kde kupit dobrý kavovar

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: kde kupit dobrý kavovar

Odoslaťod najJulinka »

merlita píše:Julinka je to len viac menej jasné, ale kamoška napríklad tá kupovala rodičom kávovar za necelých 200€ a automatický, s mlynčekom, ktorý má 5 stupňov mletia, čiže dá sa nájsť. :-)
No my sme kupovali okolo 240-250 obidvakrat.. čo je tiež super cena a celkom si to sledujem... mohla vymaknuť.. hlavne ked firmu Saeco odkupila firma Philips, tak vtedy sa dalo. .to sme vymakli ten prvy... aj s nejakou vernostnou kartou a odčitanim nejakych eur za nejake body na karte stal 241 myslim.....
Potom 198€ bola vypredajova akcia,a le teda v tom momente aj už bolo, že momentlne nedostupne.. tak ak vtedy presne vymakla tak asi jedine vtedy sa dalo do 200€ kupiť u nas...... ale teda neviem kolko kusov realne bolo na sklade za taku cenu...... len to sa neda špekulovať.. to treba brať okamžite a taky ako e a nie velmi vyberať :-D :-D :-D
najJulinka
expert
 
Príspevky: 11966

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kde kupit dobrý kavovar

Odoslaťod zitka3 »

záleží od toho aj kde kupuje, či sú aj nejaké akcie alebo nie, my sme kupovali automatický a ten bol okolo 320, či tak nejako stál, neviem ja na tieto sumy nejako nemám pamäť :-D
a ja som rada, že som si kúpila ten čo som si kúpila, podľa mňa sa treba zamerať hlavne na to akú kávu chce piť :-)
zitka3
začiatočník
 
Príspevky: 148
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kde kupit dobrý kavovar

Odoslaťod veronickavejuska »

Nereálne predstavy? Chceš počuť ako ja som si išla kupovať kávovar? Chcela som kávovar, ktorý mi urobí ráno espresso, to bola pre mňa priorita, ja som vtedy ani len netušila, čo taký kávovar, už všetko môže mať akú kávu mi môže spraviť, ako môže kávu namlieť, keby vtedy na predajni nebol predajca, ktorý mi vysvetlil ako čo, prečo tak asi ujdem :-D
veronickavejuska
začiatočník
 
Príspevky: 145
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron