vysoke faktury - zmena operatora, koho vybrat?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: vysoke faktury - zmena operatora, koho vybrat?

Odoslaťod jolanitha »

baby, prechadzali ste niektora od operatora k inemu operatorovi pocas viazanosti? ako ste riesili, ked vam dali pokutu za porusenie zmluvy a kolko to bolo?
jolanitha

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod darminia »

Ja keď som prechádzala ku konkurencii, tak pokutu platil nový operátor. Ale nebrala som si mobil , tak že som mala platiť len pokutu , že som nebola u nich 2 roky ako bolo v zmluve. No ja osobne som neplatila nič :) No ako je to, keď splácaš telefón neviem.
darminia

Odoslaťod jolanitha »

to by bolo super kedy to zaplatia :) ja som si telefon nebrala, nevies kde to vsetko zistim? lebo sa neviem nikde dozvediet ako postupovat, nejaka infolinka nie je ?
jolanitha

Odoslaťod sylviana »

Ja mám takú skúsenosť, že keď som chcela prejsť z o2 do 4ky aj s číslom, tak samozrejme starý operátor, začal odo mňa pýtať peniaze za telefón, čo som si brala. Kamarát mi poradil aby som si zobrala sim a tam mi bude chodiť platby, len za mobil a číslo si preniesim k 4ke :) pár mesiacov som platila pár € za mobil a potom som simku zrušila :) Je to fajn, keď niekto nemá na vyplatenie zostatkovej ceny mobilu :)
sylviana

Odoslaťod 55alienka »

neviem ci maju infolinku, ale na stranke maju online chat, tam mozes napisat svoje otazky a oni ti odpisu :) ja som tam komunikovala tiez, ked som si nevedela dat rady s nastavenim :)
55alienka

Odoslaťod milkiha »

dievcata, viete mi poradit? ako si prenesim svoje cislo k inemu operatorovi? nemam pausal, mam kredit, ale zalozila som si zivnost. chcem si telefon dat do nakladov, neskor. ked ze ho k praci potrebujem, no chcem si dat aj pausal, ale vobec neviem ako sa to robi :-?? :-??
milkiha

Odoslaťod sylviana »

No to záleží od koho chceš prejsť ku komu, ale väčšinou stačí navštíviť predajňu operátora ku ktorému chceš prejsť. Oni vybavia všetko potrebné za teba u toho starého :)
sylviana

Odoslaťod 55alienka »

ja si myslim, ze by sa to malo dat spravit aj telefonicky, aspon pocas prvej vlny sa to dalo. ked ze boli predajne zatvorene, vyskusaj zistit na infolinke u operatora ku ktoremu chces preniest cislo. radsej k tomu novemu, ten bude urcite ustretovejsi, stary ti bude ponukat, nove ponuky aby ta tam udrzali :) mam osobnu skusenost :)
55alienka

Odoslaťod milkiha »

ja som teraz u o2 ich ponuku som si pozrela , ale nezaujala ma. rozmyslam ze by som skusila 4ku, no neviem ako preniest cislo, ked oni nemaju predajne, da sa to aj na poste? ci tam kupim len novu sim kartu? neviem sa z toho vysomarit
milkiha

Odoslaťod 55alienka »

je to na tebe, mozes ist aj na postu, no bacha tie maju teraz obmedzene otvaracie hodiny, kvoli pandemii. no mozes to aj doma cez internet preniest, je to len na tebe :)
55alienka

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.