Detsky ruksak

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Detsky ruksak

Odoslaťod mmonika »

dlho som hladala,kym som nasla na intenere taky, co je maly ,ale ma na boku sietku na napoj a este dve nezavisle vrecka okrem hlavneho, ,mas pravdu ,ej to problem kupit prakticky ruksak, napr. teraz je v skole v prirode , kupovali sme ho este pre skolku v prirode ,takze ked sa osvedci vydrzi dlho
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Laa-Laa »

akvi - ja som toto kedysi davnejsie riesila pred skolou v prirode, ked som tiez narychlo potrebovakla nieoc väcsie , ale väcsie pre dieta, nie ruksak pod zadok. Nasla som v pohode v prvom väcsom papiernictve
Laa-Laa

expert

Odoslaťod katinka »

akvi, dracik a tesco to podla mna isti. uz neviem v ktorom z nich mali super maskacovy ruksacik, taky akurat. maly by ho zral, ale my uz ruksacik mame a dva netreba.
katinka
expert

Odoslaťod Dimka »

Presne ten maskacovy z tesca mame aj my. Dokonca si ho vybrala dcera ze taky chce. V pohode na 1 dnovy vylet, lahucky a aj cenovo v pohode. Maju ho v detskom oddeleni oblecenia, pri klobukoch, prsiplastoch....
Dimka
pokročilý

Odoslaťod Laa-Laa »

Dimka píše:Presne ten maskacovy z tesca mame aj my. Dokonca si ho vybrala dcera ze taky chce. V pohode na 1 dnovy vylet, lahucky a aj cenovo v pohode. Maju ho v detskom oddeleni oblecenia, pri klobukoch, prsiplastoch....

ja som preluskla dnes nase tesco a nic take som nenasla :no: nemozes prosim, dimka, pridat foto?
Laa-Laa

expert

Odoslaťod inka2 »

inka2
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.