mykoza

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: mykoza

Odoslaťod maruska1 » St 02.Aug. 2017 11:07

aky je rozdiel? rozdiel je v tom, ze liek ma preukazatelne ucinky, narozdiel od nejakeho doplnku vyzivoveho alebo akoby som to napisala, liek je priamo urceny na liecbu oslabenej, narusenej imunity, ale tie doplnky su urcene len na podporu zdravia a dobrej imunity nie na liecbu, co je velkym rozdielom ;)
Obrázok používateľa
maruska1

Založený: Pi 19.Máj. 2017 7:12

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod pradanka » Št 03.Aug. 2017 10:55

baby nehnevajte sa na mna ale ja mam v tom celkom chaos mam teda pri takychto problemoch vobec riesit nieco co obsahuje enzymy alebo to uplne nechat tak a kupit si nejaky krem alebo dat si poradit od lekarky? lebo uz akoze neviem ze ako to riesit tiez som myslela ze zmena stravy pomoze ale nepomohla a uz ma akoze nebavi sa trapit najma teraz ked je vonku snad sto stupnov tak je toto pre mna este vacsi problem
pradanka

Založený: So 25.Mar. 2017 20:45

Odoslaťod pradanka » Po 21.Aug. 2017 14:16

bola som u gyn dat si poradit, ze co teda povedala mi, ze toto treba riesit hned ako problemy nastanu a nevyckavat tak ako som vyckavala ja, celkom ma akoze aj zvozila, ale tak co ine som mohla chciet, ked som zase svoje zdravie odkladala na poslednu priecku, ze ano :(
pradanka

Založený: So 25.Mar. 2017 20:45

Odoslaťod plastina » St 23.Aug. 2017 11:23

pradanka píše:bola som u gyn dat si poradit, ze co teda povedala mi, ze toto treba riesit hned ako problemy nastanu a nevyckavat tak ako som vyckavala ja, celkom ma akoze aj zvozila, ale tak co ine som mohla chciet, ked som zase svoje zdravie odkladala na poslednu priecku, ze ano :(

Nie je dobré riešenie mykózy odkladať. To ti teda hovorím aj ja. Nie je to sranda. Mykóza je znak toho, že s telom a celkovo s imunitou sa niečo deje a nie je to dobré. Treba čo najskôr začať hľadať možnosti ako nie že sa zbaviť mykózy, ale ako sa zbaviť celkovo problému, ktorý mykózu vyvolal. Prečo vlastne taký mykóza vznika. Pretože keď sa toho pôvodcu problému nezgabeme tak tento problém nás bude strašiť večne :Q
my family my all
Obrázok používateľa
plastina

Založený: Po 20.Feb. 2017 11:56

Odoslaťod klarkapretty » Št 24.Aug. 2017 15:33

maruska1 píše:aky je rozdiel? rozdiel je v tom, ze liek ma preukazatelne ucinky, narozdiel od nejakeho doplnku vyzivoveho alebo akoby som to napisala, liek je priamo urceny na liecbu oslabenej, narusenej imunity, ale tie doplnky su urcene len na podporu zdravia a dobrej imunity nie na liecbu, co je velkym rozdielom ;)

prepac, ale ja som z tohto mimo, preto som sa pytala :mrgreen: to som nevedela, ze je to az takto, ze liek ma dokazane ucinky, to je pre mna nieco nove, ale uz aspon budem rozumejsia v tomto smere V:) lenze ako viem ci teda je potrebne aby som uzivala lieky alebo len doplnky? ako viem, ci ta imunita potrebuje len nejaku podporu alebo potrebuje lieccbu v tomto sa furt dako este stracam?
klarkapretty

Mood: Cool
Založený: St 26.Okt. 2016 14:33

Odoslaťod milicka225 » Pi 25.Aug. 2017 9:32

povedala by som, ze lieky mozes uzivat aj ked potrebujes len podporovat imunitu, ale taktiez ich mozes uzivat ak potrebujes imunitu liecit, len tam si potom davky upravujes podla toho ako si na tom zdravotne, co sa tyka tych doplnkov, tak tie ma zmysel brat len v pripade, ze je clovek fit, ze nema ziadny problem a chce tak zotrvat, ale napriklad ked mas mykozu a potrebujes sa z nej dostat, tak tie doplnky nemaju taku silu aby ti vedeli pomoct :nie:
milicka225

Založený: Pi 05.Máj. 2017 11:30

Odoslaťod sylmia » Po 28.Aug. 2017 10:43

Milicka tak z toho mi tak nejako vyplýva, že radšej tie lieky, keď majú takú silu, keď môžu mať až taký účinok. Predsa len to nie je sranda sa s takýmto niečím zahrávať a najhoršie na tom je, že často sa zanedbávame a potom musíme takéto problémy riešiť. Tiež by som mala asi začať rozmýšľať v tomto smere, čo sa zdravia týka trošku inak.. :rol8:
sylmia

Založený: Št 13.Apr. 2017 20:15

Odoslaťod simonitka » St 30.Aug. 2017 14:34

ako sa u vas zacali prejavovat problemy s mykozou? boli sme sa kupat a mam trosku problemy so svrbenim a neviem kde je problem, myslela som, ze je to z tej vody. ale uz je to vyse tyzdna a tie problemy stale trvaju a nechcu odist. neviem ci je to mykoza alebo co je to za problem a ako ho mam riesit :jaj: :ashamed:
Obrázok používateľa
simonitka

Založený: St 31.Máj. 2017 9:32

Odoslaťod milicka225 » Št 31.Aug. 2017 16:52

sylmia píše:Milicka tak z toho mi tak nejako vyplýva, že radšej tie lieky, keď majú takú silu, keď môžu mať až taký účinok. Predsa len to nie je sranda sa s takýmto niečím zahrávať a najhoršie na tom je, že často sa zanedbávame a potom musíme takéto problémy riešiť. Tiež by som mala asi začať rozmýšľať v tomto smere, čo sa zdravia týka trošku inak.. :rol8:

dobre ti to z toho vyplyva, aspon teda ja to tak vnimam, ma to vela do seba, liecba pri takychto problemoch je dlhsia, ale ked sa clovek problemu zbavi tam kde problem vznika, tak aspon ma istotu, ze tie problemy sa nevratia, ze to nepride spat ako bumerang :)
milicka225

Založený: Pi 05.Máj. 2017 11:30

Odoslaťod klarkapretty » Po 04.Sep. 2017 11:30

milicka225 píše:povedala by som, ze lieky mozes uzivat aj ked potrebujes len podporovat imunitu, ale taktiez ich mozes uzivat ak potrebujes imunitu liecit, len tam si potom davky upravujes podla toho ako si na tom zdravotne, co sa tyka tych doplnkov, tak tie ma zmysel brat len v pripade, ze je clovek fit, ze nema ziadny problem a chce tak zotrvat, ale napriklad ked mas mykozu a potrebujes sa z nej dostat, tak tie doplnky nemaju taku silu aby ti vedeli pomoct :nie:

dakujem ti krasne za objasnenie, takze nejako nema zmysel spekulovat s vitaminmi, fakt akoze tieto veci som vobec nevedela, ale tak asi som ich ani nemala z kade vediet, to bol asi ten problem, ale uz teraz sa aspon budem vediet zariadit, ze ako sa z problemov dostat a ako sa udrziavat zase v dobrej kondicii
klarkapretty

Mood: Cool
Založený: St 26.Okt. 2016 14:33

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

Používame súbory cookie.