NAJ parfem pre mužov

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: NAJ parfem pre mužov

Odoslaťod siminike »

milenia vdaka tvojej rade som to stihla, myslela som, ze to nedam, ze to presvihnem, ze to nestihne prist, lebo sa nebudem vediet rozhodnut co kupit a sama seba som v tom prekvapila, ze som sa rozhodla pomerne rychlo a tiez aj ten eshop ma prekvapil rychlostou dodania :-)
siminike

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod zitka3 »

pošli nám čo si vybrala a tiež by ma zaujímala reakcia muža na to, čo povedal, či nebol náhodou sklamaný, čo teda ja dúfam, že nie, že bol snáď príjemne prekvapený :-)
čo si si myslela, že bude trvať týždeň kým ti to príde alebo čo??? :-)
zitka3
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod kajutruska »

Ved to ani niekedy neni nic treba, ale radost je dobre si urobit :P
kajutruska

Odoslaťod Jakub2245 »

Čaute ja používam už dlhšiu dobu Hugo Boss No.6 Bottled a som s ním maximálne spokojný, super vôňa a super pocit keď ho mám na sebe, môžem len odporúčiť.. vôní je síce veľa, ak hľadáš niečo špeciálne napíš mi kľudne, rád poradím alebo si prečítaj tuna :) https://www.testado.sk/najlepsie-parfum ... -pre-muzov Parfum bol síce drahší.. ale čo je dobré to aj niečo stojí :D
Jakub2245

Odoslaťod aljjina »

ake vone teraz kupujete drahym? chcem urobit radost tomu mojmu muzovi ale neviem po com siahnut, pouzival vonu paco rabanne, tak nieco asi na ten sposob by som mu rada vybrala len mam obavu aby som sa mu trafila do vkusu :-)
aljjina

Odoslaťod veronickavejuska »

Fúúú k tomuto by som sa aj ja pridala, lebo chcem na narodeniny tomu môjmu niečo vybrať, ale neviem v tom moc chodiť, ja mám problém vybrať niečo, čo by mi sedelo nieto ešte môjmu chlapovi.
Keď vyberám sebe tak je to na viackrát a v parfumérii strávim celkom dosť času a niekedy ani nič nevyberiem :-D
veronickavejuska
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod Sedlanka8 »

Evi píše:Pre mna Hugo Boss Boss bude este dlho najuzasnejia, ale uz ju muzik nepouziva. Momentalne Boss In Motion Blue 8)b a este dobry je aj D&G The One.

ano hugo boss boss je super a takisto fahrenheita este lepsi je dior sauvage. viackrat mi pomohol aj tento zoznam najlepsich panskych parfemov.
Sedlanka8

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.