Antialergicka kozmetika

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Antialergicka kozmetika

Odoslaťod *PALOMA* »

ahoj dievcata, nevedeli by ste mi poradit nejaky antiperspirant - gulicku, ktory by bol bez tych vsetkych "svinstiev"? Pouzivam Niveu, ktora je sice fajn, ale viem, ze su v nej aj skodlive latky, napr. je tam Aluminum Chlorohydrat atd. :roll: Rada by som nasla nejaky bez skodlivin, ale neviem ci taky vobec je, ak o takom viete, tak sem s nim :wink:
*PALOMA*
začiatočník

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod zue »

Paloma, neviem ci dostat na SVK, ale od firmy TOM`s
http://www.tomsofmaine.com/products/deodorant.aspx
Cela ich kozmetika je prirodna, maju aj skvele nechemicke zubne pasty. Vrelo odporucam. A je cenovo uplne normalna.
zue
expert

Odoslaťod serafinka »

ja nedám dopustiť na krémy Lavera. V lete mätový, teraz nechtíkový..., alebo Sante.
Ja som toho vyskúšala tony. Z lekárne Vichy a La roche. Vichy - čo ja viem, nič moc. La roche je celkom fajn, ale za tú cenu by som čakala viac. Pleťová voda je dobrá.
Logona sa mi zdala slabšia (pleťová).
Ale Alverde maskara mi nestačila - ja čakám, že moje mihalnice budú celé zaďžabané, čiernééé, neprekážajú mi ani zlepené :lol: Len nech je toho veľa a nech je to vidieť - s mojimi veľkými modrými očami je to fajn efekt 8) V tomto mi vyhovuje Rimmelka - taká s korunkou na obale...
serafinka
expert

Odoslaťod marlene »

ja trpim uz roky s prestavkami perioralnou dermatitidou,vyskusala som uz vsetko mozne (kozmetiku,bylinkove kury,liecbu atb),po narodeni dcery sa mi dratitida tak velmi zhorsila,ze uz aj docent na koznej klinike bol v koncoch,az som vyskusala termalnu vodu od avene a antibakterialny krem a ono mi to fakt pomohlo.(dufam ze to nezakriknem)momentalne mam celu kozmetiku od avene a moja plet je uplne cista.mascara sa mi osvedcila od maybeline alebo rimmel.
marlene

nic sa mi nechce....

expert

Odoslaťod Karkulka »

PALOMA,
ja mám zálusk na toto http://www.bio-obchod.sk/produkt-3463/g ... ycinka.htm Počula som na to celkom dobré ohlasy, len čakám na nejaký sviatok, aby som to mohla dostať :oops:
Je aj sprej http://www.bio-obchod.sk/produkt-3464/g ... dorant.htm - na ten sa asi skôr zmôžem :?
Karkulka
pokročilý

Odoslaťod *PALOMA* »

dakujem za rady, ta mineralna deotycinka vyzera super :wink: len z financnych dovodov asi pozriem ten sprej, este raz dakujem :P
*PALOMA*
začiatočník

Odoslaťod alenka »

Ahojte, ja mam tu mineralnu tycinku- ale inej znacky :wink:
Skusala som viacere deodoranty, aj od Weledy...........tak pripravte sa na to ze ono to nie je az take ucinne.......... :?
Ta mineralna tycinka vydrz asi tak 3-4 hodiny........ten citrusovy sprej od Weledy velmi prijemne vonia, ale tiez asi tak 3 hodinky vydrzi, potom sa clovek normalne poti..........no urcite to nie je take ako nejaky klasicky deodorant ked som si ho dala rano a vonal mi pod pazuchou este aj vecer v sprche :lol:
Ale aj tak ostavam uz pri tychto deodorantoch, predsa len je to prirodzenejsie ako ,,zablokovat,, potenie :wink:
alenka
pokročilý

Re: Antialergicka kozmetikaRe: Antialergicka kozmetika

Odoslaťod gombicek »

alenka píše:Ahojte, ja mam tu mineralnu tycinku- ale inej znacky :wink:
Skusala som viacere deodoranty, aj od Weledy...........tak pripravte sa na to ze ono to nie je az take ucinne.......... :?
Ta mineralna tycinka vydrz asi tak 3-4 hodiny........ten citrusovy sprej od Weledy velmi prijemne vonia, ale tiez asi tak 3 hodinky vydrzi, potom sa clovek normalne poti..........no urcite to nie je take ako nejaky klasicky deodorant ked som si ho dala rano a vonal mi pod pazuchou este aj vecer v sprche :lol:
Ale aj tak ostavam uz pri tychto deodorantoch, predsa len je to prirodzenejsie ako ,,zablokovat,, potenie :wink:

suhlas,tie deo su menej ucinne ale pre mna lepsia volba. 8)
trochuma sklamal lavera sensitiv,ten akosi lepi, :roll: tak sa neosvedcil.

a chcem este pochvalit Weledy citrus deo sprej mi zazracne pomoha pri nevolnosti v tehotenstve,straci pricuchnut a je mi lepsie :lol:
gombicek

..Ide to nejde to, nechame to na leto....

expert

Odoslaťod alenka »

Jej gombicek to je dobre :lol:
Inak aj mna sklamala gulicka od Lavery, lepila a nevonala mi :? Este chcem vyskusat deodorant od Dr Hauschka, uvidime zatial mam mineralnu tycinku ata vydrzi este veeelmi dlho, mam ju uz rok, zato je to nezmar :lol:
alenka
pokročilý

Odoslaťod zik »

a existuje aj nejaka bio spirala na oci?Neviem sa rozhodnut,ktoru kupit,bojim sa,aby mi zase nenarobila neplechu na ociach...ta od ALVERDE z Dm je bio?Kolko stoji?
zik
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.