bolesť kĺbov - ako sa jej zbaviť?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: bolesť kĺbov - ako sa jej zbaviť?

Odoslaťod airana »

piloska ja asi kazdy pondelok :D :D uz som to aj prestala pocitat lebo to by ani nebolo mozne, kazdy rok to je tak isto, od janura chcem zacat a postupne to odsuvam az zistim, ze uz je leto a ja som zase nic neschudla :D :D vies co na to som sa jej ani nepytala kde na to prisla to ma ani nezaujimalo lebo som sa tiez najprv smiala, ze ako je to mohlo pomoct ale vraj nic ine nebrala a tie bolesti uz nema takze to muselo byt ono. a objednala to z internetu ale odkial presne to neviem, mozem sa jej spytat ked tam zajtra pojdem :)
airana
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod piloska »

@airana ale netráp sa kvôli tomu, ja si potom zakaždým aj tak poviem, že veď koniec koncov každý ma má rad takú aká som a predsa to neodrzkadluje aká som :) neviem teda či si tam bola na návšteve alebo nie ale ak si to teda vyzistila, že odkiaľ to kúpila tak by som ti bola hrozne vďačná za to :)
piloska
začiatočník

Odoslaťod airana »

piloska hej bola som tam vtedy len som ti to sem zabudla prist napisat. kupovala to normalne cez tu ich stranku normalne, ze nikde inde sa to kupit neda :)
airana
začiatočník

Odoslaťod airana »

doryta nemusis si davat na bolest iba tabletky alebo nejake maste, naplaste a podobne veci. to su aj tak vsetko iba docasne riesenia, tie proste len tlmia bolest a to tiez nie na dlho. skus si pozriet na internete nieco o tom polaris disku, co sme tu spominali. ten ked si prilozis na to miesto kde ta boli, tak ta to za chvilku prestane boliet a narozdiel od liekov, to nie je zataz na pecen :) to je podla mna v dnesnej dobe velmi velka vyhoda kedze uz berieme kadejake lieky snad na vsetko a aj ked nam na nieco pomozu tak inde zase ublizia
airana
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.