Umelé mliečka

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Umelé mliečka

Odoslaťod zuzka_1985 »

Ako som uz pisala, nam sa osvedcil amilk. Maly pil predtym aj nutrilon a hipp, ale pri tomtomliecku sme ostali. Treba skusat a pozerat zlozenie. My sme sa pre amilk rozhodli kvoli probiotikam, lebo maly maval caste zapchy
zuzka_1985

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod autumn11 »

ja keď som menila malému mliečko na amilk bifido,tak ma oslovilo aj to, že obsahuje probiotiká. Malý mal problém sa vykakať a toto mliečko mu pekne upravilo stolicu a trávenie. Okrem toho mu nemusím dávať probiotiká naviac. Tie dávam iba v prípade, že berie ATB.
autumn11

Odoslaťod zuzka_1985 »

Evitta je dost mozne. My dopijeme poslednu skatulku a koncime. Predsa ma maly uz 3 roky a 7 nesiacov....
zuzka_1985

Odoslaťod vrana80 »

kazde babatko je ine a tak to bolo aj u nas doma :-) starsej dcere som davala Sunar a chutil jej od zaciatku, u mladsej som skusila asi 5 roznych znaciek a ziadne nechutilo, tak som to vzdala...Teraz ma uz dva roky a od roka vlastne nepije ziadne mliecko, kravske som este nechcela davat. Kamoska mi povedala o Amilku, si ho stale chvali tak som si povedala ze dam posledny pokus a malej zachutil :-) tak sme nakoniec nasli mliecko co jej chuti.
vrana80

Odoslaťod gabona1 »

Ahojte, aj my máme amilk bifido, som spokojná, teda malý. Už má skoro dva roky, pije ho od pol roka. On je malý závisláčik na ňom..
gabona1
začiatočník

Odoslaťod macronita »

podla mna ziadne dieta nevydrzi len pri jednom umelom mlieku. no je pravda, ze zas az tak casto menit mlieko by sa nemuselo.je to tazko, kedze kazde dietatko je ine a predsa len nam ide o to, aby sa vyhovelo jeho chutiam a dietatko rastlo
macronita

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.