Imunita a škôlka

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Imunita a škôlka

Odoslaťod ramzesa »

Mikina píše:Katinka,

ďakujem ti za príspevok si ma trošku povzbudila v tom zmysle že sa dá fungovať v škôlke aj so zníženou imunitou. Evi Imunor nám vôbec nezaberá, dokina nám vždy nasadí Isoprinosine, ten nám zaberie ale je to podľa mňa pekné svinstvo a nechcem aby to malý bral.

Mikina, nám zabral Bronchovaxon, ale tak syn mal väčšinou sople, ATB sme už dlho veľmi dlho nebrali. Takže neviem , ako by to fungovalo u Vás, možno ste to aj skúšali.
A k tomu Hliviačiku napr. môj syn má alergiu na rôzne plesne, takže nám alergologička zatrhla také veci s hubami, napr. aj Imunoglukán aj keď masť nám na ekzém pomohla a určite sa jej nebudem vyhýbať :-).

A mal tiež min. rok problémy s imunitou, aspoň z krvi na to Dr. prišla, preto ten Bronchovaxon. Ale tú mal oslabenú z nejakej prekonanej choroby. No ja Ti odporúčam skúsiť a uvidíš ako sa v tej škôlke bude mať. Ja mám skúsenosť, že prý rok bol týždeň škôlka a dva týždne doma a ďalší rok bol úplne super. Ale stále sa jednalo len o sople, nič vážne. Ale či pomohol ten druhý rok Bronchovaxon netuším :whist: . Dokonca keď sme sa raz po takýchto sopľoch vrátili asi po týždni dvoch do škôlky, tak sme sa dozvedeli, že väčšina detí bola doma na ATB, že mali chrípky a aj kiahne. A my kiahne doteraz nič :blink: , nechápem.

Inak píšem ako trdlo, ale to už bude asi tým časom :blush: :blush: :sleep: .
ramzesa

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Imunita a škôlka

Odoslaťod verca1989 »

u nas dobre zaberaju tekute probiotika vita biosa, je tam 19 byliniek a 7 kupltur, su kyslastou chutou primiesavam do cajiku maju ich na vitarian .sk
verca1989

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.