Co vsetko sa Vam strhava z karty?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Co vsetko sa Vam strhava z karty?

Odoslaťod zajka257 »

Mam taku otazocku na Vas dievcence. Davam si do kopy trocha moju platobnu kartu nakolko tam mam nejake inkasa a pod a preto by som sa chcela spytat co vsetko sa Vam strhava z karty? Kde vsade ste poskytli Vase udaje o karte a teda kupa by mala byt jednoduchscia nakolko sa Vam to hned strhne z karty... Vrela vdaka za hocijaku pripomienku :wink:
zajka257
začiatočník
 
Príspevky: 245
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Co vsetko sa Vam strhava z karty?

Odoslaťod veronik74 »

Ahoj, vies co ja si davam strhavat z karty skoro vsetko a len mi to stiahne z uctu, dnes je toho uz velmi vela co sa da takto zjednodusit ja to tak mam preto pretoze hotovost pri sebe velmi nenosim a baliky co mi chodia domov, su vopred zaplatene aby s tym nikto kto mi to bude preberat nahodou nemal starosti.
veronik74
 
Príspevky: 18

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Co vsetko sa Vam strhava z karty?

Odoslaťod pauuula »

@zajka257 zalezi na tom co vsetko a ako casto kupujes, je toho naozaj vela ako pisala veronik74, ide o to ci mas aj overene nejake app, ktore pouzivas aspon raz do mesiaca na nakup, ak nie myslim si, ze je to zbytocne, ak cez nieco nakupujem raz za rok nedavam si tam kartu, ale ak to vyuzivam dennodenne alebo tyzdenne tak za mna hej :)
pauuula
 
Príspevky: 24

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Co vsetko sa Vam strhava z karty?

Odoslaťod macronita »

to fakt mate baby? nebojite sa? ja neviem aj moje kamosky to pouzivaju, ale ja som za to, ze to je asi nejaky trend iba, mam akoze nejake inkasa na ucte a trvale prikazy, ale to je take normalne ako pridavat o nejakej aplikacie kartu, ved to moze niekto zneuzit nie?
macronita
 
Príspevky: 31

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Co vsetko sa Vam strhava z karty?

Odoslaťod veronik74 »

macronita píše:to fakt mate baby? nebojite sa? ja neviem aj moje kamosky to pouzivaju, ale ja som za to, ze to je asi nejaky trend iba, mam akoze nejake inkasa na ucte a trvale prikazy, ale to je take normalne ako pridavat o nejakej aplikacie kartu, ved to moze niekto zneuzit nie?


Jasne mam, nebojim sa, je to zabezpecene a zastresuje to banka a samozrejme na nieco neoverene by som to nedala, ale takto to vyuzivam. Ulahcuje to vsetko, setri cas. Mne sa to lubi dost :)
veronik74
 
Príspevky: 18

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Co vsetko sa Vam strhava z karty?

Odoslaťod pauuula »

jasterka12 píše:ak ide len o strhávanie z karty tak skoro nič, mám nejaké app kde je karta uložená, ale inak sa mi automaticky strhávajú veci z účtu, @pauuula aké využívaš app?


No napriklad kazdy den si objednavam obedy cez bistro :) Tam mam kartu ulozenu a druha za mna najviac vyuzivana je app od bonprix nakupujem handry :D A nemusim sa nervacit v obchode :)
pauuula
 
Príspevky: 24

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Co vsetko sa Vam strhava z karty?

Odoslaťod zajka257 »

Tak mam tam toho viac tam ale skor ma zaujimalo aj hentie aplikacie kadejake, lebo vsade mi to nuka a je to take lakave, ze aj by som to tam zadala a uz ked pridem len dam zaplatit a mam pokoj ale zase na druhej strane, som to spominala aj svokre a ta ma hned doplasila, ze toto hento sa moze stat a nemala by som to vobec pouzivat atd. Ona ma vo zvyku prehanat to hej ale zase ma aj v niecom pravdu
zajka257
začiatočník
 
Príspevky: 245
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.