Kuchynska linka

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kuchynska linka

Odoslaťod zlatusik »

my sme boli priamo v Topolcanoch, som ich tam pekne vysekirovala pri navrhovani, ved ked uz clovek za to plati, nech to urobia poriadne, no nie? :lol:
inak my sme trafili takeho navrhara, ze nam dal zlu informaciu ohladom hlbky zasuviek a tak som si prelozila sufliky inde ako som povodne chcela, tak ma potom skoro prekotilo, ked som prisla domov, kuchyna namontovana a vraj kludne ste mohli mat sufliky aj inde, ale inak kuchyna je fantasticka, nedam dopustit na Decodom, co sa tyka kvality a aj prace
zlatusik
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod zlatusik »

co sa tyka ceny, je to mozne, ze mimo ba je to lacnejsie, ako takmer vsetko bohuzial :(
Zuzi, urobte si vylet do Topolcian, poobzerate a nielen kuchyne, je to tam dost velke :D
zlatusik
začiatočník

Odoslaťod Ina5 »

K cenam za kuchyne z Decodomu.
Manzel dost cestuje a plus mame rodinu v Topolcanoch.
Takze samozrejme, ze sme porovnavali ceny aj v BA aj v TO. V cenach bol minimalny rozdiel, dokonca nieco bolo z TO o trochu drahsie. Aspon tak to bolo pred 4 rokmi, ked sme kupovali kuchynu. Neviem ako je to teraz, ake su ceny dopravy a pod.
V BA bola doprava tusim zadarmo a montaz bola tusim 10 tisic, Nakolko manzel ju hravo zmontoval spolu so svokrom, tak sme usetrili asi 10 tisic.
Zisti si podmienky.
Ina5
expert

Odoslaťod Ina5 »

Zuzka, a co sa Ti nezda na roh. skrinkach?
Mam 2 rohove a som velmi spokojna.
Ina5
expert

Odoslaťod Petrina »

Ja som si celu kuchynu z Decodomu navrhla sama, uz som im tam len doniesla nakresleny navrh :wink: Takto mam presne co som chcela 8)
Petrina

expert

Odoslaťod Zuz ana »

My sme teraz v lete prerabali kuchynu. Do rohu sme chceli dat plynovu platnu a pod nu do skrinky sme chceli take tie otocne kose. V Decodome nam povedali, ze take sa neda a bla bla bla.

Nasli sme si firmu z Ivanky pri Dunaji a tam nas to vyslo aj lacnejsie aj sa dalo vsetko ako sme chceli presne na mieru. Islo o http://www.mojakuchyna.sk/

Mali sme trosku problem s montazou umyvadla-museli sme reklamovat, ale prisli a opravili to. A robotnici boli dost bordelari, bolo treba nad nimi doslova stat aby si po sebe upratali :evil: Ale inak som s kuchynou velmi spokojna :wink:
Zuz ana

Tak sme sa dockali :)

expert

Odoslaťod zitaje »

Ja mam IKEA a som uplne spokojna. Ale ked uz si rozhodnuta, tak nic. :wink:
zitaje
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.