľvek iného, proste do kuchyne všetko, čo používame bežne tak sa tam dá zohnať ;-)
zitka3
začiatočník
 
Príspevky: 148
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kde kupit dobrý kavovar

Odoslaťod veronickavejuska »

Robila som srandičky, som rada, že ste to nevzali nejako zle, ale že sme sa pochopili. Ja viem, že tomuto sa nevyhneme nik, tiež viem, že prejsť si tým vyžaduje istú dávku trpezlivosti a tiež aj odhodlania, ale my ženy to máme v sebe aby sme to zvládli ;-)
veronickavejuska
začiatočník
 
Príspevky: 145
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kde kupit dobrý kavovar

Odoslaťod majuskia »

preco by to mali vziat zle, aj tak si pravdu napisala, potykat sa s takymito vecami nie je pre kazdu prijemne, respektive nevnimame to kazda ako vyzvu, ja som happy ked mozem cosi taketo kupovat domov a bude mi to dennodenne robit radost, ale chapem aj to, ze nie je kazdy vyteseny ako ja :-P
majuskia
 
Príspevky: 32

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron