Nakupujete darčeky cez e-shop?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Nakupujete darčeky cez e-shop?

Odoslaťod Huichol »

Ja pravidelne nakupujem, ale len veci ktoré netreba skúšať. Hračky, parfémy ale aj oblečenie ale to už mám stránky kde viem že veľkosti sedia.
Huichol

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod kajutruska »

Ahojky zahriana :):) Tak z tej adrop.sk stranky si objednala nakoniec? Do kolkych dni ti prisiel poukaz?? Lebo akurat rozmyslam, ze by som nieco podobne tomu mojmu snubencovi kupila na Vianoce. Tak aby som vedela, kedy mi to staci objednat. Dakovala :)
kajutruska

Odoslaťod ErikaMaj »

ano nakupujem, naposledy som kupila chladnicku z okay elektra.. taky vacsi rodinny darcek pre nas vsetkych haha :D
ErikaMaj

Odoslaťod zahriana »

ahoj kajutruska, ano z tade som objednala:)) mne poukaz prisiel do dvoch pracovnych dni, kedze som si ho dala poslat expresnou balikovou sluzbou. to by si dobre spravila. maju tam koopu roznych zaujimavych zazitkov, budes mat z coho vyberat. co ma tvoj snubenec najradsej?? a teraz tam dokonca maju na niektore zazitky aj zlavy, kedze idu tie Vianoce :))
zahriana
začiatočník

Odoslaťod darminia »

A aj nejako inak posielajú poukazy?? Nemajú náhodou teraz nejaké vianočné akcie??
darminia

Odoslaťod zahriana »

ano darminia, posielaju tzv. epoukazy, ktore ti zaslu hned po objednani na tvoju e-mailovu adresu. tym padom nemas fyzicky ziadny poukaz ale ty si ho mozes sama vytlacit a darovat stylom akym chces:)) co sa tyka vianocnych akcii, tak momentalne maju a kazdy jednu akciu zverejnuju na ich fb stranke, tak chod kuknut. napriklad zlacnili len balonom, lietanie v hurricane factory a taktiez pilotovanie lietada alebo vyhliadkovy let lietadlo;)
zahriana
začiatočník

Odoslaťod darminia »

A keby som chcela fyzicky aj nejaký poukaz od nich, tak aj to je možné? Áno? Tak to sa idem hneď pozrieť na ich fb stránku. Ďakujem za info.
darminia

Odoslaťod kajutruska »

Prepac, ze ti odpisujem az teraz zahriana ale vies si predstavit, aky blazninec som tento mesiac mala :( Vsetci vsetko chceli a do toho som zhanala este aj vianocne darckey. Vobec som sem nestihala prist :( No dnes uz konecne mam toho menej, tak som ti chcela napisat, ze som z toho adropu objenala poukaz na pilovanie lietadla :) Uz len dufam, ze ho to potesi :) A ty si ako na tom s vianocnymi darcekmi? Vsetko mas pokupene? Ci ty si to nenechavas tak ako ja na poslednu chvilu? :D
kajutruska

Odoslaťod zahriana »

uz teraz darminia pred Vianocami by to nebolo mozne, kedze do zasielkovne posielali do 16.12., kurierom do 18.12. a keby si si isla na pobocku pren, tak to by si musela este dnes rychlo objednat a rovno tam aj ist, lebo uz dnesnym dnom konci vyzdvihnutie na pobocke. jedina moznost je taka, ze ti poslu e-poukaz, ktory si sama vytlacis. si sa mala skor rozhybat, ale tak este nie je nic stratene. ved aj ten e-poukaz je fajn :)
zahriana
začiatočník

Odoslaťod zahriana »

jasne, uplne tomu rozumiem kajutruska, ved teraz su skoro vsetci v takej istej situacii ako ty. super, ze si mu takyto perfektny darcek kupila :) to ho isto potesi ;) jasne, uz mam tiez vsetky darceke pokupene a aj pobalene. uz vcera som pomaly zacala piect a dnes pokracujem :) nooo, ja som skor ten typ, ze skor zacnem nakupovat aby som na poslednu chvilu uz nemusela :)
zahriana
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.