Nakupujete darčeky cez e-shop?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Nakupujete darčeky cez e-shop?

Odoslaťod Martina O. »

ryska, pises, ze vobec nevies co kupit... a zaroven, ze svokor stale spomina, ze by chcel vino... tak to potom nie je velka zahada, co mu kupit, nie? podla mna aj flasa vina moze byt pekny darcek, kludne aj na taketo vyznamne okruhliny, ak kupis nejake kvalitne, drahsie, co si bezne nedopraje, a je ako pises "vinar", tak myslim, ze mu to urcite urobit radost. tiez by som pridala, ako pise corky, nejake prislusenstvo, ja sice vino nepijem, ale podla mna isto dostat take kazety ze flasa + nieco, take pekne balenie, kde uz na pohlad vidno, ze ste to nekupili v supermarkete za 5 eur.
alebo by som pouvazovala aj nad zazitkovym darcekom - darovat mu napr. nejaku vinnu cestu, taku situ na mieru, kde by sa venovali len jemu a vselico by poochutnaval, aj sa mozno vselico zaujimave dozvedel, to by si mala ako 2 v 1, ze si aj dobre vinko vypije a zaroven to bude mat aj nejaku pridanu hodnotu. a myslim, ze by to prenho mohol byt darcek, na ktory bude spominat.
Martina O.
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Martina O. »

a este k prvotnej otazke - ano, nakupujem cez e-shopy, ak je to vyhodnejsie ako v kamennom obchode. a nie len darceky, ale hocico cez rok.
Martina O.
začiatočník

Odoslaťod zuzka_1985 »

Ja casto nakupujem cez eshopy - ked uz mam predstavu, co chcem kupiut, najdem si naj cenu a objednam
zuzka_1985

Odoslaťod stastnablcha »

ahoj. skoro vsetko objednavam cez net. ked to ma byt darcek aj tak si oblecko nevyskusa dopredu.. inak, ten typ na darcek pre muza by sa hodil
stastnablcha

Odoslaťod slniecko »

Dievčatá, odkazy na obchody naozaj mažem a aj budem mazať.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod mmonika »

kupujem aj cez eshopy aj v kamennych , ale velakrat potrebujem nieco rychlo najst ,naposledy silikonove navleky na prst proti kurym okam a beh po lekarnach skoncil neuspesne teraz elektroniku k vianociach cez eshopy , dokonca si vyberam ci odberne miesto je blizko ,takze ide aj o cenu ,vyber ale aj o pohodlie a cas
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool

Odoslaťod maminaS »

Ja som najviac zabodovala darčekom pre manžela - zážitkový darček pilot na skúšku. Vždy túžil pilotovať lietadlo a teraz si to mohol skúsiť. Ja som síce tŕpla, kým bezpečne nepristál ale jeho radosť stála za to. A objednávala som to cez net. Tak čo skúsiť nejaký zážitok? Agentúry ich ponúkajú kopec a mnohé nie sú ani drahé. Prípadne má ešte radosť keď mu objednám nejaký parfum :D
maminaS

Odoslaťod airana »

babule prosim vas chcela by som dat takyto zazitkovy darcek mojmu manzelovi ale neviem co by to malo byt. pacil by sa mi napriklad let balonom ale to je vraj strasne drahe :(
airana
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.