Hľadám ihlu v kope sena :-)

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Hľadám ihlu v kope sena :-)

Odoslaťod anomiska »

napadá ma aj nejaký kurz varenia so šéfkuchárom, to by ju nepotešilo :O?
anomiska
začiatočník
 
Príspevky: 126

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hľadám ihlu v kope sena :-)

Odoslaťod Kirkuša »

prasiatko katka: Nehovor 2x lebo dojdem aj deti nechat na strazenie :lool: , ale nie, snehu tu v BA okoli nieto uz 2 roky a na dlhsie dakam sa fakt momentalne netrhneme, ale je pravdou ze toto je nas s muzom taky realny sen ked deti podrastu, tie sneznice uz par rokov si vzdy hovorime, ze to dame. Inak to je zaujimave ze v Lidli, mam tu Lidl pod nosom a nevsimla som si ze by tam aj taketo veci mali, budem lepsie sledovat, nebolo by od veci nejak vyhodne ich zachvatit a uz len cakat na prilezitost. :adore:
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hľadám ihlu v kope sena :-)

Odoslaťod prasiatko katka »

Deti nestrazim :nie: ale sneznice kludne poziciam. A ake 2 roky bez snehu? Ved predminulu zimu snezilo este aj v aprili! To sme vysli na Vysoku a na snezniciach bezali dolu - najlepsia zabava aku so sneznicami zazijes :)b V tom Lidli tipujem, ze mali tak 5 parov na predajnu, aj to asi nie v kazdej, ale v BA ich mali, len to by chcelo sledovat kedy budu, lebo sa vypredaju za prvu hodinu.
prasiatko katka
expert
 
Príspevky: 2885

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hľadám ihlu v kope sena :-)

Odoslaťod Kirkuša »

No vsak, za necele 4 mesiace to budu 2roky bez snehu :whist:
Ono dobre vediet ten Lidl, budem to sledovat ako rys v prospektoch, snad mi to neujde, ale tento rok este neboli, vsak?!
Na Vysokej sme boli naposledy...pozeram album...poslednu sept. nedelu a bolo uplne horko, v kratkych rukavoch, btw pls ked poznas takto okolie Vysokej, nevies uuuplne nahodou poradit, predom sa omluvam za off topic kratku odbocku, neviem nakolko mas prechodene okolie, ale pri hladani nejakych novych tipov som narazila hned tam v okoli Vysokej, na vrch Buckova a Jankova a na oblast Tri stodolky, teda nasla som foto na nete takych peknych uboci akoby skalnate podlozie a take akoby zakrsle duby, potom na tych Troch stodolkach nejake vyhladove skaly, len tadial nevedu nijake znacene cesty ci nepoznas nejaku trasu co by sa ako tak dala opisat v tych koncinach, nejake zachytne body. Zatial len planujem ze tam rodinu vytiahnem, snad uplne nepobludime...
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hľadám ihlu v kope sena :-)

Odoslaťod prasiatko katka »

Aha tak ja to beriem ze jedna zima bez snehu :-)
My sme sli od Vysokej na Tri stodolky, Buckovu a Jankovu, aj ked som ani netusila ze sa to tak vola, az teraz z mapy to zistujem :-) Ked ides na Vysoku od Kuchyne, tak ides lesnou cestickou a potom odrazu vyjdes do sedla, kde sa krizuje znacka so zvaznicou. Neda sa to prehliadnut, je to rovny plac s luckou uprostred lesa, velka cesta, neviem ci tam nie je nahodou aj razcestnik. Doprava pokracuje znacka hore na Vysoku. Vyberies sa sirokou zvaznicou na sever a ona ide stale tak mierne dole kopcom cez les, par krat krizuje nejake ine zvaznice, pri Troch stodolkach je len kusok pod vrchom, takze tam sa da ist aj rovno za nosom - my sme sli tak, lebo povodny plan bol ist po zvaznici do doliny, ale zlakali nas presvitajuce skaly. Je tam len taka mala skalka, ale pekny vyhlad a na tych stodolkach sme natrafili na vychodeny chodnicek, co isiel dalej cez Buckovu a Jankovu. Ides cez riedky les, take nieco ako si videla na tych fotkach - skalnate podlozie, vyfukane zakrsle riedke stromy, strieda sa to aj s normalnejsim lesom a sem-tam nejake skalky, na bezcielne flakanie alebo nikym nerusenu opekacku idealne. Pri Jankovej isiel ten chodnik uz do stratena, tak sme len krizom cez les zbehli dole. Bolo to uz davnejsie, to sme este nemali deti, tak neviem v akom stave je to teraz, ale kludne by som to riskla v peknom pocasi. Nejake orientacne body si tam nepamatam, my sme to sli len tak od oka podla mapy + podla chodnickov, v dnesnej dobe ked ma kazdy mobil aj GPS sa to uz ani neda netrafit :-)
prasiatko katka
expert
 
Príspevky: 2885

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hľadám ihlu v kope sena :-)

Odoslaťod Davidek »

Ďakujem za názory dámy,
väčšina z nich mi pomohla pri rozmýšľaní a nasmerovala ma k vytúženému darčeku s veľkým D :)
Davidek
 
Príspevky: 54

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hľadám ihlu v kope sena :-)

Odoslaťod Kalea »

Dnes som náhodou objavila, že do SND sa dá kúpiť darčeková poukážka, doteraz som o tom ani nevedela:
http://www.snd.sk/?darcekova-poukazka
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert
 
Príspevky: 39888

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hľadám ihlu v kope sena :-)

Odoslaťod Kirkuša »

prasiatko katka: Diky, viem ktore sedlo myslis, takze je to lepsie snazit sa trafit opacne, teda zhora, nie od Vyvratu, ze?! Tak snad tam nepobludime. Akoze nam dospelym by ani nevadilo sa tulat aj mimo ciest, ale ked to trva dlho deti uz zacnu byt otravene, musime vzdy s ohladom na ne, nechceme im turistiku sprotivit prilisnym tlacenim na pilu. GPS je pekne, len v hustejsie zalistenom lese je signal cloneny a skrelovany, hazde to casto nerealne data, uz sme sa par krat takto dost drsne dobehli, zlata buzola:-) Ale teraz vlastne listy nie su, to by stalo za pokus...
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hľadám ihlu v kope sena :-)

Odoslaťod prasiatko katka »

Ano, zdola to tazko trafis, skor z toho sedla pod Vysokou, tak je to navyse aj pre decka asi znesitelnejsie, lebo su stale len mierne stupania a strmsi je az posledny zostup, to uz zbehnu v pohode.
prasiatko katka
expert
 
Príspevky: 2885

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hľadám ihlu v kope sena :-)

Odoslaťod slniecko »

Kirkuša píše:prasiatko katka: bez srandy, toto su najlepsie darceky! aj pre mna ma jednu z najvyssich priorit vobec, ked vezme chlap deti obcas cez vikend aspon na pol dna fuc a ja hodim oraz to ticho a klud...

Tak nič v zlom, dievčatá, ale toto je podľa mňa samozrejmosť, nie dar.

Ako keby mne môj manžel toto predostrel akože je to vlastne dar pre MŇA, že sa postará o NAŠE deti, aby som na chvíľu našla sever, je pokojne možné, že by som ten čas strávila balením JEHO kufra.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert
 
Príspevky: 23565
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron