Nakupujete darčeky cez e-shop?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Nakupujete darčeky cez e-shop?

Odoslaťod aj ja som mama »

Ja ako kedy, podľa toho, čo mám práve v pláne nakúpiť :) Obuv nie, to chcem, aby si všetci vyskúšali, máme dosť úzke nohy, tak nech to fakt sedí. Inak nakupujem hlavne keď sú nejaké akcie a zľavové kupóny na výpredaje a tak. Tu je dobrá stránka s prehľadom, kto chce https://www.kodino.com/sk/ Dá sa tak veľa ušetriť. Niekedy ale pred Vianocami rovno všetkým poviem, že pôjdeme ešte na povianočné výpredaje, nech sa nenaľakajú, že toho málo dostali :)) . Pod stromček dostanú peniaze na to. Keď boli deti menšie, tak sa to tak, pravdaže, nedalo, ale s teenagermi máme aspoň spoločnú posviatkovú aktivitku a sami si aj tak lepšie vyberú. A to aj v kamennom obchode aj e-shope. Neriskujem, že sa netrafím do vkusu :lol:
aj ja som mama

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Maron »

ono záleží čo ale nakupujem tam niekedy
Maron

Odoslaťod Natka4568 »

Ahoj @zahriana :-) Pokiaľ má rád adrenalín, tak mu môžeš napríklad kúpiť poukaz na let balónom, tandemový zoskok padákom alebo paragliding. Či to si mu už niekedy dala? Už na takomto niečom bol?
Natka4568

Mood: Happy

Odoslaťod zahriana »

nie, take som mu este nikdy nic nedala Natka. skor sme si kupovali pobyty alebo oblecenie, ked potreboval. no teraz na pobyt nechceme ist, kedze moj drahy ma vela prace a nemoze si dovolit dovolenku a preto zrazu neviem cim to nahradit. ale toto je dobry napad, co si mi napisala. ten tandemovy zoskok ma zaujal. kolko to vychadza? nie je to prilis drahe?
zahriana
začiatočník

Odoslaťod domcaria »

tandemovy zoskok je brutalny, to mu isto kup! mojmu muzovi som to kupila zaciatkom roka, lebo mal narodeniny a v lete si bol skocit...boli sme v Prievidzi na letisku, kedze z tade aj pochadzame...sice ma to vyslo 227€ ale vobec tie peniaze nebanujem...on bol cely stastny, hrozne sa mu to pacilo a mame na to aj spomienku, kedze v cene bola aj fotka a taktiez video...len co je najhorsie, tak teraz sa mi vyhraza, ze mi to tiez vrati a ja som dost taky bojko:-D..ale ak by mi to nahodou kupil, tak isto by som isla..musi to byt riadny zazitok na cely zivot!...
domcaria

Odoslaťod zahriana »

a to iba v PD sa skace domcaria? ci aj v nejakych inych mestach? je to dost vela penazi, to mas pravdu ale zase som si povedala, ze okruhliny ma teraz a potom az za desat rokov, tak by som mohla aj viac € pustit z ruky:DDD a kde si to kupovala? priamo na letisku alebo cez nejaku stranku?
zahriana
začiatočník

Odoslaťod domcaria »

aj v inych mestach sa skace...aj v Senici, v Ilave, v Kosiciach, v Spisskej Novej Vsi, v Ruzomberku a v Ocovej...mozes si vybrat, ktore mesto chces a ktore mas najblizsie...noo, tak to by si veru mohla, to by sa ti aj patrilo!..a kolko ze bude mat?...kupovala som to cez stranku adrop.sk..oni mi nasledne poslali poukaz, ktory som dala muzovi a uz potom sme sa objednali na dany termin na zoskok...
domcaria

Odoslaťod Natka4568 »

@zahriana všimla som si, že ti @domcaria skoro všetko už napísala a dokonca ti aj super stránku poradila, lebo z tade aj ja kupujem zážitkové darčeky :-)
Natka4568

Mood: Happy

Odoslaťod zahriana »

babulky som tu dlhsi cas nebola ale vase spravy som si precitala. drahy ma 30 rokov, preto som pisala, ze ma okruhliny. darcek som mu nakoniec vybrala z tej stranky. som rada, ze ste mi ju poradili, lebo tam maju fakt super zazitkove darceky. velmi sa potesil mojmu darceku a ja som tym padom bola tiez stastna, ze som sa dobre trafila:))) uz normalne rozmyslam, ze aj na vianoce mu nejaky poukaz u nich zakupim:))
zahriana
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.