bolesť kĺbov - ako sa jej zbaviť?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: bolesť kĺbov - ako sa jej zbaviť?

Odoslaťod piloska »

@natrilla hej no to som si aj ja tak trochu rozmýšľala, že by to mohlo byť kvôli tomu len problém je čo s tým vieš? :/
@airana tak toho voľna je fakt veľmi málo, veď klasicky ako predavačka ale práveže sa snažím hýbať. keď mám poobedné tak chodím doobeda plávať a cez víkendy voľné chodievame veľa na turistiku
piloska
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod airana »

pockova mozno ano, toto neviem ale skor som myslela tak aby sa proste hybala nech sa to precvicuju ked potom cely den sedi vies :)
piloska hej tomu rozumiem, aj moja sestra je predavacka v potravinach takze viem ako je to s tym volnom ale tak podla toho co pises sa potom aj celkom dost hybes ked sa da :/ tazko povedat co by este pomohlo. mozno nejaky pobyt v kupeloch co su zamerane na taketo tazkosti
airana
začiatočník

Odoslaťod piloska »

@airana veď to, že sa snažím hýbať cez víkendy čo najviac keďže v práci trávim dosť času ale evidentne to nepomáha. už som začala rozmýšľať aj nad tým, že by som začala chodiť na nejaké rehabilitácie alebo čo :/
alienkam maste mám už dávno nakúpené a nie doteraz som nad nejakou alternatívnou medicínou nerozmýšľala. čo presne máš na mysli?
piloska
začiatočník

Odoslaťod airana »

piloska neviem ci uz to mas ok alebo nie ale minule si mi tak prisla na rozum. sla som predvcerom s mojou segrou a s jej deckami na korcule lebo ved treba formovat do plaviek (aj ked neviem ci ma to uz teraz zachrani) :lol: :lol: bavili sme sa o tej bolesti chrbtice lebo sa mi zdalo, ze sa jej nejako lepsie hybe a ona mi vravela, ze si objednala z internetu pred dvomi tyzdnami Polaris Disk, samozrejme, ze mi to zabudla povedat a ze ten jej pomohol na to. Nepocula som o tom ale potom ked sme prisli ku nej mi to ukazovala a je iba take male koliesko, vyzera to trochu ako podtacok pod pohar :lol: Ale vraj za tie dva tyzdne sa to o dost zlepsilo. Som to odfotila nech ti to sem mozem dat lebo neviem ci si to budes vediet predstavit
Prílohy
20180502_073008_1024.jpg
(4.63 KiB) Stiahnutá 103 krát
airana
začiatočník

Odoslaťod piloska »

@airana hej to mi ani nehovor, ja som už tento rok minimálne štyri krát začala chudnúť a zakaždým som vydržala asi dva dni,už aj z toho ma ide poraziť a dovolenka za dverami. zas to budem musieť odložiť až na budúci rok, už sami to teraz predsa neoplatí :D :D je to zaujímavé ešte som o tom nepočula, ako na to vlastne sestra narazila? niekto je to poradil? kde to kúpila?
@natrilla hej presne to si aj ja myslím, že už to proste moje telo ani neregistruje :(
@alienkam akupunktúra isto nie, ja nemám príliš v obľube ihly
piloska
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.