Co vsetko sa Vam strhava z karty?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Co vsetko sa Vam strhava z karty?

Odoslaťod milenia »

Ja nemam takto nadstavene na strhavanie z karty nic okrem platby za pausal a za kredit mojich deti, to mam nadstavene na pravidelne strhavanie a potom uz len take co prilezitostne platim z karty ked objednavam nieco z internetu a podobne.
milenia

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod zajka257 »

je treba si na to zvyknut :) to bolo uz davno jasne, prakticky ked sa prislo s platobnymi kartami, ze peniaze papierove a mince sa casom uplne vytratia. zatial je to tak, ze niekde sa este kartou platit neda ani niektore e-shopy to nemaju este zavedene ale raz to pride a potom uz aj tak ina moznost nebude. prave aj to, ze teraz sa uz da platit aj mobilom ako kartou. ja uz si na to nejako pomalicky zvykam teda ale tiez mam napriklad ulozenu kartu v apke co ma 4ka, lebo odtial mi stahuje za pausal a este som si ulozila v bonprixe co mam apku tak tam lebo odtial zvyknem objednavat najcastejsie oblecenie
zajka257
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod Niminke »

@zlatiana Aj som si myslela ked si spominala tu aplikaciu. Vies co na tu ich apku som si ja velmi rychlo zvykla. Tam je to tak jednoducho podane a co sa tyka tej platby tak som nemala doteraz s nou ziadny problem. Ved uz odvtedy mi to asi tretikrat stiahlo za pausaly, teda za vsetky tri a ja som to nemusela vobec riesit
Niminke
začiatočník

Odoslaťod Niminke »

@zlatiana Jasne, ja nie som ziadny iteckar ani nic podobne a ja som si na nu tak rychlo zvykla, proste zapnes, prihlasis sa a hned vidis vsetko, kolko platis, za co platis, kedy platis, kedy ti to stahuje, das si tam to cislo karty a uz to stahuje za teba, proste jendoducha vec
Niminke
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.