Skúsenosti s aliexpress.com

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Skúsenosti s aliexpress.com

Odoslaťod stastnablcha »

ahojte
a velkosti sedia aspon trochu? lebo by som nerada objednala L a zmestila by sa mi do nohavice len ruka...
dakujem
stastnablcha

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod corky »

no, niekde maš uvedené aj rozmery, tak sa asi treba riadne pomerať + čítať hodnotenia, kde sú často uvedené miery dotyčnej a akú velkosť si objednala ači sadlo (ak vieš po rusky a anglicky je to super výhoda)
ja na seba oblečenie nekupujem, nosím L/XL, tak to radšej neriskujem

dcéra nosí M pri výške 174cm ... tak jej objednávam ale nie podla velkostí, ale podla rozmerov a zatial všetko sadlo na šírku (máme pár tričiek, šaty, mikinku) ... len jej je to skôr krátke, najmä rukávy tak na doraz alebo aj šaty mala tak dosť nad kolená, ale nosí ich
a synovi som raz objednala košelu ešte väčšiu, ako mal mať ... a tá prišla fakt akurát a velmi rýchlo z nej aj vyrástol

ja objednávam najviac bižutériu, pár vecí do domácnosti a nejaké kabelky a hodinky mám. Oni nemajú moc dlhé trvanie, tak maxi pol roka, ale módne vychytávky aj tak dlhšie nezvyknem nosiť.
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod gabona1 »

Pred dvomi týždňami som objednávala lego panáčikov, objednala som asi 30 panáčikov - superhrdinovia, batman, spiderman..atď, čo sa u nás nedá zohnať. Včera nám prišli, sú úplne super, ako originál. Syn sa strašne tešil. Nestálo to ani 20 euro. Maximálna spokojnosť.
gabona1
začiatočník

Odoslaťod patusa_11 »

táto stránka je veľmi dobrá. Často z tade neobjednávam ale zatiaľ vždy keď som objednala tak prišlo to čo aj malo
patusa_11

Odoslaťod silvi03 »

Ja som si prvýkrát minulý týždeň z tade objednávala tak som zvedavá či mi to príde :-)
silvi03

Odoslaťod corky »

ja som za posledný týžden objednávala si 10x :-D menili sme mobily, tak som brala všetky tie doplnky k tomu, obaly na mobil, ochranné folie na obrazovku ... to sa mi fakt osvedčilo, že sa odtial oplatí.
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod stastnablcha »

baby a aky je postup na kupenie? raz som sa do toho chcela dat, ale odradilo ma to... nieje to narocne na vyplnovanie?
stastnablcha

Odoslaťod corky »

nie nie je ... ja sa prihlasujem cez facebookový účet, veci dáš do košíka a prejdeš k platbe
tam som vyplnila adresu a údaje ku karte, platí sa vždy vopred
ja už mám účet Alipay, už si presne nepamätám, ako sa to tam yypisuje, asi mi to samo ponúklo a platíš
občas mi nechce prejsť platba, vtedy treba 1-2 dni počkať, asi má niečo banka

a ešte, na svojom bankovom účte musíš mať povolené takéto platby kartou
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod rimanta »

Corky prosím ťa vieš mi povedať ako to je s otvorením sporu a takýmito vecami, keď tovar nepríde??
rimanta

Mood: Tired

Odoslaťod corky »

rimanta píše:Corky prosím ťa vieš mi povedať ako to je s otvorením sporu a takýmito vecami, keď tovar nepríde??

žiaľ neviem, ešte som nemusela toto riešiť ... každopádne to musíš stihnúť skôr ako ti vyprší ta ochranná lehota
corky

I choose to be happy...

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.