Znížená imunita dieťaťa

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Znížená imunita dieťaťa

Odoslaťod jancitka »

ahojte mamicky chcela by som obnovit temu a nechat si poradit, mate skusenosti s posilnovanim imunity uz u malickych deti? je to potrebne? kedy zistim, ze ta imunita je ozaj na tom uz zle a je nutne zakrocit nejakym sposobom? poslednu dobu velmi vela o imunite pocuvam aj od kamaratok, aj v telke, a tak kadejako a zacalo mi to vrtat v hlave :O
jancitka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Terkakk »

Ahoj my berieme celá rodina prášky na imunitu. Berú to aj deti ale neviem ako staré máte dieťa. Naše deti majú 5 a 7 rokov. Berieme tieto https://www.novirus.cz/ a myslím, že je to určite dobré. Aj keď netrpia žiadnymi chorobami, tak ich brať aj preventívne. Vitamíny v tele nie sú vždy na škodu a napríklad tieto obsahujú látky, ktoré človek do tela normálne len tak nedostane.
Terkakk

Odoslaťod verca1989 »

ja kupujem malemu v tekutej forme lebo s tabl mame problem, su to probiotika vita biosa od vitariana, je tam 19 byliniek a 7 kultur, davam mu to na jar a jesen primiesavam do cajika
verca1989

Odoslaťod piloska »

najlepšie je podľa mňa pre deti nejaké kvapky alebo sirup, aby dieťa nemalo vôbec žiadny problém ho spapať, lebo u nás sme s tým tiež bojovali, pretože dostať do Lauriky niečo keď bola menšia, tak to bol ozaj úspech :D
piloska
začiatočník

Odoslaťod Danis »

Manželka kupovala nejaké sirupy z hlivy a pomáhali.
Danis

Odoslaťod jancitka »

piloska pises, ze kvapky alebo sirup, ale mas aj nejaku skusenost, ze co vybrat, po akom zlozeni by som sa mala poobzerat, co by bolo vhodne? lebo sama si pomoct neviem a skusat len tak bezhlavo nieco nechcem radsej :)
danis hej? a daju sa v pohode zjest? nie je to nejaka neprijemna chut?
jancitka

Odoslaťod Magyla »

Tie sirupy pre deti majú dobrú chuť, väčšinou sa snažia aby im to ako tak chutilo
Magyla

Odoslaťod salhajka »

pri detoch si myslim, ze nie je nejako treba vela toho, ze kombinovat nejako vela vitaminov, ja staviam u nas len na vitamine C, inak davame aj decko, ale to kvoli inym benefitom, ked ide o imunitu tak pri tom som zastancom nazoru, ze detom staci aby mali dost vitaminu C a vsetko bude okej :-)
salhajka
začiatočník

Odoslaťod airana »

ved ale nestaci detom dat nejake ovocie, ktore obsahuje velke mnozstvo tohto vitaminu??
airana
začiatočník

Odoslaťod saskia34 »

nestaci, myslela som si to aj ja, ale nie je to tak nasho Olivera od malicka nutim aby jedol aj ovocie, aj zeleninu, ale to je marne, to je len moja snaha a mam pocit, ze som mu tym zbytocne praveze niektore jedla, potraviny znechutila alebo akoby som povedala, cize je lepsie hladat ine sposoby ak to ide :-)
ja sa snazim davat vitaminy aspon v podobe doplnkov niektore, ked sa to da :-)
saskia34

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.