Ručne robené šperky

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Ručne robené šperky

Odoslaťod funilietka »

Kupujete si ručne robené šperky? Minule som na trhoch videla také prekrásne, ale zdali sa mi až príliš drahé, čo vy na to? Mne sa taketo vyrobky velmi pacia ale neviem si ich sama vyrobit, nemam na to cas ani trpezlivost, preto obdivujem tych, co to dokazu.
funilietka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Ručne robené šperky

Odoslaťod S_Borka »

No mne sa všetko handmade páči. Mám kopec výrobkov, či už kvetináče, vyšívané obrazy, rôzne ozdoby. Je pravda že je to drahé, v dnešnej dobe ten čo to vyrába sa nedokáže ani uživiť tým a my to málokedy kúpime lebo tiež si to nemôžme dovoliť. :skuli:
S_Borka

Odoslaťod funilietka »

Keby som aspoň v okolí mala niekoho kto by to vedel vyrobiť. Ja som skúšala, ale vôbec sa mi nedarilo a výsledný efekt skončil založený v šuflíku :-D
funilietka

Odoslaťod zdenka1 »

Kamaratkina sestra to skusala a vysledok celkom dobry. Niektore sa nam celkom nepacili, ale to je vec vkusu, niektore boli naozaj pekne. Boli to jej prve pokusy.

Treba skusat, je to o praxi. Drzim palce
zdenka1

expert

Odoslaťod slniecko »

slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod S_Borka »

Ja poznám jeden, teraz je nový. Videla som na facebooku reklamu tak som si na teba spomenula. Klikla som na nich a majú tam také krásne svadobné oznámenia a menovky, človek by sa chcel znova vydať už len kvôli tomu :-D volá sa to http://www.artride.eu/sk/v-yrobky/artride-made
S_Borka

Odoslaťod Kirkuša »

Obcas nieco kupim hlavne na sashe , naposledy dcerke klipsove nausnicky, nechce si prepichovat usko (nechali sme to na nu nech sa rozhodne) a pritom nausnicky chce sa paradit, a v normalnych shopoch a e-shopoch je vyber klips vyslovene chaby. Na Sashe som nasla krasne originalne napady za par eur, fakt spokojnost.
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Odoslaťod suny »

a co by si si chcela sama spravit? robila som sperky roznymi technikami, mozno budem vediet poradit :)
suny
začiatočník

Odoslaťod andrejka1213 »

No ja neviem, ja nie som veľký zástanca tohto nového trendu hand-made... radšej niečo klasické, zlaté alebo strieborné, čo ti aj vydrží dlhšie, ako jednu sezónu.
andrejka1213

Odoslaťod zajka257 »

baby mate doma niektora tie take site nausnice? neviem ci budete vediet ake myslim ale oni vyzeraju take ako site a v nej su nejake kamienky alebo perly velmi casto
zajka257
začiatočník

Mood: Happy

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.