bolesť kĺbov - ako sa jej zbaviť?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: bolesť kĺbov - ako sa jej zbaviť?

Odoslaťod piloska »

@airana aha, dobre ďakujem ti veľmi pekne za pomoc :) ešte som sa ťa chcela spýtať, na tej ich stránke som čítala, že sa to dá použiť aj pri zdravotných problémoch zvierat. mohla by si sa jej spýtať či je to pravda a či to už skúšala niekedy?
piloska
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod airana »

doryta v pohode :) ja rozumiem tomu, ze vacsine ludi sa nechce citat 500 stran diskusii dozadu. pouzivanie je celkom lahke, jednoducho si ho iba prikladas na miesta kde mas tie bolesti a jednoducho za chvilku bolest odznie :) a lieci to tak isto, to potom pouzivas tak, ze si ho vlastne prikladas na tie cakry a pomocou nich sa da vela veci vyliecit
airana
začiatočník

Odoslaťod airana »

piloska prepac tebe som zabudla odpisat :D dufam, ze sa na mna nehnevas. no a ano, da sa to pouzit aj pri lieceni zvierat ale kedze mi ziadne doma nemame tak som to este neskusala ale tiez som o tom citala. vy nejake mate?
airana
začiatočník

Odoslaťod piloska »

@airana veď som sa aj čudovala, že nejako si nič nespomenula o tých zvieratách tak som myslela, že nevieš :D ale nič v pohode, ja som taká prehliadnutelná aj v reálnom živote :D :D no a my máme na u našich psa, dali sme ho im do domu lebo narástol trochu viac ako mal tak nech má viac pohybu po záhrade :) a ten mal teraz nejaké problémy s labkami tak mi napadlo, že možno by sme ho aj na to mohli využiť
piloska
začiatočník

Odoslaťod airana »

piloska ale prosim ta, aka prehliadnutelna. ja som si vsimla, ze si pisala ale proste mi to uplne vypadlo, zase som raz myslela dopredu vies :D vidis tak to mozete na nom vykusat a mozes mi dat vediet, ze ci to aj jemu pomohlo :) to by ma zaujimalo lebo mi teda ziadne zviera nemame tak to nemam kde odtestovat
doryta v pohode, teba nieco boli, nie mna :D ale asi ta to teda boliet neprestalo ked si si na to nakoniec spomenula vsak? tak to je vsetko velmi individualne vies, zalezi to od toho konkretneho problemu, aj vlastne to miesto kde si to mas prikladat zalezi od toho
airana
začiatočník

Odoslaťod piloska »

@airana ja to rada vyskúšam a dám ti vedieť :) ak by mu to pomohlo tak by som bola veľmi rada, lebo má aj nejaké tabletky na to ale zatiaľ sa nám nezdá, že by mu pomohli a plus sa mu ešte aj ťažko dávajú :/
piloska
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.