Vyzivove doplnky - ake uzivate?

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Vyzivove doplnky - ake uzivate?

Odoslaťod simuliatko » Po 05.Mar. 2018 11:54

Žienky, nemám moc čas si tu všetko čítať, ale chcela som sa spýtať, ktoré to tie tabletky užívate? Dala som si ich do googlu a vyhodilo mi ich tam veľmi veľa, od rôznych výrobcov. Ktoré sú podľa vás najlepšie? Za odpoveď vopred ďakujem;-)
Obrázok používateľa
simuliatko
začiatočník

Mood: Happy
Založený: Pi 24.Jún. 2016 7:20

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod -dana- » St 14.Mar. 2018 22:21

Baby, chodte si radsej nazbierat medvedi cesnak, to je teraz najlepsi vyzivovy doplnok, cerstvy, priamo z prirody, nestriekany, nehnojeny, vyborne chuti a este je aj zadarmo :-)
-dana-
začiatočník

Založený: Št 23.Aug. 2007 19:43

Odoslaťod simuliatko » Št 15.Mar. 2018 9:39

Dana to máš pravdu, že medvedí cesnak je veľmi dobrý a účinný prírodný liek. Len ja ho vôbec nemôžem. Už len keď ho ovoniam, tak mi je z neho špatne :-( :-( Preto zháňam nejaké iné lieky.
Obrázok používateľa
simuliatko
začiatočník

Odoslaťod -dana- » Št 15.Mar. 2018 15:43

Simuliatko, tak ved si mozes pockat zopar tyzdnov na zihlavu, ta nema specificku vonu :D
No vazne... v prirode najdeme vsetko pre nas potrebne a urcite zdravsie ako priemyselne umelou syntezou vyrobene chemicke latky (tie pomozu akurat farma-koncernom).
-dana-
začiatočník

Založený: Št 23.Aug. 2007 19:43

Odoslaťod simuliatko » Št 05.Apr. 2018 10:09

Dana na žihľavu si veru počkám, z nej mám veľmi rada čaj :-) No tak isto som si kúpila to mumijo, keďže je tiež z prírodných latiek a pevne verím, že mi trochu imunitný systém podporí. Lebo momentálne je na bode mrazu a každú chvíľu som chorá a už ma to fakt nebaví stále ležať a liečiť sa :-(
Obrázok používateľa
simuliatko
začiatočník

Odoslaťod sunhila » Ut 17.Apr. 2018 14:39

Simuliatko to su tie cierne tabletky, ktore vyzeraju ako cierne uhlie alebo asfalt?? Pomahaju ti?
Obrázok používateľa
sunhila

Založený: St 28.Mar. 2018 9:16

Odoslaťod Loumos » Št 19.Apr. 2018 16:25

Ja pijem Aloe Vera gél, na imunitu pijem Colostrum a potom ešte VitaActiv a ProBalance s minerálmi.
Loumos

Založený: Po 06.Mar. 2017 14:38

Odoslaťod simuliatko » Po 23.Apr. 2018 14:03

Sunhila áno, presne tie sú to :-) Sú to také malé čierne tabletky a chutia tak divno ale dá sa na ne zvyknúť. Mne to tak rýchlo netrvalo a keď ich zapiješ dostatočným množstvom vody, tak chuť poriadne ani necítiš. Mne pomohli veľmi! Ty si ich užívala alebo ich plánuješ začať?
Loumos tak ty riadne veľa tabletiek hltáš, nie sú to zbytočné peniaze?? Keby si mal jedny poriadne, tak nemusíš toľko veľa si kupovať!
Obrázok používateľa
simuliatko
začiatočník

Odoslaťod sunhila » Po 14.Máj. 2018 11:05

Simuliatko neuzivala som ich zatial ale na internete som o nich dost citala. Aj rozne clanky a aj skusenosti ludi, ktori ich uzivali a ktorym pomohli. Len som nevedela, ci ich je viacej alebo len jedny su. Zatial som velke problemy nemala a preto som nemala dovod na ich uzivanie. No budem ich mat na pamati. Ked sa nahodou nieco stane tak budem vediet, na ktory vyzivovy doplnok sa obratit :-)
Obrázok používateľa
sunhila

Založený: St 28.Mar. 2018 9:16

Odoslaťod miladia » St 16.Máj. 2018 8:21

Sunhila pokial mam spravne informacie, tak je ich viacej. Rozne firmy ho distribuuju a vyrabaju. A treba si dat pozor, ktory si kupis lebo nie vsetky su kvalitne spracovane.
miladia

Založený: Po 23.Apr. 2018 8:00

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...