Práca na doma?

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Práca na doma?

Odoslaťod LIBERTAS »

každou prácou sa niekto obohacuje :wink:

čo konkrétne máš na mysli, lebo práca na doma je široký pojem...
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert
 
Príspevky: 21677
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Práca na doma?

Odoslaťod Kajko »

18911109 píše:Ahojte,
máte niekto skúsenosti s týmto druhom práce cez internet?
Funguje to?
Obávam sa, či to nie sú len podvody, na ktorých sa zasa niekto obohacuje.


Všade sa nájdu podvodníci. Treba byť opatrný!!! Neposielať dopredu nikomu nikam peniaze, neprezrádzať nikomu neznámemu svoje osobné a chúlostivé, dôverné údaje. Dobre si preštudovať podmienky vykonávania takej práce cez internet. Dohodnúť si jasný model vyplácania odmeny za prácu... atď. atď.
Ja osobne napríklad cez internet doma robím rôzne drobné prácičky - prekladám z troch cudzích jazykov do slovenčiny a zo slovenčiny do tých troch jazykov, občas vykonávam nejaké tie jazykové korektúry v slovenčine a podobne. Nesťažujem sa - všetko zatiaľ "klape"... :) :wink:
Kajko

Daj každému dňu šancu, aby sa stal najkrajším dňom Tvojho života. (Mark Twain)

pokročilý
 
Príspevky: 757
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: Práca na doma?

Odoslaťod sanatka »

Ahoj, aj ja pracujem cez internet z domu. Som vďačná za tú možnosť, lebo som doma s deťmi, nemusím nikam chodiť, nemám nad sebou namosúreného šéfa :guns: a podobne:-)
O tom, čo konkrétne robím, ale aj nejaké iné tipy na prácu z domu, píšem aj na mojom blogu http://www.chvilkapremamu.sk/search/lab ... 20z%20domu
Držím palce! Inak, tiež som skúšala všeličo možné aj nemožné, ale na veľa neserióznych ponúk som natrafila. To, čo robím, je síce nie veľmi na zbohatnutie, ale nám to momentálne stačí. I tak neviem, kde by som po 6 rokoch materskej mohla ísť a pre mňa je dôležité, že môžem byť čo najviac s deťmi, nemusím ich posúvať od babky k babke a podobne. Takže tak :-)
sanatka
 
Príspevky: 74

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Práca na doma?

Odoslaťod mmonika »

hejka píše:http://www.myswobb.at/sponsor/10145
Moznost privyrobit si alebo vybudovat vlasne podnikanie z domu na vlastnej spotrebe. Firma sa oficialne otvara 21.01.2012
vo Viedni moznost ucasti a registracie .Predregistracia na slovensku na moj link. Moznost ziska 50EUR poukazku na vstup pre oficialne otvorenie trhu.Viac info na mailik. :adore:

preco tu nukat babam pyramidovku, spreje na zehlenie, ci an nezehlenie, my co prakticky nic nezehlime nepotrebujeme, :no: , vnucovat ludom produkty nato treba fakt nemat chrbtovu kost, a zit z toho predaja, no neviem ,asi treba stale navstevovat ludi po veceroch otravovat, ci je to praca k detom ,ale teba uz rakuski priatelia dostali aspon niekto na tebe zarobil
mmonika

pracujem

expert
 
Príspevky: 15117
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Práca na doma?

Odoslaťod mariaj »

prác na doma moc nie je :no: tiež som riešila pred 2 rokmi tento problém... rozhodli sme sa pre 3 bábo (teraz pre 4te :rol8: ) a bolo jasné že do "normálnej práce" sa vrátiť zrejme nebudem môcť (teda stále sa môžem kedže som na rodičovskej ale znamenalo by to dosť problém čo a ako s deťmi)... keď som vylúčila všetky "práce" typu predaj kozmetiky, poistenie, mlm a pod tak som náhodou narazila na článok o eshopoch... a pustila sa týmto smerom.... nešlo to nijak rýchlo trvalo skoro rok kým to vôbec začalo ako tak fungovať a ďaľší rok kým z toho začali byť peniaze ktoré sa blížia k mojej pôvodnej výplate v predchádzajúcej práci... neviem či by to bola cesta pre teba ale skús si pozrieť zopár eshopov a porozmýšľať či nevieš o ničom čo nie je na trhu a čo by bolo zaujímavé... je to práca z domu aj keď časovo náročná a na dlhú trať...
mariaj

pokročilý
 
Príspevky: 713

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.