vysoke faktury - zmena operatora, koho vybrat?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: vysoke faktury - zmena operatora, koho vybrat?

Odoslaťod radomi »

mal som tu radost a rozhodne som s nou radost neprezival, spokojny som rozhodne nebol a poznam vciacerych co mali od toho vacsie ocakavania, ale boli sklamany. ja by som do toho urcite nesiel
radomi

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod karolinka012 »

Tiez som o tom dost citala a nie je to uplne dotiahnute dokonca.
karolinka012

Odoslaťod katalinaa »

My sme pred mesiacom riešili prestup mojej mamy do inej siete, pretože sa nám zdalo, že má vysoké platby za telefón a ona telefonuje minimálne a internet tiež, len keď jej ja volám cez videohovor. Mám pocit, že všetci šli s cenami hore :/
katalinaa
začiatočník

Odoslaťod Stejsy »

A ku komu ste prešli? Nemala s tým mama problém? Pred sa len starší ľudia sú v tomto nie veľmi zruční. Ja neviem presvedčiť môjho otca, nech si zmení operátora a nedá si vysvetliť, že nemusí meniť svoje číslo
Stejsy
začiatočník

Odoslaťod katalinaa »

Stejsy píše:A ku komu ste prešli? Nemala s tým mama problém? Pred sa len starší ľudia sú v tomto nie veľmi zruční. Ja neviem presvedčiť môjho otca, nech si zmení operátora a nedá si vysvetliť, že nemusí meniť svoje číslo

My sme jej nič nepovedali, len že jej prídem dať novú SIMku, lebo jej skončila platnosť. Áno klamať sa nedá, no nepochopila by tomu aj tak čo idem uroviť, tak načo ju zaťažovať :) Aj tak to platím ja a ona mi dáva hotovosť :wink:
katalinaa
začiatočník

Odoslaťod Stejsy »

Haha a to vám prešlo? Ku komu ste ju teda dali? Zjavne ste len prenášali číslo že? Ja už začínam uvažovať, že sa Vami inšpirujem, tiež to platím ja, tak že by to išlo :) Ako dlho to trvalo?
Stejsy
začiatočník

Odoslaťod katalinaa »

Inak sa skrátka nedalo, len ju takto obalamutiť :) Už sme jej povedali pravdu, nedalo mi to. Ale nakoniec uznala, že som dobre spravila. Takto si môžeme viac telefonať cez net a môžme sa aj vidieť :) Číslo sme preniesli trvalo to mesiac ako aj inde a dali sme ju do 4ky, tam to teraz majú najlacnejšie
katalinaa
začiatočník

Odoslaťod salhajka »

a to si vobec nevsimla? pri preneseni cisla sa vobec nemeni telefonne cislo? ja som uz roky u jedneho operatora, no isel s cenami dost hore a už mi to pride vela €
salhajka

Odoslaťod katalinaa »

Nemala si to ako všimnúť, prenesenie čísla sa udeje vždy cez noc, tak že ráno už mala starú sim neaktívnu a ja som jej doniesla tú novú :) A pri prenesení čísla sa ti číslo nemení nijako :) Preto sme to spravili takto, lebo keby jej kúpim nbovú kartu, tak má iné číslo
katalinaa
začiatočník

Odoslaťod salhajka »

a aky je postup? lebo ja som este nikdy cislo neprenasala, toto cislo mam minimalne 15 rokov ak nie viac a rada by som si ho nechala. no neviem kde zacat
salhajka

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.