Skúsenosti s aliexpress.com

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Skúsenosti s aliexpress.com

Odoslaťod evitta78 »

ahoj rimanta treba to otvoriť a mali by ti prísť peniaze späť.
evitta78

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod ludka_82 »

Kočky chcela by som si topánky na jeseň objednať z ali len mám obavu či mi neprídu až po zime :-D myslíte že keby som napísala predajcovi aby sa poponáhľal že by mi ich poslal čo najskôr?
ludka_82

Odoslaťod Tevlop »

Nejtěží bylo se zorientovat. Podle tohoto návodu to celkem jde. Nabídka je obrovská, ceny podezřele nízké, kvalita většinou jakž takž.
Tevlop

Odoslaťod eviatkoo »

Ja som teda zatiaľ objednávala len také prkotiny ale bola som celkom spokojná, prišlo mi všetko ale neriskovala by som drahšie veci. I keď kamarát už objednával aj mikrofóny alebo elektroniku z číny a bol spokojný ale ja by som sa bála že mi to nepošlú
eviatkoo

Odoslaťod klarkapretty »

ja som objednala uz aj saty a sice velkost nesadla ale prisli dobre aj kvalita bola obstojna, o nic horsia ako ked si nieco kupim v cinskom obchode.takze som ich posunula sice segre ale to nemeni nic na veci ze z ich strany bolo vsetko ako som ocakavala.ale mavaju aj zhabany tovar na colnici co som pocula ale ja si musim zaklopat ze zatial ma to obislo
klarkapretty

Mood: Cool

Odoslaťod katalinaa »

Baby a objednávate aj na základe tých recenzií? Či podľa čoho si vyberáte dodávateľa?Lebo ja som vždy riešila iba poštovné či sa platí či nie a toto som nejak nekukala ale viem že sa to dá a aj to kupujúci využívajú. Oplatí sa v tom šprtať?
katalinaa

Odoslaťod bibusenka »

Oplati jasne, bez recenzii ani nekukaj lebo mozno zaplatis a ani sa nedockas a potom kam to pojdes reklamovat chapes.Uz tych 10 minut navyse ta nezabije kym si to pozries ved vacsinou sa k tomu lahko prekliknes a budes si na istom
bibusenka
začiatočník

Odoslaťod katalinaa »

bibusenka píše:Oplati jasne, bez recenzii ani nekukaj lebo mozno zaplatis a ani sa nedockas a potom kam to pojdes reklamovat chapes.Uz tych 10 minut navyse ta nezabije kym si to pozries ved vacsinou sa k tomu lahko prekliknes a budes si na istom

Ďakujem za názor :-) máš pravdu asi dśa viac oplatí nešpekulovať a radšej tú sekundu navyše obetovať ako potom rozmýšľať či mi to vôbec príde :-D A ako sa potom rieši keď sa tovar zhabe na colnici? Dá sa k nemu potom aj nejako dostať?Riešila si už niečo podobné či zatiaľ nie?
katalinaa

Odoslaťod zitka3 »

Pokiaľ nebudeš fejky objednávať tak s colnicou nebudeš mať problém ;)
zitka3
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod leni.flower »

suhlasim kamoska si objednala mk kabelku a tenisky nike a jej ich zadrzali, tak potom musela riesit to aby jej peniaze cinanko poslal naspak ;)
leni.flower

Mood: Tired

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.