Nakupujete darčeky cez e-shop?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Nakupujete darčeky cez e-shop?

Odoslaťod jolanitha »

mas ovela viac zazitkovych darcekov a za mensie peniaze :)
jolanitha

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Dominika Nika »

Odkedy som na rodičovskej dovolenke, tak kupujem skoro všetko z e-shopu. Minulý rok som začala kupovať napríklad darčeky na Vianoce už od septembra a potom som mala všetko pekne ponakupované a v decembri stačilo už len zabaliť. Vždy si dávam však pozor z akého e-shopu kupujem, čítam recenzie a pozerám dodaciu lehotu aby to stihlo prísť. A kupovala som hračky, kozmetiku, oblečenie, posteľné prádlo, uteráky..... neviem si ani vybaviť nejakú negatívnu skúsenosť. Dokonca pri mojom hľadaní na internete som našla aj portál https://www.kodino.com/sk/, tam uverejňujú kde je aká zľava, výpredaj, Black Friday. Minulý rok som kúpila veľa darčekov na Mall keď mali Black Friday. Ešte som objavila aj cashback, tak aj ten využívam a vrátili sa mi tým nejaké peniaze z nákupu naspäť, nie sú to horibilné sumy, ale za dlhší čas sa to nazbiera. Nákup v e-shope mne osobne viac vyhovuje, lebo kuriér mi to dovezie až domov. Niektorých kuriérov už poznám po hlase, keď mi volajú :D :D
Dominika Nika

Odoslaťod katalinaa »

mne tiež niekedy už volával jedne, že či som doma alebo v práci :D lebo väčšinou som objednávala do práce a niekedy sa mi stalo, že som bola doma ešte dlhšie ráno tak keď šiel okolo tak mi to nechal tam :D
katalinaa
začiatočník

Odoslaťod zahriana »

ahojte fesandy, vidim, ze viacere z vas objednavate darceky cez rozne internetove stranky. moj drahy bude mat za mesiac narodeniny a ja uz zacinam riesit darcek, lebo si to nechcem nechat na poslednu chvilu. uz teraz mam problem, ze co mu kupim, kedze vsetko ma:/ a preto ma napadol nejaky zazitkovy darcek. lenze ktory je dobry? co by tak cloveka potesilo? ma rad adrenalin a auta, tak poradte ake su moznosti. dakujem
zahriana
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.