biorezonancia

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

biorezonancia

Odoslaťod monika19 »

ahojte,ma niekto z vas s tym skusenosti?
citala som zopar odporucani,vraj sa pomocou biorazonancie da zbavit alergie,co je prijemna predstava,trpim nou len posledne esi 4 roky a celkom by som si zivot bez nej vedela predsatvit...
boli sme na diagnostike,dost veci pristroj trafil uplne presne,ale teda chodit na terazpiu kazdy tyzden rada budemn,mnapriek cene,ale len ak to bude mat nejaky vysledok :))
budem vdacna za kazdu skusenost
monika19
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: biorezonancia

Odoslaťod slagy »

Ahoj,
Tak na toto som zvedava aj ja. Ja trpim alergiou asi na vsetko :mrgreen: . Pel, prach, srst, seno, hlina, zemiakovy skrob a pod.
Uz teraz to citim na ociach a na nose.
Lieky trvalo neuzivam ziadne. Chodievam na homeopatiu, ale ta je na mna niekedy slaba.
Tak sem budem chodit sondovat, ci ma niekto skusenosti ako sa zbavit tejto pliagy. :crazy:
slagy

spokojna mamina

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Re: biorezonancia

Odoslaťod Sedlanka8 »

monika19 píše:ahojte,ma niekto z vas s tym skusenosti?
citala som zopar odporucani,vraj sa pomocou biorazonancie da zbavit alergie,co je prijemna predstava,trpim nou len posledne esi 4 roky a celkom by som si zivot bez nej vedela predsatvit...
boli sme na diagnostike,dost veci pristroj trafil uplne presne,ale teda chodit na terazpiu kazdy tyzden rada budemn,mnapriek cene,ale len ak to bude mat nejaky vysledok :))
budem vdacna za kazdu skusenost

ahoj, znama vravi ze jej to pomaha, ze jej to pomohlo viacere veci vyriesit -tazko povedat nakolko to moze byt len placebo, kedze tomu stopercentne veri, alebo to skutocne funguje. v kazdom pripade asi ak clovek nevyskusa nevie. mozno zavisi aj od toho kto to robi a s cim. ona stale odporuca tuto biorezonancnu terapiu - vraj to pomaha aj ak chce clovek prestat fajcit
Sedlanka8

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.