Neviem nakupovať ?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Neviem nakupovať

Odoslaťod monika19 » Po 08.Nov. 2010 8:28

jeeej,tema o mne :))
no ja som si na seba nic nekupila no pekne dlho...pridem,pozriem,skusim,zaplacem a kupim dcere nejake zvieratkove tricko :))
ale nahodou,som si kupila vlastne,teda muz mi kupil a si 5 triciek so zvieratkami v zooshope,tak tie nosim dookola,vyzera to sice vseliako v mojom veku nosit zvieratkove tricka,ale uz ani neriesim
Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe...!
Obrázok používateľa
monika19
expert

Založený: Pi 27.Jún. 2008 18:51

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Táňa » Po 08.Nov. 2010 8:34

Ja som na tom podobne. Už ani do práce pomaly nemám čo nosiť. Ale napr. športové nemám problém nakupovať. 8)
Dve pubertiačky a bábo. :)
Obrázok používateľa
Táňa

expert

Založený: Št 20.Okt. 2005 18:09

Odoslaťod eha » Po 08.Nov. 2010 8:48

Ja tiez nerada nakupujem na seba kvoli velkosti. Obcas si nieco kupim v Peek a Cloppenburgu (to je asi P+C ?), najlepsie vo vypredaji, alebo vo Vogele, ale to je len v AT a CZ. Posledne som objavila 2 tricka na Mileticke. Obcas v butikoch asi turecke, kvalita ale nezodpoveda cene, vyzera to pekne 2-3 prania a farby vyblednu. Volakedy som si vedela kupit aj C a A, ale to tiez len v AT.
eha
začiatočník

Založený: St 02.Nov. 2005 9:56

Odoslaťod Effka » Po 08.Nov. 2010 8:50

No cudujem sa lebo prave v Tescu linia F&F ma skratene velkosti ( v podstate na male a silne) a maju naozaj pekny vyber a klasicke oblecenie. Ja chodim s mamou tam a nikdy nebol problem, dokonca aj sama by som si niektore modely kupila ale oni zacinaju tusim pri 42 a ja mam 38. Ja napr pravidelne nakupujem v Tescu ale na detskom, maju pre mna prijatelne veci, velkost aj farby ale zasa je pravda ze jaj mam rada rozovu, fialovu a flitre.
Totot je pre vacsie velkosti ( 46-56) :
http://www.odevyvtesco.cz/women/F-F-True.aspx

ostatne F F su do velksoti 46 co si myslim ze je dost
Effka
expert

Založený: So 22.Okt. 2005 17:16

Odoslaťod gemini » Po 08.Nov. 2010 8:56

ja som nizka a mam velke brucho. a tiez viem tazko na seba nieco kupit. tricka XL dlheee a uzke, nohavice v pase sice dobre, ale dlhocizne, musim dat skracovat. a co sa deti tyka, jedna je taka spagetka. mame problem s nohavicami. bez utahovacej gumicky to nejde.
Obrázok používateľa
gemini

expert

Mood: Angry
Založený: Ut 28.Mar. 2006 20:31

Odoslaťod nea » Po 08.Nov. 2010 9:13

Neviem, kde vsade je aktualne na Slovensku Marks and Spencer, ale tam je celkom slusny vyber aj roznych dlzok nohavic a rifli a tiez nemaju problem s vacsimi velkostami. Navyse su dost konzervativni, nejake velke modne vystrelky som tam asi ani nevidela :D Ale takyto styl prave niekomu vyhovuje.
No ale cenovo su trosku vyssie, nez take Tesco :mrgreen:
Ale zas veci su to kvalitne povacsinou, napr. otec tam rad nakupuje a vidim, ze tie veci vydrzia dlho.
Keep smiling!
Obrázok používateľa
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool
Založený: Pi 23.Jún. 2006 11:35

