Stránka 1 z 7

sportdirect

OdoslaťOdoslané: Ut 23.Jún. 2009 19:11
od trnkas
ahojte mamičky nemáte nahodou niektorá skúsenosť s objednávaním na int. stranke SPORTDIRECT.COM ako to tam funguje dakujem

Re: sportdirect

OdoslaťOdoslané: Ut 23.Jún. 2009 20:49
od silviav
môj muž odtiaľ objednával na jar, boli tam super výpredaje, všetko vždy došlo v poriadku cca po 6 dňoch po objednaní. ak náhodou nemali na sklade, tak to došlo na druhý deň, samozrejme bez poštovného. mám len dobré skúsenosti. objednávali sme aj pre malého tenisky, tričká, teplákovky a môžem skonštatovať, že za tretinové ceny.

Obrázok

Re: sportdirect

OdoslaťOdoslané: Št 04.Dec. 2014 15:28
od majkaaa
Super téma, ale asi po 5 rokoch už vieš ako to tam chodí :)

Objednávame pomerne pravidelne a v súčasnej dobe sa to oplatí ešte viac. Z vlastnej skúsenosti viem, že sa tam oplatí nakupovať hlavne po Vianociach. V tej dobe sú tam zväčša výpredaje vianočných ozdôb sa ozaj smiešne ceny. Inak tam nakupuje hlavne vo výpredajoch. Majú síce veľké zásoby, ale častokrát sa rýchlo minú. :€

Re: sportdirect

OdoslaťOdoslané: Št 04.Dec. 2014 16:47
od corky
objednávam úplne v pohode, snažím sa, aby bola objednávka vždy nad 50 eur, aby som mala lacnejšie poštovné. peniažky stiahnu priamo z karty a tvar mi vždy prišiel do týždňa. len si daj pozor, aby si nemala v objednávke pre-order veci, lebo potom čakáš, až kým im ten tovar nepride a pošú až všetko naraz.
Ra sa mi stalo, že neprišiel 1 diel zo súpravy teplákovej, tak mi vrátili alikvórnu čiastku, tuším z 8 eur prišlo 5 späť.

Re: sportdirect

OdoslaťOdoslané: Št 04.Dec. 2014 20:52
od varticek
Aj ja som odtiaľ objednávala už viac krát, celkovo spokojnosť, ale pri viacerých veciach vo výpredaji sa mi stalo, že boli špinavé (tak nevyprateľne) a tiež nesedia niektoré číslovania, ale to sa človek zvyčajne dozvie z recenzií pod výrobkom.

Re: sportdirect

OdoslaťOdoslané: So 06.Dec. 2014 18:59
od anomiska
objednávame stade už asi 3roky. spojíme sa 3-4 kamarátky, aby sa nám oplatilo a rozdelilo poštovné, vystihneme výpredaje a s nákupom sme takmer vždy spokojné. čo sa týka veľkosti, treba sledovať komentáre pod výrobkom, ale keď človek stade objednáva pravidelne, príde aj na tie veľkosti. raz sa nám stalo, že nám poslali ponožky inej farby, ale inak ako som písala, vždy spokojnosť. hlavne tenisky deťom, teplákové súpravy, ponožky a boxerky sa fakt oplatia :)

Re: sportdirect

OdoslaťOdoslané: St 07.Dec. 2016 14:27
od kosianovanin
Koľko sa tam platí prosím ťa za poštovné?

Re: sportdirect

OdoslaťOdoslané: St 07.Dec. 2016 16:28
od corky
okolo 10 eur minimum a potom podla váhy

Re: sportdirect

OdoslaťOdoslané: St 11.Jan. 2017 8:54
od heldig
Fuha tak to je aj dost za postovne :(

Re: sportdirect

OdoslaťOdoslané: St 11.Jan. 2017 10:07
od lubi22
Lenže ono keď robí sa nejaký väčší nákup že aj viacerí tak je to nič na to poštovné sa aj skladajú ľudia čo viem