Kuchynska linka

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kuchynska linkaRe: Kuchynska linka

Odoslaťod zuzkam »

miriammiriam píše:Ahoj, jednoznacne nedoporucujeme IKEA, kvalita mizerna, ziadne seriozne hranovanie, vymeranie, kvalita materialov. Decodom maju nasi znamy, druhy rok im nedokoncili nedostatky na kuchyni a chybajuci sokel, ceny premrstene, zname ako predrazene studio. Velmi doporucujem studio camynam.sk skvely pristup a profesionalita, vyborne ceny za spickovu kvalitu a a prevedenie, montaz na jednotku, vyznaju sa, dodrzuju terminy. Napr sa objavili aj na hodnoteni na jednej webke http://www.clevi.com/main.php?pg=find&s ... %BEadaj%A0. Maju predajnu na Sancovej robia od graf.navrhu po tu montaz,strasne vela materialov v ponuke aj doplnkov, spotrebicov... skus.

aka nenapadna reklama :shock:
bez zhadzovania konkurencie by to neslo?
Ja mam napr.opacnu skusenost: uz sedem rokov mame Decodom, uplne obycajny akciovy blok 2,4m, poskladali sme si ho s muzom za 1 vecer, zatial uplna spokojnost.
Do noveho bytu sme kupili Ikeu, zatial ju neuzivame, ale pred kupou som si presla milion diskusii a skusenosti boli z drvivej vacsiny pozitivne. Jasne,nie je to linka na mieru, takze sa nam po oboch stranach zvysilo po 3cm, ale celkovemu dojmu to vobec neprekaza - aspon nam nie. Cena oproti najlacnejsiemu navrhu kuch.studia bola polovicna.
Vsetko sme si navrhli sami, ale mala som z toho potesenie, urcite su ludia,pre ktorych je vyhodnejsie to niekomu zadat a nestarat sa, ale ja som sa vyzivala v kresleni a vymyslani a podstatna bola aj cena. Niektore kuch.studia ma nepresvedcili, ze su lepsi ako Ikea a tie, co presvedcili, boli nad nase moznosti a vlastne nejaky superluxus ani nepotrebujeme.
zuzkam

začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kuchynska linka

Odoslaťod miriammiriam »

Ano Zuzka ja som uz ten prispevok aj upravila, sa mi nepacilo samej ako som to to pisala. Kazdy si precita prispevky a urobi si vlastny nazor, na to to tu cele je predsa. A neozyvala by som skutocne keby neboli ludia u nas spokojni, keby sa k nam ludia radi nevracali a neposielali svojich znamych. Pravda vsak ze radsej by mali pisat iny svoje skusenosti ako sami, tak tak... nuz berte to ako jeden z tipov...
miriammiriam

Odoslaťod františka »

miriammiriam píše:Ahoj, jednoznacne nedoporucujeme IKEA, kvalita mizerna, ziadne seriozne hranovanie, vymeranie, kvalita materialov.

Nuž- my máme ikeovú kuchynu 9 rokov a zatial som nepobadala žiadne nedostatky kvality... stále ako nová aj pri totálne nešetrnom zaobchádzaní... :D
(hoci nehovorím, že tie vaše kuchyne nemožu byť lepšie... :wink: )
františka

Nehovor Bohu o tom, aký veľký je tvoj problém. Hovor svojmu problému o tom, aký veľký je tvoj Boh.

expert

Odoslaťod katinka »

kroch, prosim ta, mate aj ikea spotrebice v kuchyni?
katinka
expert

Odoslaťod františka »

nemáme
františka

Nehovor Bohu o tom, aký veľký je tvoj problém. Hovor svojmu problému o tom, aký veľký je tvoj Boh.

expert

Odoslaťod Ivka.J »

Ja sa tiež pridávam k spokojnej zákazníčke kuchyne IKEA. Okrem iného záruka na 15 rokov na vnútorné vybavenie(šuplíky a pod) svečí o ich vlastnom presvedčení o kvalite materiálov. A cena bola tiež prijateľná. JA IKEA odporúčam!!!
A miriammiriam, prepáč, ale je vrchol arogancie napísať o ich nekvalitných materiáloch IKEA kuchýň, keď je zrejmé, že vy takú nemáte a pritom vychvaľovať vlastný biznis!
To mi prapadá od teba ako informácia typu: "sused hovoril, že jeho brat počul, že kamarát videl :wink: "
A teda nechcem urážať firmu tvojho muža, len reagujem na tvoj príspevok
Ivka.J
pokročilý

Odoslaťod zuzkam »

katinka píše:kroch, prosim ta, mate aj ikea spotrebice v kuchyni?

My sme kupili aj spotrebice v IKEA, teda ruru, varnu dosku, digestor a umyvacku. Vyraba to pre nich Whirpool, cenovo to vyslo dobre a mame istotu, ze nam to do linky zapasuje a nebudu potrebne dalsie zasahy.
Nevyhodou bolo, ze je tam obmedzeny vyber - tusim umyvacky 60cm maju len 4 druhy - a este, ze nie kazdy povazuje Whirpool za dobru znacku.
Mne to vsak vyhovovalo, ja som taka vahava, ze keby som mala vyberat z viacerych, tak doteraz nic nemam, co by som tolko porovnavala.
zuzkam

začiatočník

Odoslaťod Iwa »

MY sme s Damon-om nemali dobre skusenosti: najprv kopec veci poslubovali zadarmo a potom sa to objavilo v rozpocte, slubili atypicke skrinky a potom nas odhovarali, aj cenu jednotlivych skriniek zvysili oproti tej, co nam ukazali v predajni :evil:
Tak sme nakoniec oslovili bytoveho architekta a kuchynu vyskladali z Ikei a nejake upravy spravil manzel. Ale ak nemas nikoho, kto by vedel robit stolarcinu, tak sa to neoplati. Peniaze za architekta nelutujeme, lebo priestor aj farebnost vyriesil genialne.
Iwa
expert

Odoslaťod Marikakaka »

Môžete využiť zľavové kódy z Decodomu, našla som stránku, ktorá obsahuje hneď niekoľko zľavových kódov. Napríklad - 50 obývačkové steny, 20% sedacie súpravy, 30% spálne - https://www.kodino.com/sk/obchod/decodom/ :D :) ;) takže
Marikakaka

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.