Imunita a škôlka

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Imunita a škôlka

Odoslaťod slniecko »

Mikina, jedine, co u nas pomohlo su kupelne pobyty. Vzdy na konci augusta na 3-4 tyzdne v kupeloch a potom niekolko mesiacov bez choroby.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Martina z MT »

More, hory, otuzovanie!
Zrejme aj nieco uzivate, ale poznas aj doplnky Biomare Imuno a Hliviacika, resp. ine produkty s betaglukanom?
Martina z MT

Sloboda ducha!

expert

Odoslaťod slniecko »

Mikina píše:Ozdravovacích pobytov sa ale bojím lebo tam sú deti permamnente choré, zažili sme to .

:O :O :O
prosim ta, kde ste boli, toto sme my nezazili, zatial sme boli trikrat, ale zvazujem zmenit liecebnu, tak nejdeme do horsieho :ZZ:
slniecko

expert

Odoslaťod slniecko »

Dakujem :flo: , tak ten skrtam :ham:
slniecko

expert

Odoslaťod corky »

u nás jednoznačne zaberá more
odkedy chodíme pravidelne každý rok (dcerka 1x s nami 1x so starkími - spolu na 2-3 týždne), nevieme čo je to choroba
a samozrejme k tomu pestrá strava, vela vonku, športovanie, plávanie a na zimu občasne nejaké vitamíny (Marťankovia) ...
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod katinka »

moji maju obaja znizenu imunitu a obaja su v skolke. a uz vidim vysledky. prvy rok starsieho bol des. vecne bol doma na 2-3 tyzdne a mladsi ochorel vzdy od neho. potom starsiemu imunologicka nasadila xyzal a mam pocit, ze mu pomahal aj proti chorobam. ked som flakala podavanie, zacal soplit, pokaslavat. hned ako som sa polepsila a davala ozaj pravidelne, vsetko sa dalo do normalu. minuly rok bol jeho druhy v skolke a dost dobre sa drzal, ochorel az v polovici oktobra. par krat chory bol a mladsi s nim, ale bolo to miernejsie. zacala som ich cielene otuzovat, bol snad jediny v skolke, kto nemal tielko od jesene do jari, ale len ked bolo okolo nuly a aj to len na von. pancusky az pod 5 stupnov. a myslim, ze aj to pomohlo. plus vela vela pohybu vonku aj za hnusneho pocasia. to som sa musela premahat aj ja, ale kedze mam hyperaktivneho manzela, nebolo pomoci. mladsiemu nasadila dok aerius a aj on bol menej chory. tento rok su v skolke obaja. minuly tyzden bol kriticky, v triedach bolo po pat deti. chalani sa drzia. jeden den bol luky zachripnuty, stacili cajiky. teraz zacali pokasliavat, ale nie kaslat, nasadila som homeopatika a zda sa, ze sa to zlepsilo.
takze si myslim, ze sa im ta imunita naozaj prekonanim tych infektov zlepsila. a pritom obaja maju stale vysledky na znizenu imunitu. takze klopem klopem aby som to nezakrikla.

skus sa toho tak nedesit rok dopredu a uvidis, co bude. vela je aj o psychike.
katinka
expert

Odoslaťod Eva75 »

Nám nezaberaá nič z lekárne okrem Imunoru od imunologičky. Ak tomu dobre rozumiem, tak sú to biele krvinky prasaťa (viem, znie to :ble: ) a ide o transfer jeho imunity na človeka. Berie sa 1x/týždeň 3 mesiace. Kým to malý berie, nie je vôbec chorý a aj potom sa dlhšie drží zdravý. Berieme to väčšinou od jesene po zimu. Veľmi odporúčam. A tiež chodíme do kúpeľov.
Eva75

Na pravde nič nemení schopnosť vášho žalúdka stráviť ju.

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.