test motora mixera

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

test motora mixera

Odoslaťod monicinka »

ahojte,potrebujem urobiť doma test motora mixéra .čo mám dať rozmixovať aby som otestovala či má motor výkon a či to zvláda?a dá sa poznať aj podľa zvuku motora mixéra že je strava rozmixovana?
monicinka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: test motora mixera

Odoslaťod AndreaKork »

To asi záleží na tom, aký máš mixér. Či je to ten tip mixéra, ktorí zvládne aj nadrťit orechy, alebo či je to len klasický "šľahací" mixér, poprípade či zvládne aj uhniesť cesto apod.
AndreaKork

Odoslaťod monicinka »

ahojte,práve som dokončila test motora mixéra.motor som vybrala zo základne mixéra,utrela som z toho motora prach,bolo ho tam naozaj veľa ,preto to asi aj zle mixovalo,aj veľa špiny bolo na Tom motore.po utreti prachu a špiny som ešte premazala kolieskach motore mixéra olejom.a motor ostal pri všetkom napojený na gombík mixéra,potom po utreti prachu a špiny a premazani olejom som motor testovala:dala som kábel do zástrčky a na všetkých troch stupňoch otáčok som motor otestovala.a po teste som motor namontovala naspäť do základne mixéra .mám mixér Eta0010,oranžovej farby.
monicinka

Odoslaťod monicinka »

teraz idem mixovať malej dcérke zeleninové pyré:3zemiaky,2paradajky,fazuľu,hrach,mrkvu.a potom jablkovo-bananove pyré.
monicinka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.