Odoslaťod corky » Po 08.Nov. 2010 9:18

Effka, F&F mi nesedí ... ma odtial len jedny rifle, čo sadli ako tak ... v mojej velkosti su mi ich veci uzke cez nohy (mam silnejšie stehna) a väčšie mi zasa letí z pása ...
A tiež sa m i vôbec tie väčšie veci nepáčia strihovo ... ono to inak vyzera na človeku v 38 a inak v 44/46
ale včera akzrat som si tam skušala peknu zamatavú mikinku ... no nekpila som si ju :blush:

nea, MS nas otvaraju teraz, pojdem pozrieť ... maju pekne veci, kupovala som si tam niečo, ked som bola v UK a nezničitelne to bolo
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Založený: Pi 29.Aug. 2008 10:59

Odoslaťod nea » Po 08.Nov. 2010 9:24

corky píše:Effka, F&F mi nesedí ... ma odtial len jedny rifle, čo sadli ako tak ... v mojej velkosti su mi ich veci uzke cez nohy (mam silnejšie stehna) a väčšie mi zasa letí z pása ...
A tiež sa m i vôbec tie väčšie veci nepáčia strihovo ... ono to inak vyzera na človeku v 38 a inak v 44/46
ale včera akzrat som si tam skušala peknu zamatavú mikinku ... no nekpila som si ju :blush:

nea, MS nas otvaraju teraz, pojdem pozrieť ... maju pekne veci, kupovala som si tam niečo, ked som bola v UK a nezničitelne to bolo

corky urcite zajdi...ja mam od nich pyzama - tie robia velmi pekne, sice su dost drahe, ale naozaj su kvalitne, to su veci, co sa peru donekonecna a vyzeraju dlho dobre, plus mam este jedny upletove zimne saty z kolekcie Per Una a s kvalitou som spokojna.
Jo a aj detske vecicky odtial su fajn, ale tento rok ma chlapcenska kolekcia velmi nenadchla. Skoda.
Keep smiling!
Obrázok používateľa
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool
Založený: Pi 23.Jún. 2006 11:35

Odoslaťod Elena. » Po 08.Nov. 2010 10:00

Mischa: píše:No ja som zase rada ak najdem nieco uzke! Synovi mozem kupovat len u Francuzov (Jacadi, Petit Bateau), nakolko vsetko ostatne z neho pada! Kupila som mu v Zare 3 nohavice - take teple jeansy a este nejake dvoje, no katastrofa, to nebude nosit nikdy.

Mischa, ale ved nohavice v Zara maju vsite gumicky s gombikom, ani to nepomaha? Moja dcera by bez tych gumiciek takisto nemohla nic nosit. A co ma dost stve su teplaky, nijake elsticke v pase ale na snurku, to ked ide na zachod, tak si to musi stale rozvazovat a zavazovat p:
Bola som minuly tyzdeñ zohnat pred dceru klasicky sveter s dlhym rukavom a cez hlavu(nie na zips), a ani Zara, ani C&A ani H&M nemali jeden normalny sveter, vsetko co mali bolo asi 20 druhov takych cudesnych teplych vriec az po kolena s kratkym rukavom :?!?:
Elena.
expert

Založený: Pi 25.Aug. 2006 22:08

Odoslaťod Trencanka » Po 08.Nov. 2010 10:37

Viem si vybrat v Marks a Spencer a potom chodim 2-3krat do roka do Rakuska, kupujem tam. Velkost 40-42 tam kupim, su tam obchody aj do vacsich velkosti. V Trencine okrem Marksa nic poriadne nie je, objavila som tu ale nedavno jeden butik, vozia kvalitne veci nemeckych znaciek do velkosti 48, co je super. Je to sice drahsie, ale radsej tri kusky poriadne ako desat lacnych v skrini a onicom :wink: V Ziline sa mi paci obchod BENO na Marianskom namesti. A mam rada znacku STREET ONE, predavaju v Rakusku.
Trencanka
expert

Založený: Ne 17.Sep. 2006 14:08

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Používame súbory cookie.