Den dopravy zdarma.

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Den dopravy zdarma.

Odoslaťod veroniqc31 »

Kirkuša píše:Ja som bola nakoniec sklamana, vacsie knihkupectva sa nezapojili, aj v porovnani s Ceskom to bola u nas slabota. Celkovo aj teraz ako bol Black friday, tak nasi zglosski obchodnici sa nejak nechcu pozapajat, minuly rok aspon Alza relativne pustila chlp, teraz veelmi obmedzene len nejake leziaky, knihkupci detto....
Celkovo aj zlavy ako take, rok co rok menej a horsie, teraz neviem ci pred 1 ci 2 rokmi bezne byvalo ze napr. Tesco hodilo zlavy v decembrovy vikend aj viackrat posebe dost znacne na cely sortiment hraciek a pod. tento rok neviem, uvidime, ako mame uz vsetko, nejak uplne ze by som potrebovala ani nie, ale aj tak je to trend ktory si vsimam, aj na povianocnych a novorocnyhc zlavach, este pred par rokmi som si relativne bez stresu lacno nakupila aj na rok dopredu vyhodne detom oblecko a pod.

praveze cely black friday je onicom, ikona nasej konzumnej spolocnosti. fandim eshoppom na slovensku ak sa do toho nazapajaju! Uz chcem vidiet akotie realne ceny ked zlacnuju o 60-80% ak sú skutočné tak potom majú pekne zdieračskú maržu počas celého zvyšku roka
veroniqc31

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod robertara »

Ved to je jasne ze maju, ved take ake su ceny cez black friday, take by mali byt kazdy den. To len obchodnici si na vsetky produkty daju taku cenu, aby mali 100% plus pre nich a aby na tom zarobili. Ako chapem ze aj oni musia z niecoho zit, ale niekedy to je az moc
robertara

Odoslaťod luciy »

@robertara to by si mala majitelom vysvetlit nech stale davaju take ceny ako cez black friday
luciy
začiatočník

Mood: Cool

Odoslaťod veronickavejuska »

Z tade beruska som teda ešte cez internet neobjednávala, kedže majú predajne, kade tade ;-)
veronickavejuska
začiatočník

Mood: Happy

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.