kde kupit dobrý kavovar

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: kde kupit dobrý kavovar

Odoslaťod pockova » Ut 13.Feb. 2018 15:54

Vidis to, tak uz si sa niekam posunula, ved to je super nie? Ze konecne sa mas od coho odrazit, aj ked hej je rychlejsie a pohodlnejsie, ked ho dostanes, ale takto mas moznost si aspon vybrat taky aky by si chcela :)
Obrázok používateľa
pockova

Založený: Pi 15.Dec. 2017 13:41

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod zitka3 » Pi 16.Feb. 2018 9:44

pockova to áno, darček si nevieš vybrať, ten proste dostaneš a musíš sa s ním stotožniť, ale ja som tiež bola rada, že som mohla ísť do Planea sama, že som si mohla sama vybrať to čo chcem, aj keď samozrejme, že asi bez pomoci predavača by som to tak rýchlo nevybavila :-D ale som veľmi rada, že majú aj oni prehľad o tom, čo predávajú, že vedia aj čo a ako funguje :-)
Obrázok používateľa
zitka3
začiatočník

Mood: Happy
Založený: Pi 29.Júl. 2016 13:55

Odoslaťod Belusa » Po 19.Feb. 2018 15:19

Keby bolo keby, podstatné je, že to máš v suchu a si s tým ok, veď to je to dôležité nie? Kam ťa to priviedlo a že si svoj problém vyriešila ;-)
Lebo viem ako to je, ja tiež som schopná sa motať v jednom kruhu neustále skrz jednu vec :-D
Belusa

Založený: Po 06.Feb. 2017 12:50

Odoslaťod pockova » St 21.Feb. 2018 18:24

Ako kto zitka ako kto, ja som si mohla sama svoj darcek vybrat, takze ja som obisla to najlepsie z najlepsieho si myslim a vobec sa nemam na co stazovat, lebo som ho nemusela platit a mohla som si vybrat aky sa mi najviac pozdaval :-D
Moze to niekto vyriesit lepsie? :-D
Obrázok používateľa
pockova

Založený: Pi 15.Dec. 2017 13:41

Odoslaťod veronickavejuska » Po 26.Feb. 2018 11:42

Belusa napríklad ja som s tým okej, ale to len preto, že sa našiel niekto kto mi vedel pomôcť, lebo bez toho to nie je celkom jednoduché, keď máš kupovať niečo čo nejaké nemáš očekované ako čo funguje, či to vlastne funguje tak ako by malo a podobné záležitosti :-)
Vidím ľudstvo ako rodinu, ktorá sa sotva zoznámila.
Obrázok používateľa
veronickavejuska

Založený: Pi 09.Dec. 2016 10:07

Odoslaťod Jarsia » Ut 27.Feb. 2018 10:26

a veronicka ked si este vezmes, ze by si chcela si ho kupit este aj za nejaku prijemnu cenu, ktora by potesila aj penazenku, ze by to nebolo nejake strasne :-D
Obrázok používateľa
Jarsia

Založený: Ut 31.Jan. 2017 20:14

Odoslaťod merlita » Št 01.Mar. 2018 13:20

Jarsia o tomto som už aj ja písala, síce dávnejšie, ale písala som, pre mňa je dôležité všetko toto čo ste napísali, a pre mnohé moje kamošky tiež, písala som vám o kamarátke, ktorá kúpila super kávovar dokonca automatický za pomerne dobrú cenu, čiže môj názor je taký je fajn si nájsť čas aj na porovnanie tých cien ;-)
merlita

Založený: Po 08.Aug. 2016 11:42

Odoslaťod majuskia » St 07.Mar. 2018 14:17

dobra cena, lenze to je asi dost rozdielne, podla mna je fajn si dat nejaky ten strop, ze do akej sumy ist nie? viem, ze sestra ta kupovala tak, ze prisla na jednu predajnu povedala im do akej sumy co chce a to si vzala, co bolo dostupne :-O
Obrázok používateľa
majuskia

Založený: Ut 09.Jan. 2018 9:10

Odoslaťod merlita » Po 19.Mar. 2018 12:35

Áno, ja viem, že o tom máme každá rozdielne predstavy, ale poviem ti, že necelých 200€ stál ten kávovar, čo si myslím, že je dobrá cena, aj keď niekto môže mať na to iný názor, ale podľa mňa je to super.
Každý máme ale iné možnosti a podľa toho si myslím, že by bolo fajn keby sme vyberali ;-)
merlita

Založený: Po 08.Aug. 2016 11:42

Odoslaťod reni789 » Pi 23.Mar. 2018 17:58

my máme kávovar značky orava, neviem presný názor. Je naozaj dobrý. Napení mlieko, spraví super kávu, latte a capuccino.
reni789

Založený: Pi 05.Jún. 2015 23:19

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

Používame súbory cookie.