bolesť kĺbov - ako sa jej zbaviť?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: bolesť kĺbov - ako sa jej zbaviť?

Odoslaťod airana »

doryta ano ale tam sa potom priklada aj na iste cakry pocas dna, ktore suvisia s tou castou tela, ktora ta boli vies. takze ked mas prave bolesti tak si ho prilozis tam kde ta to boli ale ak si to chces vyliecit tak je potrebne sa povenovat aj cakram :)
pisloska budem rada fakt. hej no ja mam tiez kamosku co chcela nech jej to poziciam pre jej macku co zaludocne problemy ale teraz ho momentalne este pouzivam ja tak som jej ho slubila potom ked mne uz bude dobre
miladia skus si nieco o tom polarise precitat. normalne mas na ich stranke aj svedectva od ludi, ktorim pomohol. toto je najlahsie, proste len preto, ze je to nieco nove a ine tak hned to zatratit pod ciernu zem. ked budes otvorena novym veciam tak sa ti bude lahsie zit, uvidis ;)
airana
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod piloska »

to vážne? mačke? tak to daj zase potom vedieť ty mne lebo som zvedavá či ona s tým vydrží ležať pokojne bruchu. lebo čo viem tak mačky sú fakt citlivé na ich bruchá, tam málokedy dovolia nejaké dotyky aj svojím majiteľom. ale zase čo som čítala aj na tej ich stránke tak zvieratá to vraj nejako cítia, že im to má pomôcť a že sa kontaktu s ním nebránia
piloska
začiatočník

Odoslaťod airana »

piloska to som aj ja mega zvedava :D lebo si neviem predstavit macku ako s tym lezi na bruchu. poviem jej, nech mi potom posle este aj fotku :D a tomu vasmu psovi si to uz skusala? ci si este nestihla?
airana
začiatočník

Odoslaťod piloska »

hej hej už sme mu to pár krát prikladali, on mi nemôže povedať či ho to bolí menej ale príde mi, že už tak menej opatrne došlapuje na tie labky a že ho tak lepšie držia. veď budeme to ešte skúšať ďalej a uvidíme, že či bude zase taký živý ako býval pred tým :)
piloska
začiatočník

Odoslaťod airana »

miladia ja som tomu verila a vyplatila sa mi to :) ale tak ak sa ti to nezda tak maju napriklad aj fb stranku kde mas komentare od ludi, ktori pisu, ze im pomohol :) a aj oni tam pridavaju co im posielaju do sprav svoje pribehy ludia ako im pomohol :) tak aj to si mozes napriklad precitat aby si uverila
piloska vazne? a kolko krat to uz mal prilozene?
airana
začiatočník

Odoslaťod airana »

piloska som na to strasne zvedava lebo vies zviera ti nevie povedat ci ho nieco boli alebo ma nejaky problem a tak isto nezistis ani ci uz mu je lepsie, respektive ti to tiez nevie normalne povedat. my co sme mali napriklad kedysi macku este u mojej starej mamy tak ona mala jednu dobu normalne nejako zlomenu labku ale proste to nebola otvorena zlomenina tak sme o tom nevedeli az kym sa jej to zle nezhojilo a zacala velmi krivat. ona bola iba vonku takze niekedy sme ju nevideli aj par dni ale bola to skoda, lebo potom uz sa nevedela pohybovat ako pred tym :/ doteraz mi to je luto. inak zhodou okolnosti som si na zaciatku tyzdna kupila zdravie ale samozrejme, ze som sa k citaniu dostala az dnes a zrovna tam je clanok o tom ako zvierata reaguju na polaris a ako im pomoct, aj som ti to cvakla, dufam, ze tam nieco precitas :D
Prílohy
20180823_123907.jpg
(22.99 KiB) Stiahnutá 31 krát
airana
začiatočník

Odoslaťod piloska »

ty si super dík. ja si to viem na počítači tak priblížiť, že to prečítam tak idem hneď na to ;) mne sa ešte nič také nestalo, že by sme si nevšimli ale rozumiem tomu, že keď ste ju nemali doma tak to mohol byť problém. mne inak týchto mačiek čo takto chodia po vonku aj celkom ľúto
piloska
začiatočník

Odoslaťod airana »

hej ide to? tak som rada. lebo mi to sem neslo vobec dat take velke a to mi slo pekne precitat ale takto som si to uz nevedela priblizit bez toho aby mi to rozmazalo ale tak prinajhorsom by som ti to potom do mailu poslala keby cosi :) vies co ja osobne moc macky nemusim ale tato co som ti ju spominala je celkom mila, uz taka leniva macka co nevymysla, je cistotna, ked k nim prides tak vobec necitis nejaky smrad alebo tak
airana
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.