Znížená imunita dieťaťa

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Znížená imunita dieťaťa

Odoslaťod piloska »

jój keby to bolo všetko také jednoduché ako si predstavujeme, že jo, no to by bolo labúžo, len ani zďaleka to tak nie je, ja Laurike odkedy do škôlky začala chodiť dávam cebion a ten užíva každý jeden deň, je to "len" céčko, takže uškodiť to neuškodí a najmä jej to výrazne pomohlo, lebo bývala chorá a potom už vôbec takže ono myslím, že tá imunita sa jej dala do poriadku najmä vďaka tomuto, lebo ona moc ovociu ani takýmto veciam neublíži :D
piloska
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod jancitka »

salhajka a vitamin C podla teba staci davat napriklad v zime alebo tak? ze len pocas takeho hektickeho obdobia, ci davas cely rok?
airana o toto som sa snazila dlho, ale uspech ziadny, k nicomu to nebolo, to bol u nas neustaly boj, kto co zje, kupovala som kvalitne ovocie, bio, bolo aj drahsie, reku nech viem, co jeme, ale casto som to vyhadzovala, Terezka nie a nie si k tomu najst cestu :/
piloska od akeho veku je toto vhodne?
jancitka

Odoslaťod piloska »

tieto kvapky, čo my dávame sú od troch rokov, ale môžu ich aj menšie detičky, len je dobré sa o tom porozprávať s pediatrom že či môžeš, či je to vhodné, aspoň tak pre istotu :)
piloska
začiatočník

Odoslaťod jancitka »

to je ale cisto len cecko, ze nic viacej v tom nie je hej?
jancitka

Odoslaťod aljjina »

tie kvapky, co ti hore pisala, tak ano to je len vitamin C, teda nechcela som napisat ze len pretoze on je velmi podstatny pri budovani imunity a to je pri detoch taky zaklad na ktorom musime stavat a bez toho nezmozeme vobec nic ;)
clovek by si myslel, ze toto je vitamin ktoreho ma clovek a deti duplom dostatok, lenze realita je uplne ina, kedze deti su priebercive, casto ani ovocie nechcu ani nic a to je tazko potom :/
aljjina

Odoslaťod jancitka »

dakujem, ze si mi napisala, toto mas pravdu, ze s detmi a stravou, to je proste kapitola sama o sebe, to je na dlhe lakte zakazdym, to viem o tom svoje aj ja, aj preto vlastne hladam sposoby ako inak na ne, lebo nie je to jednoduche :)
ty mas skusenost s tymto vitaminom celorocne?
jancitka

Odoslaťod kacenkas »

vyskúšajte tieto tipy na podporu imunitného systému https://www.vitalfresh.sk/imunitny-system/ myslím si, že to platí aj pre deti. Ja sa držím týchto pár základov a s imunitou problémami nemám.
kacenkas

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.