životné poistenie kde?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: životné poistenie kde?

Odoslaťod klarienka »

a ked prekrocil tu hranicu tak to uz neplatilo?
klarienka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Sedlanka8 »

sussia píše:to by aj mna zaujimalo lebo mi to pride celkom dost za poistku za byt lebo kamoska za dom plati menej

len si dovolim upozornit na nieco co si neraz vela krat neuvedomujeme - zvlast ked pozrieme iba na cenu a sme v danej oblasti laici = je velky rozdiel medzi poistenim domacnosti a poistenim nehnutelnosti (pekne to je napisane napr tu)

takisto v zivotnom poisteni ma mnohokrat vela ludi poistene veci, ktore su zbytocne a naopak najnutnejsie veci si nepoistia.
napriklad riesia ludia zbytocne urazove poistenie a ine dolezitejsie veci podcenuju, napr. poistenie trvalych nasledkov a pod. kvalita zivotneho poistenia jednoducho zavisi od jeho nastavenia. naco platit take poistenie (a nech stoji aj par eur) ale naco platit nieco co nema vyznam, co v pripade potreby nic nekryje? naopak ked sa pokryje to co sa ma a neplati sa za zbytocnosti, vzdy sa da nastavit velmi rozumna cena.
Sedlanka8

Odoslaťod veronickavejuska »

Ono by to ale mal vedieť vysvetliť práve ten čo poistku uzatvára nie?
veronickavejuska
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod zonalla »

Ono si treba najskor vsetko poriadne prestudovat lebo poistenie bytu alebo domu moze mat rozne pripoistenia a preto sa vie cena aj tak niekedy markantnejsie hybat
zonalla

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.