Potkan domáci

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Potkan domáci

Odoslaťod doryta » Št 16.Mar. 2017 11:29

Toto by som teda doma asi nezniesla. Mozno som staromodna ale furt by som mala namysli, ze niekde behal o kanaloch a roznasal choroby. Inak viem, ze je to teraz take oblubene domace zviera. Pre decka nenarocne a zevraj aj dost cistotne a ucenlive. Ale ako vravim, radej morca ako potkana.
doryta

Založený: Ut 19.Júl. 2016 13:49

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod lolaaa » Po 20.Mar. 2017 23:34

ahoj, kamoska ma dvoch.....viem ze spominala, ze by mali byt aspon dvaja naraz....akoze kvoli tomu, ze su velmi spolocensky. a su nachylny dost na choroby (hlavne rakovinu).....ale inak ako zvieratko je to roztomile, ked si clovek odmysli ze ide o potkana :)
lolaaa

Založený: Ut 17.Jan. 2017 23:00

Odoslaťod gituschaa » Št 06.Apr. 2017 9:03

No tak toto zvieratko by som doma mať asi nechcela neviem. Hovorí sa o ňom síce, že je to učenlivé a nad mieru čistotné zviera ale mam svoje predsudky a neviem, či by som sa ich vedela nejako si zbaviť.. Ale tak ak by sa aj u nás niekedy v budúcnosti objavilo, neviem asi by som ho nevyhodila. Nedalo by mi to voči malej a bola by som zvedavá aké je :wink:
„Vraví sa, že deti, blázni a filozofi hovoria pravdu. Preto sa deti bijú, blázni zatvárajú a filozofi nechápu.“
gituschaa

Mood: Cool
Založený: Št 23.Jún. 2016 7:21

Odoslaťod beruska112 » So 08.Apr. 2017 11:38

ako deti sme mali potkana doma ako je jasne, ze mamtku z pociatku skoro slak trafilale casom si na neho zvykla a dokonca ho aj bravala do ruk, su to mile a hlavne ucenlive zvieratka nesmrdia a nerobia ani bordel :rol8:
mamina telom aj dusou
Obrázok používateľa
beruska112

Založený: So 08.Apr. 2017 11:29

Odoslaťod sylmia » Št 13.Apr. 2017 20:25

Potkana sme mali doma aj my. Bolo to take moje prve ozajstne zvieratko co som mala a neviem, prijala by som take aj teraz. Bol to cistotny a ucenlivy tvor. Ludia voci nim maju len zbytocne predsudky..
sylmia

Založený: Št 13.Apr. 2017 20:15

Odoslaťod lia25 » Ut 18.Apr. 2017 10:56

Kadečo sme už mali doma ale potkana by som asi nechcela. Aj keď tu všetky píšete, že je čistotný a učenlivý, neviem si predstaviť, že by mi to behalo po byte.
Keď je dieťa ticho, tak je zle.
Obrázok používateľa
lia25

Mood: Happy
Založený: Ut 18.Apr. 2017 10:33

Odoslaťod gabona1 » St 19.Apr. 2017 19:00

Moj brat vychoval a pochoval niekoľko domácich potkanov, mal ich strašne rád a tvrdil, že sú to inteligentné zvieratká. Ja som tohoto názoru žiaľ neni, mám z nich nepríjemný pocit. Ale to sú fakt len predsudky.
gabona1
začiatočník

Založený: Št 07.Jan. 2016 11:05

Odoslaťod merlita » Št 20.Apr. 2017 8:14

Inteligentné byť môže koľko chce no neviem, či by som ho chcela mať doma. Pre mňa je to potkan a až ma striasa, keď si pomyslím na to, že by som ho mala mať doma. To asi nie
merlita

Mood: Happy
Založený: Po 08.Aug. 2016 10:42

Odoslaťod monias » Ut 25.Apr. 2017 10:39

Brr tak toto nie :D od malička mám k týmto zvieratkám takú apatiu. Neviem si to predstaviť doma. Môj brat kedysi vymýšlal, že si chce kúpiť ale nakoniec sme mu to vyhovorili a kúpil si fretku :D to má takú prijateľnú náhradu a má istotu, že k nemu neprestaneme chodiť na návštevu :D
monias

Založený: Ut 06.Sep. 2016 8:46

Odoslaťod bibusenka » Št 27.Apr. 2017 11:53

"monias" he tak to si dobre zvieratko kupil. Moj drahy tiez chcel potkana ale hned som mu tuto myslienky zatrhla. Neviem si predstavit, ze by nam nieco take pobehovalo po byte
bibusenka
začiatočník

Založený: Pi 28.Okt. 2016 12:45

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

Používame súbory cookie.